341

Re: Ieskok.lt poros...

:::b31:::b16

342

Re: Ieskok.lt poros...

Gal ir imanoma ,bet daugelis cia tik nuotikiu iesko:::b31

343

Re: Ieskok.lt poros...

Labas visiems, susipazinau su zmona pries 6.5 metu per ieskok'a nors vede esame dar ne tiek jau daug laiko bet viskas nutiko atsitiktinumo deka smile
Jau turim ir sunu...

344

Re: Ieskok.lt poros...

o aš vis dar ieškau ...

345

Re: Ieskok.lt poros...

Niekada negali zinoti kur sutiksi savo antraja pusele jei bus taip lemta tai gal tiesig gatveje prasilenkiant gali susipazinti ir pragyventi kartu iki gylios senatves smile

346

Re: Ieskok.lt poros...

As turiu drauga is sito portalo. Pazistam vienas kita , na 4-5 metai gal.  Taip vienas prie kito pritapom, kaip atrodo, visa gyvenima butume vienas kita pazinoje. Nerealiai dziaugiuosi , o tikru draugu nesimeto.

347

Re: Ieskok.lt poros...

Sunkiai isivaizduoju,kaip imanoma pazinti zmogu internetu smile

348

Re: Ieskok.lt poros...

Nu jūs kažkaip konservatyvūs.. Persimeti keletą dienų žinutėm ar trumpiau ir susitinki jei vystosi pokalbis. Toliau viskas realiai, ir poros jau realiai, o ne internete gi toliau bendrauja.. Visokie skambučiai po to, skaipai, susitikimai.. Atrodo, kad tik vienas variantas: rašinėtis iki kol susituoksi smile) Nu skamba juokingai..

349

Re: Ieskok.lt poros...

as anksciau irgi buvau konservatyvus,
gal ne visai geras pavyzdys,bet tokie portalai ir pazinciu paieskos lygiai tas pats kaip ir automobilio paieskos autoplius.lt
isivaizduokim masinu turgu sulyginu su klubu kur daug panu,tuguje visos masinos blizga,nupoliruotos,apvarvejes tepalu variklis nuplautas,viskas uzmaskuota,nusiperki grazia,parsivarai namo,o ziuri kad ten gelda ne masina,nes spaklius nubiro,motora uzkale smile)
taip ir su panom,kiek esu klube pasikalbines sau mielu paneliu,kita diena susitinki,neatitinka realybes,nei apie ka sneketi,jei dar buna be makiazo tai dar ir baisi,klube visos išsipuošusios.
internete iskart isirenkti sau tinkamus masinu modelius su norimom modifikacijom per diena gali kad ir 5 isbandyti ir patikusia isirinkti,zinoma ir cia galima prasauti.
su merginom isirenki faina panele pasnekini susitinki,pabendrauji,nepatiko,gali sauti i kita pasimatyma,trecia,ketvirta,penkta tikrai rasi sau tinkama,o kur tu zmogau gatvej cia uzkalbinsi?? imsi kalbinti kokioj stotelej,parduotuvej,gatvej,pagalvos manjakas kabinejasi smile)  beja,daug fainu panu net nemegsta klubu ir jose nebuna,kur jas rasti?protingu panu ieskoti eiti i biblioteka? nu ok,nueini,radai 2 akiniuotas panas,kiek laiko sugaisai,internetu zymiai greiciau ir paprasciau.
portale search ismeta 100 anketu ir rinkis,visos cia sedincios motyvuotos rasti sau vaikina,labai paprasta,

is praktikos daznai tenka nusivilti susitikus su mergina,daznai neatitinka isvaizda realybes foto ir susitikus,
su viena panele buvau susitikes pries keleta menesiu,nu super pasnekobe,nuosirdi,maloni,figura puiki,nu bet veidas nuotraukose buvo viskas ok,bet realybeje...apmaudu.,taip kiti gali sakyti grozis laikinas ar kazka,na bet norisi zmogaus salia sau patinkancio.isivaizduokit jei tektu rinktis auto visam likusiam gyvenimui,negi imtum jau parudyjusi??:))

350

Re: Ieskok.lt poros...

Andrius parašė:

as anksciau irgi buvau konservatyvus,
gal ne visai geras pavyzdys,bet tokie portalai ir pazinciu paieskos lygiai tas pats kaip ir automobilio paieskos autoplius.lt
isivaizduokim masinu turgu sulyginu su klubu kur daug panu,tuguje visos masinos blizga,nupoliruotos,apvarvejes tepalu variklis nuplautas,viskas uzmaskuota,nusiperki grazia,parsivarai namo,o ziuri kad ten gelda ne masina,nes spaklius nubiro,motora uzkale smile)
taip ir su panom,kiek esu klube pasikalbines sau mielu paneliu,kita diena susitinki,neatitinka realybes,nei apie ka sneketi,jei dar buna be makiazo tai dar ir baisi,klube visos išsipuošusios.
internete iskart isirenkti sau tinkamus masinu modelius su norimom modifikacijom per diena gali kad ir 5 isbandyti ir patikusia isirinkti,zinoma ir cia galima prasauti.
su merginom isirenki faina panele pasnekini susitinki,pabendrauji,nepatiko,gali sauti i kita pasimatyma,trecia,ketvirta,penkta tikrai rasi sau tinkama,o kur tu zmogau gatvej cia uzkalbinsi?? imsi kalbinti kokioj stotelej,parduotuvej,gatvej,pagalvos manjakas kabinejasi smile)  beja,daug fainu panu net nemegsta klubu ir jose nebuna,kur jas rasti?protingu panu ieskoti eiti i biblioteka? nu ok,nueini,radai 2 akiniuotas panas,kiek laiko sugaisai,internetu zymiai greiciau ir paprasciau.
portale search ismeta 100 anketu ir rinkis,visos cia sedincios motyvuotos rasti sau vaikina,labai paprasta,

is praktikos daznai tenka nusivilti susitikus su mergina,daznai neatitinka isvaizda realybes foto ir susitikus,
su viena panele buvau susitikes pries keleta menesiu,nu super pasnekobe,nuosirdi,maloni,figura puiki,nu bet veidas nuotraukose buvo viskas ok,bet realybeje...apmaudu.,taip kiti gali sakyti grozis laikinas ar kazka,na bet norisi zmogaus salia sau patinkancio.isivaizduokit jei tektu rinktis auto visam likusiam gyvenimui,negi imtum jau parudyjusi??:))

juokingiau būti negali, kai žmogus kaip unikali asmenybė su jausmais yra lyginamas su daiktu...

351

Re: Ieskok.lt poros...

Viktorija, 24 parašė:

Na sveiki gyvi visi. Labai norėčiau, kad čia reikštųsi poros, kurios susipažino būtent šio puslapio pagalba ir yra kartu arba susituokę...

352

Re: Ieskok.lt poros...

Lina, 18 parašė:

na nevisai cia ... bet mirke pirmas pokalbis ivyko... o poto persimete i ieskok.lt... ir taip mes jau draugaujam 2 metus...

353

Re: Ieskok.lt poros...

Iveta parašė:
Andrius parašė:

as anksciau irgi buvau konservatyvus,
gal ne visai geras pavyzdys,bet tokie portalai ir pazinciu paieskos lygiai tas pats kaip ir automobilio paieskos autoplius.lt
isivaizduokim masinu turgu sulyginu su klubu kur daug panu,tuguje visos masinos blizga,nupoliruotos,apvarvejes tepalu variklis nuplautas,viskas uzmaskuota,nusiperki grazia,parsivarai namo,o ziuri kad ten gelda ne masina,nes spaklius nubiro,motora uzkale smile)
taip ir su panom,kiek esu klube pasikalbines sau mielu paneliu,kita diena susitinki,neatitinka realybes,nei apie ka sneketi,jei dar buna be makiazo tai dar ir baisi,klube visos išsipuošusios.
internete iskart isirenkti sau tinkamus masinu modelius su norimom modifikacijom per diena gali kad ir 5 isbandyti ir patikusia isirinkti,zinoma ir cia galima prasauti.
su merginom isirenki faina panele pasnekini susitinki,pabendrauji,nepatiko,gali sauti i kita pasimatyma,trecia,ketvirta,penkta tikrai rasi sau tinkama,o kur tu zmogau gatvej cia uzkalbinsi?? imsi kalbinti kokioj stotelej,parduotuvej,gatvej,pagalvos manjakas kabinejasi smile)  beja,daug fainu panu net nemegsta klubu ir jose nebuna,kur jas rasti?protingu panu ieskoti eiti i biblioteka? nu ok,nueini,radai 2 akiniuotas panas,kiek laiko sugaisai,internetu zymiai greiciau ir paprasciau.
portale search ismeta 100 anketu ir rinkis,visos cia sedincios motyvuotos rasti sau vaikina,labai paprasta,

is praktikos daznai tenka nusivilti susitikus su mergina,daznai neatitinka isvaizda realybes foto ir susitikus,
su viena panele buvau susitikes pries keleta menesiu,nu super pasnekobe,nuosirdi,maloni,figura puiki,nu bet veidas nuotraukose buvo viskas ok,bet realybeje...apmaudu.,taip kiti gali sakyti grozis laikinas ar kazka,na bet norisi zmogaus salia sau patinkancio.isivaizduokit jei tektu rinktis auto visam likusiam gyvenimui,negi imtum jau parudyjusi??:))

juokingiau būti negali, kai žmogus kaip unikali asmenybė su jausmais yra lyginamas su daiktu...

žmogus— ne daiktas, žmogus mėsa— maistas!

354

Re: Ieskok.lt poros...

Tai jūs dar ir kanibalas, Sergio ?
O gal kartais turit kokį ir gerą užsilikusį bruožą...nuo vaikystės pvz. :::201

355

Re: Ieskok.lt poros...

Marina parašė:

Tai jūs dar ir kanibalas, Sergio ?
O gal kartais turit kokį ir gerą užsilikusį bruožą...nuo vaikystės pvz. :::201

ne! Viska pragėriau!

356

Re: Ieskok.lt poros...

Užjaučiu...

357

Re: Ieskok.lt poros...

ieskau rimtos merginos

358

Re: Ieskok.lt poros...

artūrui. Siūlyčiau pakeist požiūri, o tai liksi išrankiu senberniu, kuris pradeda gyventi sulaukęs 60m. Ieškok žmogaus - moters..:::008

359

Re: Ieskok.lt poros...

Marina, nesupratau, i ka zmogui poziuri  siulai. keisti. ieskoti ne zmogaus moters (kumeles pvz)  zmogaus ne moters - vyro? ir uz ka tokios nelaimes linki nepazystzmam zmogui, ziauri moterie?

360

Re: Ieskok.lt poros...

Jokia aš žiauri moteris...:::008
Jūs p.Antanai juk manęs nepažįstat...
O vyrukas ieško rimtos...Gryna nesąmonė...Visos ir visi savaip rimti ir nerimti. Taip mąstydamas jis jau iškart užkerta kelią bendravimui. Turėdamas laiko apmąstykit mano žodžius, p. Antanai...