361

Re: Ieskok.lt poros...

marina jus nesuprantat rimtas iesko rimtos.ta prasme toks tokios.taip kad antroji puse neturėtu isižeisti nebent ji nerimta.

362

Re: Ieskok.lt poros...

Marina, as ne tik kad neuzkertu kelio bendravimui, as skatinu diskusija. jusu nuomone, visi turi perskaityti keleta populiariu, atseit, psichologiniu knyguciu ir, paketus savo nuomone, pasikeitus pagal labai abejotinos kvalifikacijos psichologu nuomone, pasidaryti vienodi ir net sau patiems neidomus standartiniai statistiniai vienetai.

363

Re: Ieskok.lt poros...

O aš maniau, kad jūs toks p.Antanai...
Kiek mano gyvenimiška patirtis rodo, tai tie, kurie ieško rimtų, patys būna lb.nerimti, tik sau randa pasiteisinimą. Norėdamos įsiteikt tokiam rimtuoliui tupi namie ir neriasi iš kailio, o pastarasis, paprastai užimtas svarbiais reikalais, iš tikrųjų ganosi po žaliasias pievas..:::008

364 (redagavo Anna 2017-10-23 17:07)

Re: Ieskok.lt poros...

nei mes žinom, ką vaikinas vadina rimta, nei ką.
jei aš būčiau vyras irgi ieškočiau rimtos :-)

365

Re: Ieskok.lt poros...

Man labai įdomu, kaip pvz.čia rimta ar rimtas elgiasi, kaip tai sužinot. Gal galit pasidalinti patirtimi. Ant kaktos neparašyta, o liežuvis - minkšta mėsa. Kaip patikrinsit ? :::008

366

Re: Ieskok.lt poros...

oi, Marina, kaip tu klysti... budamas laisvas as daugiausia laisvalaiki leidziu vienas namie, rupindamasis buitiniais reikalais. nors dideliu rimtuoliu saves ir nelaikau. bet ar tiesa sakau gali netikrint ir tiket savo versija, man tai nelabai rupi

367

Re: Ieskok.lt poros...

Marina parašė:

Man labai įdomu, kaip pvz.čia rimta ar rimtas elgiasi, kaip tai sužinot. Gal galit pasidalinti patirtimi. Ant kaktos neparašyta, o liežuvis - minkšta mėsa. Kaip patikrinsit ? :::008

Reikia patikrinti ar liezuvis tikrai minkstas.

368

Re: Ieskok.lt poros...

gedukas parašė:
Marina parašė:

Man labai įdomu, kaip pvz.čia rimta ar rimtas elgiasi, kaip tai sužinot. Gal galit pasidalinti patirtimi. Ant kaktos neparašyta, o liežuvis - minkšta mėsa. Kaip patikrinsit ? :::008

Reikia patikrinti ar liezuvis tikrai minkstas.

Na jeigu minkstas,tai kas tada?

369

Re: Ieskok.lt poros...

Taigi, tęsiame toliau...Susiskambinam, susirašom, svaigstam...PASIMATYMAS...Tarkim patiko vienas kitam, abu rimti ir tik rimtai, ir t.t. ir pnš. Ar kas nors aišku, juk visą parą nesėdi susiklijavę, tad kas toliau...Seklius samdyt? Kas gerai meluoja, tai oi, oi kaip sugeba makaronus kabint ir ragus įstatinėt...Tad viskam reikia laiko...
Išvada : gyvenkim, o dėl rimtas ar rimta, tai taip greit, o gal ir niekad nesužinosi...Žinoma, aš nekalbu čia apie asocialius asmenis. Čia jau kitas lygmuo...:::008

370 (redagavo Marina 2017-10-23 18:49)

Re: Ieskok.lt poros...

gytis parašė:
gedukas parašė:
Marina parašė:

Man labai įdomu, kaip pvz.čia rimta ar rimtas elgiasi, kaip tai sužinot. Gal galit pasidalinti patirtimi. Ant kaktos neparašyta, o liežuvis - minkšta mėsa. Kaip patikrinsit ? :::008

Reikia patikrinti ar liezuvis tikrai minkstas.

Na jeigu minkstas,tai kas tada?

Tada prapuolimas mergele ar berneli, nes toks audžia ir ataudžia, nors tiesa ir akis bado, nors juodai juoda, o vistiek sako, kad balta...:::008

371

Re: Ieskok.lt poros...

jooo, seniai įtariu, kad šiai svetainei esu per rimta...
o dėl sugebančių gerai meluoti ir išsisukti... dabar manau, kad su tokiu žmogumi lengviau sutarti nei kad rėžiančiu tiesą į akis, kai tos tiesos niekam nereikia

372

Re: Ieskok.lt poros...

Marina parašė:
gytis parašė:
gedukas parašė:

Reikia patikrinti ar liezuvis tikrai minkstas.

Na jeigu minkstas,tai kas tada?

Tada prapuolimas mergele ar berneli, nes toks audžia ir ataudžia, nors tiesa ir akis bado, nors juodai juoda, o vistiek sako, kad balta...:::008

Visaip pasitaiko,kaip kam ko reikia.Tik stai nors kiek protelio turintis zmogus turi suvokti kelis dalykus.Pirma-yla vistiek kada nors is maiso islenda.Antra-pasitikejima lengva prarasti,bet sunku atgauti.Taigi cia kiekvieno pasirinkimas-kokiu santykiu jam reikia.

373

Re: Ieskok.lt poros...

Čia ir yra visa ko esmė. Ieškau rimto, tai tarsi jau sakau, kad esu rimta...Ką tai reiškia? Kad santykių neturėjau ? Kad pirmam deklaruojančiam rimtumą turiu įsipareigoti ? O gal su juo neįmanoma būti? Kada atsiskleis tikroj šviesoj? Po mėnesio, metų, dešimtmečio?
Todėl gal geriausia kiekvienam elgtis pagal sąžinę, o kitam palikti laisvę, užuot reikalavus rimtumo ar dar kitų dalykų...

374

Re: Ieskok.lt poros...

Marina, patikslinkime, ką šiame kontekste vadinate rimtumu :-) ištikimybę, atsakonybę, lojalumą, patikimumą, pagarbą vienas kitam ar ką?

375

Re: Ieskok.lt poros...

Štai čia ir yra reikalo ašis, Anna, kad tą rimtumą gana skirtingai suprantam...O žodžiai lieka žodžiais...Todėl belieka su žmogumi kalbėtis, bet, kaip gyvenimas rodo, kad kalba viena, o realiai daro visai ką kita. O, kai žmogui primeni, ką jis kalbėjo, tai jis, pasirodo, pats savęs nepažįsta, neturi gyvenimiškos patirties, nes 20m.gyveno santuokoje ir nesiorientuoja po skyrybų, kas vyksta aplinkui. Išvada, manau tik viena : bijai vilko, neik į mišką.

376

Re: Ieskok.lt poros...

ir kas, Marina, pasikeitė per 20 metų? iš esmės, KAS pasikeitė?

tik tiek, kad dabar žmonės neapsimetinėja. liūdniausia tai dėl tų, kurie neturi SAVO vertybių, savo nuostatų ir kartoja, ką pamatė internete kažkokias nesąmonės. bet tai irgi gerai - kai žinai, kad tas žmogus yra toks. bestuburių ir, atsiprašau už žodį, pasileidusių buvo visais laikais, tik jie kamputy lindėjo. dabar išlindo į šviesą. na, o jei kam nors jie tampa idealais - irgi gerai, lai atsiskleidžia pilnu gražumu - tuščias puodas visada garsiai skamba smile
daugiau skirtumų nematau.
orgijos? nepilnametės ir taip toliau? dar Biblijoje aprašyta Sodoma ir Gomora, buvusios prieš Romą, dabartiniai pasispardymai tokie riboti. kad ir seksas trise - kodėl ne penkiese ar devyniese? smile nebeliko stabdžių išorinių - neik lį liūną, nes nugrimsi. dabar kitaip - eik, eik, tai naujas potyris. kas neturi savo galvos ar ji silpna, tas ir eina, nes mano, kad eina VISI. ir jei žmogus nori eiti su tokia banda - pirmyn.
bet tai čia mano nuomonė.
o kaip jūs, Marina, manote, kas jau čia pasikeitė per tuos 20 metų, kad žmogus po skyrybų, jūsų manymu, nesiorientuoja aplinkoje? smile

377

Re: Ieskok.lt poros...

Paleiskim narve išbuvusį gyvūną į laisvę. Jis nežino, ką su ja daryti. Viskas pasikeičia...:::008

378

Re: Ieskok.lt poros...

Marina,
jūs tikrai žiauri moteris smile)) jei manote, kad vyrai santuokoje jaučiasi it gyvūnai narve smile

manau priešingai, kad dažniau taip jaučiasi moterys, nes joms dažnai patinka jaustis aukomis, uždarytomis vargšėmis ir pan., nors tie narvai - tai jų pačių emociniai pančiai... nekalbu apie tas, kurios pakliūva sadistams ar manipuliatoriams.

379 (redagavo gedukas 2017-10-24 10:00)

Re: Ieskok.lt poros...

na tai kur sustojome turbūt toje pačioje vietoje kur ir pradėjome rimtas ieško rimtos????
nepaslaptis yra tai kad greičiausiai žmogus ieško žmogaus su kuriuo smagu būti drauge,kartu leisti laika turėti bendru pomėgiu ir truputėli patikti vienas kitam.tai tiek to rimtumo reikia rimtiems santykiams be išskaičiavimo ir socialinio išskirtinumo.

380

Re: Ieskok.lt poros...

Gal ir žiauri, bet dauguma jų taip sako...
Taip, geduk, paprastume slypi genialumas. Lb. aiškiai parašėt. Matyt žmogus to ir norėjo ir gal dar tebenori...:::008