21

Re: Ieskok.lt poros...

na mano sesute per cia susirado drauga jau du metus draugauja ir ruosiasi susituokti.. ir puikiai sutaria saunu.. leksiu i vestuves kitais metais yahoo:D

22

Re: Ieskok.lt poros...

Va susiradau panele su kuria dabar mes slenkam pirmyn:)abu patenkinti ir laimingi,labai skubet nenorim,norim va daugiau viens kita pazint,na o daba mums super sekas pazindintys:))jaja:)super:)

23

Re: Ieskok.lt poros...

na ir manoji draugyste wiena buwo cia uzhsimezgusi... taciau nieko rimto... swaiginantis wasaros nuotykis ir tiek wink nors yra ka prisiminti smile

24

Re: Ieskok.lt poros...

man irgi buwo...truko pora sawaiciu...iki mokslu metu pradzios..:) bet viskas isiro..;p

25

Re: Ieskok.lt poros...

a dar poru yra?  smile

26

Re: Ieskok.lt poros...

Ieva, 19 parašė:
Raminta, 18 parašė:

mano draugyste su Ieskok.lt nariu truko ,,net" menesi ..

O man NET 3... Is tikruju, susipazinus per i-neta daznai draugystes greit nutruksta... Bet buna ir isimciu. big_smile


nemanau kad draugystes trukmiai turi vieta ar erdve kur susipazystama..

27

Re: Ieskok.lt poros...

zinok turi;) yra skirtumas tarp bendrawimo didziulis susipazhystant realiam gywenime, ir cia. internetines pazintys labai retai buna ilgalaikes. laaaabai

28

Re: Ieskok.lt poros...

Indraja, 21 kad sutiksi vra tai tikrai tikiu bet ar per ieskok tai to negaliu pasakyt nu bet tikrai linkiu ji surast. O ka galeciau pasakyti del saves tai per ieskok susipazinau su puike drauge labai geras zmogutis dar iki siol esam geri draugai ne tik cia bet ir reale gyvenime.

29

Re: Ieskok.lt poros...

seip as net nebandziau susirasti antraja puse smile ir seip nelabaj tikiu, kad butu galima kazka idomaus rasti smile to ko nebutu realeme gyvenime smile

30

Re: Ieskok.lt poros...

Galima, bet atranka labai didelė...:V

31

Re: Ieskok.lt poros...

na as jau pusmetis kaip istekejus uz vaikinuko,su kuriuo susipazinom per ieskok.lt susitikom ir nebeissiskyrem
bet siaip as apie internetines pazintis manau kad tai gali buti pretekstas pasimatymui,o toliau viskas jau turi vystytis in real:)

32

Re: Ieskok.lt poros...

siaip as i ieskok.lt ateinu daugiau paflirtuot negu drauges visam gyvenimui ieskot..  siaip realiai reik mergynos ieskot... 

33

Re: Ieskok.lt poros...

O kas yra realiai? Na iš esmės tai lygiai toks pat susipažinimo būdas tik bendravimo tipas kitas. Na jeigu jau susipažinai, paskyrei pasymatimą, atėjai, nepatiko, reiškias daugiau ir nebesusitiksi, tad kokios problemos??? Koks skirtumas, kur susirandi draugų? Pvz. žinau tokį tinklapį, kuriame žmonės ten susipažinę, kas 2-3 mėn daro meetus ir sėkmingai bendrauja, kartais ir dažniau leidžia laisvalaikį. Todėl juk nieko nuostabaus, kad poros čia susipažįsta. Niekada negali žinoti kur sutiksi savo žmogų, internete, gatvėje, darbe, klube, autobuse, stotelėje, kine... ir t.t.:D

34

Re: Ieskok.lt poros...

juk kekvienos i pasymatyma nekviesi dar turint omeny, kad as kartais laisku nespeju atrasyt tai apie pasimatymus isvis nera ka galvot..  nebent kekviena diena vis su kita...   kol issirinkt  butent ta vienintele... 

35

Re: Ieskok.lt poros...

Tai jau čia darai kaip tamstai patogiau...:V Bet iš esmės gali ir čia rasti tikrai neblogą panelę, tik reikia nusistatyti savo kriterijus...

36

Re: Ieskok.lt poros...

Daug draugu mano sutiko sau tinkamu poru ish ieskok.lt portalo:)

37

Re: Ieskok.lt poros...

as manau nesamone cia susipazint ir ieskot ka nors , nuejaj i kluba ir susipazinaj ocia galva suk ... wink

38

Re: Ieskok.lt poros...

o klube jau nereikia nieko sukt?:D

39

Re: Ieskok.lt poros...

na ka as galiu pasakyt
sutikau cia mergina
tiksliau ji mane sutiko smile
cia praleidom koki pusmeti
o dar jau rimtai draugaujam 1,5 metu
sumoje sudejus jau gaunasi visi 2 metai big_smile

40

Re: Ieskok.lt poros...

o kada vestuvės ? big_smile