41

Re: Ieskok.lt poros...

daugybe pasimatymu buvo smile bet is ju gavosi tik keli smile zmonos neradau bet draugiu turiu

42

Re: Ieskok.lt poros...

bet is esmes juk nera svarbiausias tikslas rasti zmona/vyra. Galima ir geru draugu rasti...:D

43

Re: Ieskok.lt poros...

Viktorija, 24 parašė:

bet is esmes juk nera svarbiausias tikslas rasti zmona/vyra. Galima ir geru draugu rasti...:D


Pritariu! smile

44

Re: Ieskok.lt poros...

manau rasti internete sau antraja puse galima tik didžiulio atsitiktinumo deka. Juk negali iškart žmogaus sužavėti savo nuotrauka ir parašydamas "Labas". Manau patrauklios panelės gauna tokių žinučių šimtus. O esi vienas iš daugelio.
Tik realybėj pilnai gali atskleisti save. Iš kalbos tono, žestų gali apie žmogų daug spręsti. Ir panelės dažnai vengia aklų susitikimų. Nebent internetu bendrauji metus laiko ir pakankamai irodai ir supažindini kas esi. Bet reikia daug laiko, o norisi kuo greičiau. Aš skeptiškos nuomones apie pažintis netu.
internetu žmogus save gali atskleisti gal 10 %

45

Re: Ieskok.lt poros...

as irgi manau kad internetines pazintys tik laikui smagiai praleist,o ne antros gyvenimo puses ieskot... big_smile

46

Re: Ieskok.lt poros...

O koks skirtumas kur buvo užmezgtas pirmas kontaktas. Jeigu nebendrauju su žmogumi metus laiko vien per internetą, turi galimybę jį pažinti ne tik internete.. Manau tokios pažintys yra normalus dalykas, nes vis daugiau ir daugiau laiko turim praleisti prie tų dėžių darbe ir mokslų reikalais. Smagu, kad tuo pačiu gali susipažinti su žmogumi ir radus laisvą valandėlę eiti išgerti kavos. O vat jeigu nesusipažintum su žmogumi internete, tai per tą laisvą minutelę turėtum ieškoti su kuom kavą gerti smile
Tai va tauposi laikas ir bailiųjų nervai smile

47

Re: Ieskok.lt poros...

na gal ir taip bet kazkodel kai bendrauji nete bendravimas buna lb fainas o kai susitinki tai gaunasi didelis s kodel taip buna?

48

Re: Ieskok.lt poros...

todel. kad  nera artimo kontakto su zmogumi. vien tik is nuotraukos negalima daryt nuomones. taigi bendraudamas nete su zmogumi, is dalies ji isivaizduoji vaizduoteje pagal savo susikurta vaizda. ir kai pamatai realybeje, tada dazna lydi nusivylimas. nes ne to tikejaisi.

49

Re: Ieskok.lt poros...

internete zmones bendrauja laisviau,sav jausmus jie issako lengviau,gi kai nematia zmogaus,jo akiu ir balso negirdi tai juk viskas buna paprasciau,visas bendravimas,ir tik nereikia sakyt as realybei kalbu taip pat kaip ir internete nes 100%tikrai nera taip pat,internete mes turim visi savo antra veida,gal svelnesni,gall krutesni,durnesni....;D

50

Re: Ieskok.lt poros...

Na as susipazinau su savo vaikinu butent cia ir mes esame kartu jau beveik 2 metus smile

51

Re: Ieskok.lt poros...

as susipazinau su vienu vaikinu,bendravimas cia buvo puikus,taciau kai susitikom as nusivyliau,jis nebegalejo normaliai bendraut.

52

Re: Ieskok.lt poros...

Mano dabartinis vaikinas is ieskok.lt smile nors visada maniau, kad nesamone pazintis is interneto, bet klydau big_smile

53

Re: Ieskok.lt poros...

is ieskok kazkaip nebuvo jokiu rimtu pazinciu...su vienu berniuku pora menesiuku pasibuvom ir viskas..:V

54

Re: Ieskok.lt poros...

as susiradau vaikina "ieskok.lt", tiksliau jis mane surado... ir as tikraj tikiu kad musu draugyste truks ilgai...
tik pasakysiu viena dalyka... nerejkia tempti gumos ir nejti su zmonem gyvai pabendrauti... as tik kelias dienas pasirasinejusi supratau kad tas zmogus tikraj mane domina... o kaj gyvai susitikome...na sirdis dauzesi kajp paselusi... ir jau po pirmo pasimatymo mes tapome pora...
nors niekad nebuciau tuom patikejusi, bet dabar supratau kad neveltuj sedejau prie pc.

55

Re: Ieskok.lt poros...

ieskok.lt   reikia tureti dauk laiko ir kantrybes kad pamatytum kokia mergina yra istikruju o i sokius nuejus  pamatai ir  capt  turi vakarui o dar ir normaliai  bazarina nevejus  tai ir amzinai...ar netiesa sakau

56

Re: Ieskok.lt poros...

Andrius, 24 parašė:

ieskok.lt   reikia tureti dauk laiko ir kantrybes kad pamatytum kokia mergina yra istikruju o i sokius nuejus  pamatai ir  capt  turi vakarui o dar ir normaliai  bazarina nevejus  tai ir amzinai...ar netiesa sakau


nedaug zmoniu kazka rimto uzsuka pradeje klube wink

57

Re: Ieskok.lt poros...

Nieko as cia neradau ir neieskojau, su niekuo nesustikau, tai va.

58

Re: Ieskok.lt poros...

ot pasigyrei smile tai pasakyk bent ka gero padarei smile

59

Re: Ieskok.lt poros...

zinau tikrai gerai ir graziai pasibaigusiu cia pazinciu, bet man asmeniskai dar nieko gero nepasitaike smile

60

Re: Ieskok.lt poros...

tai va,as ir esu prie naujai ir laimingai \iskeptu\ poru ieskok.lt deka smile vasario 14 bus trys menesiai smile nezinau ar tai tas MANO ZMOGUS, bet kol kas negaliu dar atsidziaugt savo simpatija.... smile