61

Re: Ieskok.lt poros...

draugavau is cia tik su vienu zmoguciu ir tik 2 men. bet sitie menesiai buvo man geriausi is visu kitu draugysciu...ir tas zmogutis man iki siol labai svarbus yra...bet nesutampam mes su juo charakteriais....:|

62

Re: Ieskok.lt poros...

na ieskok.lt poros nesuradau...na prisidejo prie to truputi, bet pazintis prasidejo realiai, tai nesiskaito...taciau...ieskok.lt pagalba suradau zmogus, su kuriuo jau metus esam nerealus draugai smile o priesu nei vieno neradau! nauda akivaizdi! ;D

63

Re: Ieskok.lt poros...

Viktorija, 24 parašė:

smile tai šaunu... o aš jau beveik pusmetis kaip ištekėjusi... už ieskok.lt draugo:D


rimtaj? swejkinu tawe

:-D

64

Re: Ieskok.lt poros...

Gintaras, 23 parašė:

ot pasigyrei smile tai pasakyk bent ka gero padarei smile

tai kad jau graudu daros, as sutikau ta, as ana...
Padariau ir gero: iskalausiau zmones, paguodziau, daviau patarimu.... Seip buvau radus labai artima drauga, labai kazkuo patrauke, bet issigandau ir daugiau jam neberasiau.

65

Re: Ieskok.lt poros...

visada maniau kad is neto pazinciu nieko negali buti rimto,bet kaip sakoma nespjauk i bala..ir dabar jau trys menesiai kaip esame kartu ir kolkas viskas labai saunu:)

66

Re: Ieskok.lt poros...

visur galima rasti ta tinkama zmogu...ko skiriasi netas nuo kad ir klubo?:V (kalbant apie susipazinima) juolab kad siais laikais beveik pas kiekviena namie yra kompas su netu...:V

67

Re: Ieskok.lt poros...

susiradau Jį ieskok.lt ir jau 5 mėn. tęsiam draugystę.;}

68

Re: Ieskok.lt poros...

na susirasti nete antra puse tiek pat sansu kiek ir einant gatve ar klube ar dar kur nors, tai va...:D

69

Re: Ieskok.lt poros...

as turejau vaikina,bet issiskyriau,nes jis buvo labai pavydus,priekabus,ir ikyrus... jeigu mane pamato su kokiu klasioku einant is kabineto,ir kalbantis is karto parasydavo sms: tu mane isdavineji,tau jis labiau rupi negu as,ir panasiai...

70

Re: Ieskok.lt poros...

labai idomu

71

Re: Ieskok.lt poros...

jop...gili matau pas mergyte patirtis...

72

Re: Ieskok.lt poros...

as tj dar tik jieskausi :"((

73

Re: Ieskok.lt poros...

as cia gal kokie trys keturi metai ir man kol kas nieko gero nesigavo.......tttos savosios NERADAU

74

Re: Ieskok.lt poros...

=]

75

Re: Ieskok.lt poros...

DEJE DAR NETEKO TOKS MALONUMAS smile

76

Re: Ieskok.lt poros...

deja,bet as nesitikiu cia surasti to vienintelio.........bet nauju draugu cia susirasti tikrai imanoma!!!!:p

77

Re: Ieskok.lt poros...

pasitajko visko, nors ajsku reali pazintis daug ydomiau smile nors kartajs susimastau, kad be sito psl buciau su vienu ar kitu zmogum galbut niekad susipazinus, todel saunu, kad jis yra smile

78

Re: Ieskok.lt poros...

noereceu ta pora rasti bet kazkaip neiseina smile

79

Re: Ieskok.lt poros...

Indre, 17 parašė:
Deividas, 23 parašė:

negirdejes apie isimtis
bet manau susipazinimas klube ar mieste ar nete lygiai tas pats


pilnai pritariu! manau jokio skirtumo ar nete ar kur kitur. juk tas pats. wisos tos draugystes prasideda ir baiges. o ar blogai ar gerai manau ir nera atsakymo. tiesiog cia yra lengwenis budas susipazinti, nei buti paliktam at ledo tikroweje. cia neatsake labas ir neimi y galwa. wot taip manau....

iskiskit galvas i lauka jomajo...

80

Re: Ieskok.lt poros...

Niu as su savo vaikinu jau draugaujam 2 metus. susipazinom per ieskok. pradzioj buvom gerais draugais, o paskui tapom mylimaisiais. o ateity busim vyras ir zmona:)