1

Tema: isnaudojimas

kaip jauciates kai vaikina niu kaip ir isnaudojate...pvz.paprasot kad kur numestu ar parvestu ar pan.

2

Re: isnaudojimas

he he  kvailas klausimas  jei  nekaip jaustusi tai ir neisnaudotu 

3

Re: isnaudojimas

hmmm.. o jie musu neisnaudoja?:D niu nesakau kad visi ir visada bet.....

4

Re: isnaudojimas

o kokie yra moteru isnaudojimo budai ? labai noreciau suzinot ir pasinaudot smile

5

Re: isnaudojimas

jo  jo  jei birute kalbi apie sex  tai  juk  abipusis malonumas    tai  kur isnaudojimas big_smile

6

Re: isnaudojimas

Robertas, 21 parašė:

he he  kvailas klausimas  jei  nekaip jaustusi tai ir neisnaudotu

pritariu visu 100% gerai cia uzvelei big_smile

7

Re: isnaudojimas

pvz.as kartais pasinaudoju ir tikrai durnai jauciuosi

8

Re: isnaudojimas

Yra tox dalykas..Kad normalus vaikinas nelabai daro tai uz dyka..Anxciau ar veliau jis pasiims "atlygy" uz tas paslaugas..Bet aisku yra tokiu kurie visiskai to nesupranta..Tai va tokius ir durina paneles kaip tik isgali..:D

9

Re: isnaudojimas

Vaiva, 17 parašė:

pvz.as kartais pasinaudoju ir tikrai durnai jauciuosi

tai nesinaudok ir nereiks kvailai jaustis;)arba jei jau taip atsitiko tai kaip nors atsilygink jam:)

10

Re: isnaudojimas

man tai geda konors vaikino prasyti nes ji myliu ir negaliu nieko prasyti nes man sazine neleidzia svarbu kad meile rodo ir man to uztenka......

11

Re: isnaudojimas

neisnaudoju:)) bent jau man taip atrodo:)

12

Re: isnaudojimas

cia neisnaudojimas, paprasyti kad nuvestu parvestu, cai tesiog suteikiama pagalba smile

13

Re: isnaudojimas

nemanau kad cia isnaudojimas...

14

Re: isnaudojimas

Loreta, 17 parašė:

cia neisnaudojimas, paprasyti kad nuvestu parvestu, cai tesiog suteikiama pagalba smile

o as tau nepritariu...nes tai mano manymu isnaudojimas yra gerai viena karta paprasai nu gerai jis ten nuveze nieko net nemokejai ir kita karta oresi issisukti ir tikesis be atlygio jam

15

Re: isnaudojimas

tai aisq   turi kojas gali mindyt arba visuomeniniu transportu naudokis big_smile:D

16

Re: isnaudojimas

o jei pvz.kaip pas mane viesasis transportas uz 2km.dviracio nerasta sveika:)

17

Re: isnaudojimas

o kai vaikinas kavinej ar restorane apmoka saskaita tai cia ir isnaudojimas?
pvz, maniskis tai net supykt gali jei perilgai spyriuojuos ir neleidziu uz mane moket.. tai ka man daryt? :?

18

Re: isnaudojimas

Tomas, 26 parašė:

Yra tox dalykas..Kad normalus vaikinas nelabai daro tai uz dyka..Anxciau ar veliau jis pasiims "atlygy" uz tas paslaugas..Bet aisku yra tokiu kurie visiskai to nesupranta..Tai va tokius ir durina paneles kaip tik isgali..:D

va va ka as ir galvoj turiu:D

19

Re: isnaudojimas

Birute, 18 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Yra tox dalykas..Kad normalus vaikinas nelabai daro tai uz dyka..Anxciau ar veliau jis pasiims "atlygy" uz tas paslaugas..Bet aisku yra tokiu kurie visiskai to nesupranta..Tai va tokius ir durina paneles kaip tik isgali..:D

va va ka as ir galvoj turiu:D

bet taigi jie patys ir kalti..:D

20

Re: isnaudojimas

mna gaila tokiu geros sirdies vaikinu:D:D:D