21

Re: isnaudojimas

as isvis negaliu pakesti tokiu panu kurios iesko vien materealines naudos,aisq jei vaikinas tave tikrai myli,tai jis visada pasisiulys kazkur nuvezti,ka nors nupirks ar apmokes sak.kavineje... Ju niekas nevercia,bet visada atsiranda tokiu ciuciundru kurios is bahuru tik tyciojas,nutresia iki paskutinio cento ir pavaro,o bahuras lieka tuscia pinigine ir sudauzyta sirdim... tokias panas pagavus tik issaudyt reikia:::206:::206:::206

22

Re: isnaudojimas

As turiu draugą visada paprašydavau kad paveštu ir neskaitau kad išnaudoju netgi paklausdavau ar tavęs nenervoja kad tave issikviečiu kaip taksistą. Jis mano paprastas draugas daug padejo gyvenime tai gal ir aš jam galesiu kuom nors padėti

23

Re: isnaudojimas

Vytaute, 22 parašė:

As turiu draugą visada paprašydavau kad paveštu ir neskaitau kad išnaudoju netgi paklausdavau ar tavęs nenervoja kad tave issikviečiu kaip taksistą. Jis mano paprastas draugas daug padejo gyvenime tai gal ir aš jam galesiu kuom nors padėti

oi nemanau kad jis mano kad jus geri draugai esate...arba jis tikisi kasko daugiau...as tai kaskaip nejaukiai jauciuosi kai paprasau draugu parvesti nors ir jiems uz parvzima sumoku pinigu...

24

Re: isnaudojimas

manau, kad paslauga už paslaugą.nors kai vienas draugelis padeda kažką sutvarkyti, tai aš nesispyrioju.bet vis tiek yra riba, kur prasideda išnaudojimas.tai reikia labai atsargiai, diplomatiškai su tais dalykais...

25

Re: isnaudojimas

geriausia ne prasyt o paciam kazka atlikt ar kviestis taxi. o tai paskuj nesamones gaunas ir santykiai gadinami tokiais isnaudojimais

26

Re: isnaudojimas

nu matai, yra dalykų,kuriuos pats nelabai sugebi padaryti.pvz.kompą susitvarkyti.va, paklausiau draugelio,kur vežti tą kvailą daiktą, o jis pats apsiėmė tą reikala sutvarkyti.ar atsisakytum? 

27

Re: isnaudojimas

nu matai, yra dalykų,kuriuos pats nelabai sugebi padaryti.pvz.kompą susitvarkyti.va, paklausiau draugelio,kur vežti tą kvailą daiktą, o jis pats apsiėmė tą reikala sutvarkyti.ar atsisakytum? 

28

Re: isnaudojimas

nu matai, yra dalykų,kuriuos pats nelabai sugebi padaryti.pvz.kompą susitvarkyti.va, paklausiau draugelio,kur vežti tą kvailą daiktą, o jis pats apsiėmė tą reikala sutvarkyti.ar atsisakytum? 

29

Re: isnaudojimas

vuo blyn, ka pavariau:)čia, kad tikrai perskaitytumėt:):);)

30

Re: isnaudojimas

O kas cia tokio, jei bachuriuko paprasai, kur nors tave nuvezti? Ciau jau tipo irgi isnaudojimas? Nu nesamone...

31

Re: isnaudojimas

Julija, 19 parašė:

O kas cia tokio, jei bachuriuko paprasai, kur nors tave nuvezti? Ciau jau tipo irgi isnaudojimas? Nu nesamone...

neisnaudojimas jei sumoki uz benzina.
as asmeniskai siusciau mergina toli toli kviestis taxo jei prasytu manes kur pavezt. kyla klausimas ar jai reikia draugo ar taxi uz dyka

32

Re: isnaudojimas

as tai neisnaudoju nei draugu nei pazystamu,nes po to visgi jautiesi skolingas....as labiau prei tos nuomones -vieni kitiems padeti!

33

Re: isnaudojimas

merginos naudojasi proga kol mes geri nes paskui kai bus seima ir t.t. tai reikes ir namus tvarkyt ir vaikus priziuret ir valgyt padaryt smile)

34

Re: isnaudojimas

Arunas, 20 parašė:
Julija, 19 parašė:

O kas cia tokio, jei bachuriuko paprasai, kur nors tave nuvezti? Ciau jau tipo irgi isnaudojimas? Nu nesamone...

neisnaudojimas jei sumoki uz benzina.
as asmeniskai siusciau mergina toli toli kviestis taxo jei prasytu manes kur pavezt. kyla klausimas ar jai reikia draugo ar taxi uz dyka

tau labai pritariu...ir jei as buciau vaikinas tai tikrai nakti kai kokia merga paskambintu as tikrai niekur nelekciau,jei ne myleciau to zmogaus.geri draugai ir taip manu nedarytu....(ryskus isimylejimas)

35

Re: isnaudojimas

Vaiva, 17 parašė:
Arunas, 20 parašė:
Julija, 19 parašė:

O kas cia tokio, jei bachuriuko paprasai, kur nors tave nuvezti? Ciau jau tipo irgi isnaudojimas? Nu nesamone...

neisnaudojimas jei sumoki uz benzina.
as asmeniskai siusciau mergina toli toli kviestis taxo jei prasytu manes kur pavezt. kyla klausimas ar jai reikia draugo ar taxi uz dyka

tau labai pritariu...ir jei as buciau vaikinas tai tikrai nakti kai kokia merga paskambintu as tikrai niekur nelekciau,jei ne myleciau to zmogaus.geri draugai ir taip manu nedarytu....(ryskus isimylejimas)


niu zinai da nakti nuvesti kur kokia mergina gal ir susidomeciau big_smile o gal uzsinoretu miske miesto apziureti big_smile arba gal reiktu ja i namus parvesti tai isvecius uzeiciau arbateles izgerti big_smile  bet jai rimtai tai merginos meksta kai jas kur nuvezi kai sokineji apie jas big_smile niu merginos kurios pacios vairuoja ir pacios moka uz kura zino kat viskas kainuoja tai labai tuo nepiknaudziauja big_smile niu visokiu yra ju visokiu reikia kiekvienam pagal skoni big_smile o gal kam patinka kai mergina juos greze bet visada vaikinas tikisi kaska uz tai gauti big_smile

36

Re: isnaudojimas

sauliau na tikisi gal visi. bet kaikurie net pasakyt yo nedrysta.ka jau kalbet apie veiksmus ;]
va kaip julijos atveju sau vezioja metais jau.grezia ji,naudojas.mazochistas nezinau ar kaip pavadint tokius zmones.
o tokias julijas siurbikes pinigu hrrr nu nevezciau niekur ;]

37

Re: isnaudojimas

niu as toks pradzoi viena kita karta nuvesiu nieko negausiu uz tai tai adios  big_smile o seip ydomu ar teko kurem nors nugrest mergina big_smile turiu omeny pinigine prasme big_smile

38

Re: isnaudojimas

teoriskai imanomas dalykas bet praktiskai tai sansai labai artimi nuliuj

39

Re: isnaudojimas

taip pinigines prasme mane ne karta yra palengvine pinigine...

40

Re: isnaudojimas

nu man yra buve kad uzmirstu pasimt pinigu o bankomato nera tai pasiskolinu is merginos,buna kad tos merginos daugiau nepamatai
tai taip ir esu istustines kazka ;]
bet tai mazdaug buvo 3l t uz arbata