41

Re: isnaudojimas

Tomas, 19 parašė:

merginos naudojasi proga kol mes geri nes paskui kai bus seima ir t.t. tai reikes ir namus tvarkyt ir vaikus priziuret ir valgyt padaryt smile)

nesamone bent mano atveju...kas jau moka gresti vyrus -grezia ir po vedybu.....as ir seima turedama galiu linksmintis ir .t.t...o namu ruosa ir be seimos gyvenant -butina....

42

Re: isnaudojimas

Viktorija, 25 parašė:
Tomas, 19 parašė:

merginos naudojasi proga kol mes geri nes paskui kai bus seima ir t.t. tai reikes ir namus tvarkyt ir vaikus priziuret ir valgyt padaryt smile)

nesamone bent mano atveju...kas jau moka gresti vyrus -grezia ir po vedybu.....as ir seima turedama galiu linksmintis ir .t.t...o namu ruosa ir be seimos gyvenant -butina....

pritariu
ka nesi mates seimoj greziamu vyru?
as tai simtus.

43

Re: isnaudojimas

Arunas, 20 parašė:

nu man yra buve kad uzmirstu pasimt pinigu o bankomato nera tai pasiskolinu is merginos,buna kad tos merginos daugiau nepamatai
tai taip ir esu istustines kazka ;]
bet tai mazdaug buvo 3l t uz arbata

mano paskutinioji suma uz vaikina sumoketa buvo 30lt dar plius uz save tiek pat:)

44

Re: isnaudojimas

Vaiva, 17 parašė:
Arunas, 20 parašė:

nu man yra buve kad uzmirstu pasimt pinigu o bankomato nera tai pasiskolinu is merginos,buna kad tos merginos daugiau nepamatai
tai taip ir esu istustines kazka ;]
bet tai mazdaug buvo 3l t uz arbata

mano paskutinioji suma uz vaikina sumoketa buvo 30lt dar plius uz save tiek pat:)


matai kaip ir grazino ar adios big_smile niu ir kaip skaitai ce normalu ? as uz tai kat kiekvienas uz save apsimoketu big_smile

45

Re: isnaudojimas

as ir kad uz save apsimoketu...zinoma kad tie pinigai adjos.....

46

Re: isnaudojimas

nu jo esu vaikinui pirkusi drabuzius ir po savaites issiskyrem tai mano pinigeliai ir nuplauke:(bet aisku mes su juo isdraugavom apie puse metu bet vistiek:-[

47

Re: isnaudojimas

nu tada nekas ir tau Alina

48

Re: isnaudojimas

seip zmoniu neisnaudoju - negaliu as taip.. bet saviski.. uuj dar ir kaip:D:D bet ir jis atsilygina tuo paciu;D as jam masaza padarau ar pyraga iskepu - jis man ryte kavos i lova atnesa ar balkone kopecias nudazo, nors pirstai nuo geltonu dazu dar kelias dienas neatsiplauna..;D abipusis isnaudojimas yra gerai:D tik tiek kad tada tai nebesivadina isnaudojimu..:D