1

Tema: Koju traumos

Sveikuciai renku ligoniu kluba kas norite prasome prisijungti.:D
O jei rimtai tai nerejau paklausti kas turejot kokiu bedu se kojos kelio kryzmizku raisciu problemu?
Buciau labai dekingas uz informacija.

2

Re: Koju traumos

as buvau raisti pasitempusi bet ne kelio,ilgai gyja labai visa menesi vargau paaskui koki puse metu reikia but atsargiam nes kas biski atsinaujindavo skausmas.dabar jau keli metai praejo tai jau ciki

3

Re: Koju traumos

Viktorija, 24 parašė:

as buvau raisti pasitempusi bet ne kelio,ilgai gyja labai visa menesi vargau paaskui koki puse metu reikia but atsargiam nes kas biski atsinaujindavo skausmas.dabar jau keli metai praejo tai jau ciki


Bet mane domina butent kelio kryzminiai raisciai,kad ciurna tai zinau kad pirma karta skauda,o po to tai jau ****,bet vis tiek aciu uz rupinimasi.

:::228

4

Re: Koju traumos

Benai uzduoka konkrtu klausima ka tu nori suzinoti.. apie gydyma ? ir tau atsakysim. O dabar cia bedu turgus gaunasi big_smile

5

Re: Koju traumos

dazniausiai kelio traumos patiriamos neatlikus tinkamo apsilimo... taip kaip ir man buvo... isniro girnele ir itruko raisciai :-(

6

Re: Koju traumos

nebutinai nuo apshilimo viskas priklauso. Apkrova gali buti per didele arba staigus pasukimas kojos, arba smugis ir to pasekoje atsitinka nelaime.

7

Re: Koju traumos

Tiksilinu temos klausyma,noreciau suzinoti reabilitacijos trukme ir kur geriau butu atlikti reabilitacija,taip pat noreciau suzinoti apie pacio operacija,ar ji yra sudetinga ir ar narkoze buna daline,ar pilna,taippogi kiek chirugui duot kysi?Aciu is anksto ir atsiprasau uz netikslu klausymeli.:::539

8

Re: Koju traumos

tai kas tau jiems atsitiko? plyso?

del kysiu tai nzn, mano tevai, nors man nieko ir neoperavo, vistiek dave.. kazkaip taip jau priimta hmm

9

Re: Koju traumos

Benai pirmiausia del reabilitacijos tai yra pora galimybiu. pirmoji tai gauti valstybes finansuojama reabilitacija (o tai yra sunku) ir vaziuoti i pasirinkta reabilitacijos centra vilniuje ar kur i druskininkus ir megautis proceduromis ir teikiama pagalba, antroji galimybe tai vaziuoti i reabilitacijos centra uz savo pinigelius ( si galimybe kiek skausminga finansiskai, nes pvz, viena kineziterapiauto darbo valanda 25lt., o tokiu valandu reikes daug...). Apie reabilitacijos trukme pasakyti tau nieko konkretaus negaliu nezinoamas tavo traukos, kaip ji nutiko ir t.t. ir pan. Dabar apie narkoze, atliekant kojos operacija, jei reikia lysti ten i vidu (i sanari ar siuti raishcius ar pan.) dazniausiai duodama pilna narkoze. Ji nera skausminga ar labai kenksminga jei neatliekama daznai. Tau viska paskaiciuos pagal tavo kuno svori ir pan. Zodziu del narkozes tikrai neturetum jaudintis, svarbu tik laikytis elementariu taisykliu. Del kyshiu pasakyti konkreciai sumos negaliu.. bet "paskatinanmasis vokas" pagerintu situacija ir maloniai nuteiktu chirurga. smile big_smile jei dar turi kokiu klausimu klausk.. smile

10

Re: Koju traumos

Aciu rokas uz issamu atsakyma.

11

Re: Koju traumos

no problem. smile visada prasom. big_smile
jei dar turesi kokiu klausimu rasyk. smile

12

Re: Koju traumos

o ka reiksia itvaras?