1

Tema: ....vaikinai kuriantys eilias...

ka manote apie vaikinus rasancius eilerascius?ar dar yra tokiu?ar eilerastis sukurtas tau yrodo vaikino jausmus?

2

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

hmmmm... tai ka jau tokiu nebeliko? ar net sutikt neteko?

3

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

gal dar yra tokiu, islike, bet tikriausiai jau mazuma smile

4

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

echh.... gaila tada....

5

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

nepazystu tokiu as pazystu tik moteris...asmeniskai man nepatiktu kad man rasytu eiles,nes man tokie jausmai atrodo netikri,perdeti...

6

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

ka galiu pasakyti as truputuka kuriu...
bet parodes savo kuklia kuryba esu tik keletai zmoniu...( nes jos buna skirtos kazkuriam zmoguciui...)
beje si kurybele atsiskleijdzia ne seip o ateijna is meiles kitam... (nes i popieriausi lapa dedi zodzius - jausmus... tdl viktorija atsakau ten "lape" kaip tik atvirksciai = tikri jausmai niekas neperdeta o yra taip kaip tu bandai tai isreiksti)

7

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

niu laukiu daugiau pasisakymu, nesikuklinkit;):D

8

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

mes su draugu, kaip ir visi normalus zmones nemegom lietuviu kalbos ir ivairiu tekstu analiziu. zodziu laikas ejo, draugas susirado pana, isimylejo. ziuriu sedi jis per lietuviu pamoka ir raso eilerascius big_smile sunkiai, bet kartais issiprasydavau kad ir man parodytu. dar gaudavo eilerasciu nuo savo panos, jei neatrodydavo jam per daug asmeniski, tai parodydavo ir man, tada mes juos analizuodavom, ka kiekvienas zodis galetu reiksti, kokia prasme paslepta smile sededavom lietuviu kalboj ir analizuodavom eilerascius big_smile tada as pamaciau ka meile gali padaryti su zmogum smile

9

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

as kartais rasau, kai bunu gilioje depresijoje, ir tos eiles nera labai tokios linksmos :-{

10

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

niu as ir kartais ka nors sueiliuju, islieju mirdy ant popieriuas lapo ir turiu broly kuris megsta rasyt eilerascius

11

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

nu man kazkaip butu keista...vaikinas rasantis eiles?ne ne..man kazkaip nevyriska atrodo...;]aisku visiems vis kitaip:)

12

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Raimonda, 14 parašė:

nu man kazkaip butu keista...vaikinas rasantis eiles?ne ne..man kazkaip nevyriska atrodo...;]aisku visiems vis kitaip:)

o ar zn kad patys geriausi poetai vyrai?

13

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Lietuva tevine musu
tu didviriu zeme
bet as jieskau sau grazules
Kuri atnestu meile smile

Kas ca ne vyrisko ? tongue

14

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

sakyciau labai keistas skirstymas, kad kuriancios merginos - normalu, o vaikinai jau kazkodel ne :? o jeigu ta kuryba dar ir is sirdies, tai tiesiog super :-] niu paneles, negi nepatiktu is savo draugo viena diena imti ir isgirsti koki uz sirdies greibianti posmeli apie save, a? :=(:-D

15

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

Asta, 21 parašė:

sakyciau labai keistas skirstymas, kad kuriancios merginos - normalu, o vaikinai jau kazkodel ne :? o jeigu ta kuryba dar ir is sirdies, tai tiesiog super :-] niu paneles, negi nepatiktu is savo draugo viena diena imti ir isgirsti koki uz sirdies greibianti posmeli apie save, a? :=(:-D


man tai tiesiog nerelu buna ne viena esu gavus:D

16

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

tai as ir sakau kad super, nors cia aisku kiekvienam pagal poreikius, is kiekvieno pagal galimybes big_smile
jei ne per daug asmeniska, imesk ir cia koki nors, butu idomu paskaityt wink

17

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

"pabuciuoju, tyliai myliu istariu.
pajusk lupu aistra, akiu nerima.
letai kaip sniegas tirpsta,
asaros akyse gimsta.
ar jauti kaip siredele osia?
tai meile tau!"
aisku nesedevras bet man tai mieliausi zodziai, nes zinau kad buvo man rasyti  is sirdies

18

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

tai sakot megstat eiles smile

Dviejų širdžių ištikima draugystė
Jokių nepaiso kliūčių kelyje.
Juk meilė dar - ne meilė, jeigu ją
Sutriuškina klasta ir išdavystė.
Tikroji meilė - tai žvaigždė skaisti,
Kuri nė mirksniui nepaliauja degti
Ir drąsina jūreivį gūdžią naktį,
Kai laivą svaido viesulai pikti.
Ne, meilė ne pastumdėlė Likimo;
Jai visagalis Laikas nebaisus,
Kuris naikina lūpų radastus
Ir iš visų tą pačią duoklę ima.
Jei tau meluoja posmai šių eilių, -
Nebėr pasauly meilės! Aš tyliu...

19

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

:-[ ech..... kaip grazu:-D

20

Re: ....vaikinai kuriantys eilias...

na daugiausia mano yra liudnos eiles, nes tik tada pradedu kazka kurti. bet niekada nesu uzsirases smile ti va, tai niekas ir nezinos smile