1

Tema: kaip suprantate neistikimybe?

...kur riba tarp neistikimybes ir istikimybes...ar apkabinus drauga jau reiskia neistikimybe, ar kai nueini i kaire tai yra neistikimybe...

2

Re: kaip suprantate neistikimybe?

prasom pasisakyti...LAUKIAMOS IVAIRIOS NUOMONES :-D

3

Re: kaip suprantate neistikimybe?

Neistikimybe man yra ir fizine (fizinis betkox kontaktas su kitu) ir dvasine (tai dvasinis kontaktas, flirtai ir visos kitos nesamones)...Aisku dvasine neistikimybe galbut maziau skaudintu bet man jos galbut abi vienodos...

4

Re: kaip suprantate neistikimybe?

prie Tomo + dvasine lengviau atleidziama (greiciau pasimirsta)

5

Re: kaip suprantate neistikimybe?

negalima atleist neistikimybes...

6

Re: kaip suprantate neistikimybe?

Virginija, 16 parašė:

negalima atleist neistikimybes...


man tai lb keistai nuskambejo...
pvz as pazystu dvi mergickas jos kaip seserys dzn pasipasakoja tai kai susitinkam apsikabinam "abi turi savo vaijinus..as taip pat savo isrinktaja zn.." bet taij jei db eijnu pakalbeti ar seip susitikti nemanau kad cia jau butu neistikimybe!!!

nu nieko nesakau man butu pan. situacija...sukiltu gal sioks toks pavydas bet jis butu beprasmiskas!!! (taij kam tada yra skirtas zodelis kaip pasitikejimas..?)o juk pasitikejimas juk lb svarus darnioje draugysteje bei i nuosirdzioje meileje!! smile na bent cia mano nuomone jei truput nepersiengiau ir kazkur nesusiveliau wink!

7

Re: kaip suprantate neistikimybe?

arnas pritariu, ir as dar del to flirtavimo... Kodel gi ne kartais galima ir pafliurtuoti, nematau as tame nieko blogo jei jauti ribas... Aisq reikia ziureti kaip i tai reaguoja tavo 2oji puse...

8

Re: kaip suprantate neistikimybe?

as kalbu apie neistikimybe atsiduodan o ne flirtuojant...

9

Re: kaip suprantate neistikimybe?

na neistikimybe atsiduodant ir nera vienoda!!!! cia netgi galima butu pasigilint ar padiskutuoti..bet..o seip taij cia bjaurus dalykas jei jau yra teke susidurti ..

10

Re: kaip suprantate neistikimybe?

nu joa...bent jau as pripazystu tik ta neistikimybe atsiduodant...

11

Re: kaip suprantate neistikimybe?

Virginija, 16 parašė:

nu joa...bent jau as pripazystu tik ta neistikimybe atsiduodant...

tai klausimas ir buvo "kaip tu supranti neistikimybe". pasakei kad tau neisitikmybe tik atsidavimas ir ramu. arba as ne taip supratau.. "bent jau as pripazystu tik ta neistikimybe atsiduodant" - cia nori pasakyt kad pripazisti tokia neistikimybe ir atleistum uz ja ? ;]

12

Re: kaip suprantate neistikimybe?

tuo norejau pasakyt kad neistikymybe yra tik atsiduodant,bent jau mano poziuriu:)bd kai nieko neturiu salia man atrodo kad galeciau tai atleist,bet...na bet jeigu jis is manes negautu sex tada leisciau pas kitas,bet kai taip galvoju tai nebutu meile...:)galbut ir ne i tema:)

13

Re: kaip suprantate neistikimybe?

neistikymybe yra kai meluoji savo zmogui, kazka blogo darai uz nugaros o jis ar ji to nezino, neistikimybe kai tau tavo zmogus neberupi ir pradedi rupintis tik del saves, neistikimybe kai nejauti atsakomybes uz savo veiksmus pries savo antraja puse.....
tai labai painus dalykas, nes kiekvienas tai supranta skirtingai...
tarkim mano buves vaikinas neistikimybe suprato kaip kalbejimasi su kitais vaikinais net ir draugais, ejima su draugem susitikti...jei jis nepazista zmoniu su kuriais as bendrauju tai jam nepatinka...
todel as su juo issiskyriau nes jauciausi kaip paukstis narve...

14

Re: kaip suprantate neistikimybe?

vienas kartas nieko nereiskia wink
pripazystu neistikimybe tik jausmu srityje wink jei mezgasi romanas kazkam uz nugaros, tai yra tikrai negrazu, o del vieno bucinuko tikrai galima atleisti wink aisku jei tas bucinukas ar kai kas daugiau buvo tik vienkartinis nuklydimas ir be jokiu uzsleptu jausmu smile na o jei tai kartojasi pastoviai tai tada, ciau bambino wink big_smile

15

Re: kaip suprantate neistikimybe?

Ka as zinau su tais 1kartiniais nuklydimais... as tai nenoreciau kad is mano partneres puses jie butu... Tai tiesiog butu nepagarba man ir musu bendriem santykiam...
O del visu dvasiniu tai as bent jau panai visada sakau elkis taip kaip noretum kad as elgciausi.

16

Re: kaip suprantate neistikimybe?

Ziuriu visi kalba cia tik apie fizine arba dvasine isdavyste. Taciau yra dar vienos rusies isdavyste t.y. moraline isdavyste ir ji, bet jau man, yra pati skaudziausia... Nesenai issiskyriau su mergina su kuria graziai draugavome du metus. Taciau mudu daznokai sukonfliktuodavome del mazmoziu. Tol kol pirmas eidavau taikytis, atsiprasyti visai nekreipdamas demesi i tai, kas budavo kaltas del konfliktu, tol buvome kartu. Taciau pas kiekviena yra kantrybe issemiama ir karta tiesiog pareikalavau atsiprasyti del tam tikru dalyku, nes juk kiek galima vienam uz viskas buti kaltu ir t.t. Nepasant to, kad dar pries kelias savaites mane vadino geru, nuostabiu vakinu su kuriuo jauciasi labai laiminga, jinai pasirinko geriau issiskirti, nei nors karteli atsirpasyti. Ji puikiai viduje suprato, kad blogai pasielge, bet savimeile ir arogancija jai buvo virs visko. Jausmas siaubingas kai esi iskeiciamas i kapriza...

17

Re: kaip suprantate neistikimybe?

Arnoldas, 27 parašė:

Ziuriu visi kalba cia tik apie fizine arba dvasine isdavyste. Taciau yra dar vienos rusies isdavyste t.y. moraline isdavyste ir ji, bet jau man, yra pati skaudziausia... Nesenai issiskyriau su mergina su kuria graziai draugavome du metus. Taciau mudu daznokai sukonfliktuodavome del mazmoziu. Tol kol pirmas eidavau taikytis, atsiprasyti visai nekreipdamas demesi i tai, kas budavo kaltas del konfliktu, tol buvome kartu. Taciau pas kiekviena yra kantrybe issemiama ir karta tiesiog pareikalavau atsiprasyti del tam tikru dalyku, nes juk kiek galima vienam uz viskas buti kaltu ir t.t. Nepasant to, kad dar pries kelias savaites mane vadino geru, nuostabiu vakinu su kuriuo jauciasi labai laiminga, jinai pasirinko geriau issiskirti, nei nors karteli atsirpasyti. Ji puikiai viduje suprato, kad blogai pasielge, bet savimeile ir arogancija jai buvo virs visko. Jausmas siaubingas kai esi iskeiciamas i kapriza...

ir dazna boba taip daro!!! as pvz su mergina druagauju 4 metai.. ir jinai per tuos metus taip man iteige.. jog del visko esu atsakingas as ir ta prasme kalte de lvisko turiu priisimti sau! gal pora syk buvo atsiprasius, kai jau nebebuvo kur dingt, kai akiviazdziai klydo, nu super akiviazdziia, vos ne ta prasme kad dabar diena o jinai sako naktis, tai va tuos syk atsiprase.. bet iki siolei... jei kas blogai, astiprasineu uz viska.. taip pripratino.. ir tiesiog jauties tikrai kaltas del visko... kartais pac nesuprantu ar as cia rimtai tox blogas ar cia rimtai boba uzsedo ant galvos big_smile kame reikalas kad jinai argumentuoti moka viska ir labai tixliai.. o ka as.. liezuvi paleides big_smile

18

Re: kaip suprantate neistikimybe?

Ištikimybė ..gražu...,bet tai tik siekiamybė... Gyvenime retai būna.

19

Re: kaip suprantate neistikimybe?

neistikimybe tiek fizine tiek dvasine moraline ar dar kokia neturetu but pateisinama jokiais "cia be jausmu, cia tik viena karta, ce girtas/a buwau" jei myli zmogu (gal net esi vedes/istekejus!) tai padares esi parinkima gerbt ir mylet ta zmogu su kuriuo esi. nieko ner blogiau uz nepagarba vinas kitam. neatleidziamas dalykas. jei jau turi kita: ateik ir pasakyk - man taves nebereikia. viso gero. buwo malonu. nei vienas nera vertas skaudinimo. o sugriovus pasitikejima ji atstatyti labai sunku..
is patirties.. sad

20

Re: kaip suprantate neistikimybe?

Aldis, 23 parašė:
Arnoldas, 27 parašė:

Ziuriu visi kalba cia tik apie fizine arba dvasine isdavyste. Taciau yra dar vienos rusies isdavyste t.y. moraline isdavyste ir ji, bet jau man, yra pati skaudziausia... Nesenai issiskyriau su mergina su kuria graziai draugavome du metus. Taciau mudu daznokai sukonfliktuodavome del mazmoziu. Tol kol pirmas eidavau taikytis, atsiprasyti visai nekreipdamas demesi i tai, kas budavo kaltas del konfliktu, tol buvome kartu. Taciau pas kiekviena yra kantrybe issemiama ir karta tiesiog pareikalavau atsiprasyti del tam tikru dalyku, nes juk kiek galima vienam uz viskas buti kaltu ir t.t. Nepasant to, kad dar pries kelias savaites mane vadino geru, nuostabiu vakinu su kuriuo jauciasi labai laiminga, jinai pasirinko geriau issiskirti, nei nors karteli atsirpasyti. Ji puikiai viduje suprato, kad blogai pasielge, bet savimeile ir arogancija jai buvo virs visko. Jausmas siaubingas kai esi iskeiciamas i kapriza...

ir dazna boba taip daro!!! as pvz su mergina druagauju 4 metai.. ir jinai per tuos metus taip man iteige.. jog del visko esu atsakingas as ir ta prasme kalte de lvisko turiu priisimti sau! gal pora syk buvo atsiprasius, kai jau nebebuvo kur dingt, kai akiviazdziai klydo, nu super akiviazdziia, vos ne ta prasme kad dabar diena o jinai sako naktis, tai va tuos syk atsiprase.. bet iki siolei... jei kas blogai, astiprasineu uz viska.. taip pripratino.. ir tiesiog jauties tikrai kaltas del visko... kartais pac nesuprantu ar as cia rimtai tox blogas ar cia rimtai boba uzsedo ant galvos big_smile kame reikalas kad jinai argumentuoti moka viska ir labai tixliai.. o ka as.. liezuvi paleides big_smile

tai gal toks horoskopas? Ožiaragis?