1

Tema: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

ka jus suprantat apie sporta,kad jus tik apie kase kalbat..nesuprantu as jusu

2

Re: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

as ir ko nepaklausiu kasys kasys o man Fule is dideles raides Fule Fule ir dar karta Fule !!! big_smile

3

Re: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

kiekviena shalis turi savo pasirinka taip vadinama "nacionaline" sporto shaka. Pagrindines sporto shakos tai krepshinis ir futbolas.. big_smile Lietuviai pasirinko krapshini... smile yra shaliu pasirinkusiu futbola.. va pvz anglija. smile krepshinyje jie beveik niekas.. o va futbole dievai. smile cia jau nuo kiekvienos shalies priklauso. Zinoma yra gaila kad orienuojamasi i viena sporto shaka ir neitin vystomos kitos.. bet kaip kitaip siekti dideliu rezultatu. Jei visi po truputy augtu nieko gero nebutu.. kazkuri sporto shaka privalo turi pasitinkta kaip prioritetine. 

4

Re: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

rokas smile pataisysiu big_smile lietuva-rusija --- nacianalines sporto shakos -- LITRABOLAS wink

5

Re: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

Futbolas man pirmoje vietoje, o krepsinis antroje siaip tai per futbolo varzybas buna daug fainiau, o siaip lietuviams sekasi krepsinyje palyginus, o jug lietuva net geros futbolo komandos neturi, gaila labai sad smile

6

Re: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

Loreta, 16 parašė:

Futbolas man pirmoje vietoje, o krepsinis antroje siaip tai per futbolo varzybas buna daug fainiau, o siaip lietuviams sekasi krepsinyje palyginus, o jug lietuva net geros futbolo komandos neturi, gaila labai sad smile


Ka cia apie komanda sneket, net stadiono tinkamo neturi:D Na o seip, ka mokam geriausiai, ta ir darom:D

7

Re: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

futbolas yra jega... myliu si sporta smile~ ... kadanors vistike nuvaziuosiu i pausaulio pirmenybes!!!!:P~

8

Re: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

NA manyciau brangieji kad Krepsinio federacija yra siek tike protingesne nei Futbolo uztat ir Krepsinis yra auksciau Futbolo.
O siaip man paciam labiau patinka krepsinis,o Futbolas tai ka 22durniai viena kamuoli gaudo.;D

9

Re: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

Tomas, 18 parašė:
Benas, 23 parašė:


O siaip man paciam labiau patinka krepsinis,o Futbolas tai ka 22durniai viena kamuoli gaudo.;D

tai tu toks pat....kaip ir minejiai..jei taip sneki..kad 22 durniai...viena kamuoli gaudo...tu reiskes nieko nesupranti apie sporta....

10

Re: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

oi laukiu aš rytojaus , oi laukiu smile

11

Re: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

Yra saliu kur ir kase ir fule ismoke neblogai..Kaip pvz Italija, Graikija, Ispanija....O del LT futbolo, as tokio nzn..Nuo tada kai LT fules rinktine atsisake zaisti tarptautines rungtynes Kaune, nors cia zymiai geresnis stadijonas nei vln, as nustojau sirgt uz LT fules rinktine..:D

12

Re: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

mmm... Fule yra jega big_smile~ nuejau i vienas rungtynes tai db tikriauiai y visas pradesiu vaiksciot, nes lb faina buvo.... (;

13

Re: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

krc jei toki finansavima gautu futbolas kaip krepsinis  tai manau gerai visai sudalyvautume o dabar  vien tam  sh sukisa visus  pinigus  todel ir degraduoja kitos sporto sakos

14

Re: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

Kazkas kalbejo jog salis pasirenka viena sporto saka ir tipo ja labiau propoguoja....Cia nesamoniu nesamone....Kokia sporto saka numeris 1 pasaulyje?Futbolas butent futbolas....Lietuvoj yra kitaip bet ne del to kad kasis dauk pasieke ir tipo mes geresni krepsininkai o todel kad fulei buvo ateja tokie valdininkai ten buvo tokia korupcija zeuri jei net uz fulei skirtus pinigus majonezus pirkinejo....Nu zodziu pamatysit ir lietuvoj atsigaus fule tik beabejo prireiks laiko ikurt treniruociu bazem ir t.t. bet situacija jau gereja,Kedainiuose bus statomas stadionas uz 2 mln.litu,Kaune prie ledo arenos isdyks neuzilgo dar 2 aikstes treniruociu viena dirbtina kita natural.zole ir kiti miestai manau neatsiliks taip kad .... Laukiam ir pamatysit pakils lygis tas .... Fule ****,Kashe Gaidys!

15

Re: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

va..vienas zmogus pasake...visa tiesa...!!!
as nieko neturiu pries krepsini.. bet ka sake Andrius yra tiesa....ne tie zmones..sedejo ar sedi...suo metu dar...ir nieko nepadaro tas pats yra ir rankini jus zinote kur stovetu rankinis..jei butu..valdzia biski geresne..viskas yra sukista i Krepsini...Gaila....

16

Re: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

siaip tai futbolas pasaulyje labiausiai paplites sportas..... lietuvoje manau po meteliu, kitu taip pat bus i ka paziureti.... futbolo lygis lietuvoje auga

17

Re: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

augt tay auga... bet kazkada buwo daugiau uzauges smile

18

Re: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

Evaldas, 21 parašė:

rokas smile pataisysiu big_smile lietuva-rusija --- nacianalines sporto shakos -- LITRABOLAS wink


LIRTABOLAS va cia tai sudawei ;D ;D

19

Re: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

as lankau kasio bureli jau 3 metjus ir jis man patinka tiesiog kasi diewinu

20

Re: Futbolas,tai jum cia ne krepsinis

as lankau kasio bureli jau 3 metjus ir jis man patinka tiesiog kasi diewinu