1

Tema: Ar vyru ego ne per didelis?

Ka tik perskaiciau tema:kokios merginos iesko vaikinai?Stipriosios lyties atstovai ivardino begale reikalavimu,taciau nei vienas nepasake,ka pats turetu daryti,kad rastu  idealia mergina.Taigi klausimas jums visoms:ar vyrai gali buti savikritiski?

2

Re: Ar vyru ego ne per didelis?

ten tema yra "Kokios merginos iesko vaikinai?" o ne kaip rasti mergina, ar ka reikia daryti kad rastum mergina. tema baikta.

3

Re: Ar vyru ego ne per didelis?

zinoma kad negali, juk visi vyrai kiaules.

4

Re: Ar vyru ego ne per didelis?

Stanislovai, cia jau nauja tema:ar vyrai kritiski sau?Kazin tamsta ar esi toks?Jau is rasymo manieros matosi,kad ne:)

5

Re: Ar vyru ego ne per didelis?

Eugenijus, 25 parašė:

zinoma kad negali, juk visi vyrai kiaules.

Kas juos tokius paverte??;)
Juk ir jie buvo zavus kudikiai:)

6

Re: Ar vyru ego ne per didelis?

Visokiu,visur yra...Visokiu ir reika... Nemanau kad reikia rasyti kad vyrai kiaules,yra juk ir geru,yra ir moteru tikru kiauliu,bet yra ir geru:)

7

Re: Ar vyru ego ne per didelis?

Aisku kad vyrai kritiski sau..Tik jie ne mergytes..nesiskundzia ir neskelbia visiems tos kritikos kuria jaucia patys sau.Tiesiog viska savyje apmasto ir daro isvadas..O apie kritika is kitu jie tikrai netyli..:D

8

Re: Ar vyru ego ne per didelis?

manau viskas tuo ir pasakyta...

9

Re: Ar vyru ego ne per didelis?

nu cia anegdotas...
va paneles tikrai nera savikritishkos... ash nekalbu apie tos priepuolius "vajai ash per stora, vajai ka daryt" ir t.t. kur jau ne storume esme.
Pacios per daug gerai galvoja apie save. Jei merginos butu siek tiek savikritishkesnes, tai nebutu tokiu temu "oi manim pasinaudojo", "mane suviliojo paskui paliko" ir panasiu.

10

Re: Ar vyru ego ne per didelis?

Gytis, 27 parašė:

nu cia anegdotas...
va paneles tikrai nera savikritishkos... ash nekalbu apie tos priepuolius "vajai ash per stora, vajai ka daryt" ir t.t. kur jau ne storume esme.
Pacios per daug gerai galvoja apie save. Jei merginos butu siek tiek savikritishkesnes, tai nebutu tokiu temu "oi manim pasinaudojo", "mane suviliojo paskui paliko" ir panasiu.

Cia jau ne apie savikritika, o apie proteli kalbet taip

11

Re: Ar vyru ego ne per didelis?

niu cia tai tikrai juokinga :-]
man rods jeigu ieskosime vieni kituose "kabliuku" tai tikrai rasime ir dar rimtesniu nei savikritikos trukumas. Tai ne lyties bruozas, o asmenybes, todel negalima jo taikyti vien vyram arba vien moterim. Na, o mielas Gyti 27,  toms, kurios raso tokias temas, kaip "manim pasinaudojo" ar kt tai ne savikritikos truksta, o kritikos kitu zmoniu atzvilgiu. O toks merginu patiklumas neturi nieko bendro su savikritika. :-]

12

Re: Ar vyru ego ne per didelis?

Kaip tai neturi? ogi labai turi... dazniausiai susizavi pinigingais naglais makenenais, kuriems tokios merginos kaip jos tikrai nerupi... o merginos daznai isivaizduoja kad jas jis iki ausu isimylejo nes ji pati paciausia.... joooooooooo, nieko nepridursi.
siaip vaikinai daug kuklesni uz paneles... bet kad panelems kuklumas nepatinka... net straipsnis buvo www.lrytas.lt apie tai.

13

Re: Ar vyru ego ne per didelis?

Nu ta jei kelios tavo kely tokios pasitaike, tai nebutina ant visu varyt!

14

Re: Ar vyru ego ne per didelis?

Karolina, 18 parašė:

Nu ta jei kelios tavo kely tokios pasitaike, tai nebutina ant visu varyt!

100 kart tai girdejau wink bet kazkaip kitokiu nera wink

15

Re: Ar vyru ego ne per didelis?

kai apie vaikinu kukluma, tai kiek man teko susidurti, jei jau vaikinas kuklus, tai kuklus tik zodziais o ne darbais :-] bet cia nesigilinsiu, ne visi ir nevisada :=)
o apie tuos pinigingus modelius, kurie merginas taip traukia. Tu man pasakyk, ar pro sali praejus dailiai merginai niekada nepagalvojai kad"super, noreciau ja turet" ar pan (niu nezinau kaip ten vaikinai masto :[ ). tai ir merginos taip pagalvoja pamate "Toki" vaikina. bet cia tik jei kalbam apstrakciai.
o jei jau yra vaikomasi tokiu turtuoliu, (nesvarbu ar vaikinai merginu, ar merginos vaikinu) tai cia gali but del keliu priezasciu: kai zmogus nemoka atsirinkti gyvenime svarbiausiu vertybiu (tarkim ne grozis+pinigai pirmoj vietoj) arba tiesiog (stai ir teks is dalies su tavim sutikti big_smile ) noras pasirodyti pries kitus, kad gali tureti tokiu nuosabu modeli salia. Kai kurie zmones patys nesugeba atkreipti i save demesio tai iesko salia tokio, kuris pasidalintu  savo demesio perteklium wink
bet cia tik mano subjektyvi nuomone, mielai prasom su ja nesutikti :-]

16

Re: Ar vyru ego ne per didelis?

Gytis, 27 parašė:
Karolina, 18 parašė:

Nu ta jei kelios tavo kely tokios pasitaike, tai nebutina ant visu varyt!

100 kart tai girdejau wink bet kazkaip kitokiu nera wink

Yra. Patikek manim

17

Re: Ar vyru ego ne per didelis?

Asta, 21 parašė:

kai apie vaikinu kukluma, tai kiek man teko susidurti, jei jau vaikinas kuklus, tai kuklus tik zodziais o ne darbais :-] bet cia nesigilinsiu, ne visi ir nevisada :=)
o apie tuos pinigingus modelius, kurie merginas taip traukia. Tu man pasakyk, ar pro sali praejus dailiai merginai niekada nepagalvojai kad"super, noreciau ja turet" ar pan (niu nezinau kaip ten vaikinai masto :[ ). tai ir merginos taip pagalvoja pamate "Toki" vaikina. bet cia tik jei kalbam apstrakciai.
o jei jau yra vaikomasi tokiu turtuoliu, (nesvarbu ar vaikinai merginu, ar merginos vaikinu) tai cia gali but del keliu priezasciu: kai zmogus nemoka atsirinkti gyvenime svarbiausiu vertybiu (tarkim ne grozis+pinigai pirmoj vietoj) arba tiesiog (stai ir teks is dalies su tavim sutikti big_smile ) noras pasirodyti pries kitus, kad gali tureti tokiu nuosabu modeli salia. Kai kurie zmones patys nesugeba atkreipti i save demesio tai iesko salia tokio, kuris pasidalintu  savo demesio perteklium wink
bet cia tik mano subjektyvi nuomone, mielai prasom su ja nesutikti :-]

Na jau.... siaip vaikinai ne tokie materialus kaip jus.
PVZ. Jei vaikinas pamatytu FYFA praeinancia shalia... tai gal ir pagalvotu.. nu keksele vienai nakciai ir t.t. Bet daznai demesi atkreipia merginos su skoniu, turincios tam tikro zavumo (kievienam pagal savo skoni).
Paneles klubuose atkreipia demesi i vaikino cepa, pinigines stori, mashina su kuria atvaziavo...
tik profesionales pagalvoja "kaip cia tuos pinigus panaudojus savo malonumui", o visos vishteles galvoja kas jei jau jis jas uzkalbino tai cia jau meile ish pirmo zvilgsnio ir kad pagaliau "princas su baltu mersu" atvaziavo.

18

Re: Ar vyru ego ne per didelis?

pataisyk mane jei klystu, man rodos tu kazkur minejai, o jei ir neminejai tai vis tiek manau sutiksi, kad bendraujant reikia abiem pusem stengtis. Tai vat as irgi galeciau pasakyt, kad visi vaikinai "fyfom" domisi, bet taip nesakau, nes tikiu ir zinau, kad tikrai ne visi, tikrai ne visada ir ne su visom big_smile o tavo kategoriskumas, kad visos panos tik i bapkes ziuri, tai (tu tik nepyk) vercia mane manyti, kad arba tu tikrai nebuvai sutikes tiesiog "Geros" merginos, arba kas labiau tiketina, neturi pinigu ir varai ant moteriskos gimines kad savo nesekme pateisintum.
niu cia jau gal ir per riebiai issireiskiau, nepriimk uz pikta wink

19

Re: Ar vyru ego ne per didelis?

Asta, 21 parašė:

pataisyk mane jei klystu, man rodos tu kazkur minejai, o jei ir neminejai tai vis tiek manau sutiksi, kad bendraujant reikia abiem pusem stengtis. Tai vat as irgi galeciau pasakyt, kad visi vaikinai "fyfom" domisi, bet taip nesakau, nes tikiu ir zinau, kad tikrai ne visi, tikrai ne visada ir ne su visom big_smile o tavo kategoriskumas, kad visos panos tik i bapkes ziuri, tai (tu tik nepyk) vercia mane manyti, kad arba tu tikrai nebuvai sutikes tiesiog "Geros" merginos, arba kas labiau tiketina, neturi pinigu ir varai ant moteriskos gimines kad savo nesekme pateisintum.
niu cia jau gal ir per riebiai issireiskiau, nepriimk uz pikta wink

Na jau!
Pinigu turiu, bet ju niekada nebus per daug. Bet tie pinigai mano, o ne kazkokios paneles... tegu jinai savo pinigus turi o ne sponsoriu jieshko. Del paneliu kad "visos apie pinigus" galvoja nereikia suprasti tiesmukishkai. Danai jos nesusimasto kiek vaikinams ju NORAI kainuoja... zinoma jos tiesiai litu neima, bet daznai uzsimano kad jas paveziotu, kad kazkur nusivestu (dazniausiai ten kur pacioms litu nueiti gaila) ir daug visokiu bajariu... kuriu jos nori vaikinu saskaita padaryt.
Yra daug draugu, kurie ish kart pasako merginai VISO GERO, jei ji per pirma pasimatyma nesusimoka!
Ish merginu puses turbut nera to suvokimo.. cia tipo "viskas taip turi buti", "Vaikinas turi ishlaikyti mergina" ir t.t. Pasiziurekite "Vedes ir turi vaiku" filma.. ir pamatysite kaip jus atrodote ish shono.. ten viskas tiesa tik spalvos siek tiek sutirshtintos.

20

Re: Ar vyru ego ne per didelis?

big_smile oj.. temos geresnes viena uz kita.. big_smile big_smile big_smile Dvieju zmoniu santykiai grindziami pasititikejimu ir bendravimu... big_smile  Visi mes.. tiek merginos tiek vaikinai turime buti kritishki sau... apgalvoti savo veiksmus, zodzius, poelgius ir t.t. cia vienareikshmishkai.. big_smile o toliau.. minejote materialistes merginas.. taip ju yra.. bet legiai tokiu yra ir vaikinu.. (pazystu viena mergina kuri uz savo pinigus remontuodavo savo vaikino automibili servise ir degalu pripildavo) smile taigi cia abi lytys tokiso pacios.. big_smile ir ten ir ten yra zmoniu materialistu... smile