1

Tema: poros miegojimas atskirai

kodel kai kurios poros miega viename kambaryje ,bet atskirose lovose????kame priezastis.PS(pora nesusipykus)

2

Re: poros miegojimas atskirai

gal gedijasi ko nors!!!laabai neidomus klausimas

3

Re: poros miegojimas atskirai

Kazkokios nesamones tu cia klausi..Arba pora jau klimaxine, arba tu cia pavieni atveji kazkoki isikalus ir klausi kodel..nors to reiktu klausti tos poros..:D Cia tipo siulai kad visi paspeliotu kodel jie miega atskirai?...:D

4

Re: poros miegojimas atskirai

Tiesiog, galimas variantas, jog lova nepatogi dviems ir jei pora dirbanti tai miega atskirai kad issimiegotu...

5

Re: poros miegojimas atskirai

Na cia tai keistoka pora,bet ir klausimas ne kuo geresnis...Tikriausiai pas juos platoniska meile:)

6

Re: poros miegojimas atskirai

cia sitas dalykas yra moksliskai paaiskinamas wink
poros kurios miega atskirose lovose, o kartais net ir kituose kambariuose, daug geriau pasiilsi ir is ryto buna geresnes nuotaikos bei darbingesni wink
kaip pavyzdys butu: vienas is poros knarkia arba lunatikuoja smile
taigi susimastykite mielieji wink

7

Re: poros miegojimas atskirai

joa, kitiems rejkia daug erdves miegant.

8

Re: poros miegojimas atskirai

Roberta, 25 parašė:

Na cia tai keistoka pora,bet ir klausimas ne kuo geresnis...Tikriausiai pas juos platoniska meile:)

cia pas tuos kuriems virs 60 big_smile

9

Re: poros miegojimas atskirai

Nemiegi kartu....Nėra meilės,nėra šilumos.Palaipsniui viskas dinksta.
Niekada taip nebedaryčiau gyvenime,jei isimylėčiau.Tik kartu ir po viena anklode.
Erdvės yra lauke,erdvės yra vienišam.

10

Re: poros miegojimas atskirai

Jo, buna tokiu poru. Na, bet man tai atrodo keista, juk dviese daug fainiau miegot. Gera jausti, kad salia yra mylimas zmogus, kuri gali apkabinti..:)

11

Re: poros miegojimas atskirai

miegas atskirai turi savo zavesio. kaip malonu ateiti pas kita i svecius netiketai. o miegi atskirai nes nera kitos galimybes.

12

Re: poros miegojimas atskirai

Jolanta, 37 parašė:

miegas atskirai turi savo zavesio. kaip malonu ateiti pas kita i svecius netiketai. o miegi atskirai nes nera kitos galimybes.


cia tai siurpraizas big_smile big_smile big_smile

13

Re: poros miegojimas atskirai

Man tai ne apie miega galvoj kartu miegant... big_smile taip jauciu ir is nemigos numirciau....
Bet viskas imanoma tongue

14

Re: poros miegojimas atskirai

NU JO TAM TIKRAI NEPRITARIU PORAI MIEGOT ATSKIROSE LOVOSE BET TAI BUNA DAZNAI , KAI VIENAS NENORI O KITAS PRIEKABIAUJA KISDAMAS SEXSA, KAI KYLA DROVUMAS PO KAIKURIO KARTO PASYMYLEJUS NEIPRASTAI DAUG IVAIRIU DALYKU

15

Re: poros miegojimas atskirai

Vilija, 33 parašė:

kodel kai kurios poros miega viename kambaryje ,bet atskirose lovose????kame priezastis.PS(pora nesusipykus)

gal abu vienoj lovoj nepailsi ir neisimiega smile

16

Re: poros miegojimas atskirai

Jei abu tenkina - kodėl gi ne? Kodėl jei yra pora būtinai turi miegoti vienoj lovoj, iš kur čia tokios taisyklės ar dar kas? Juk gyvename ne kitiems - sau, todėl ir elgtis reikia taip, kad būtų patogu abiem pusėm. Pažystu porą kuri miega atskirse lovose - tvirta pora ir pora jau seniai - kodėl jie miega taip - neklausiu, nes nemanau, kad tai mano reikalas, nors pats tokio miegojimo netoleruoju, nes man smagu prabudus naktį pamatyti savo mylimosios veidą, jausti ją, o labiausiai  - pasakyti "labas rytas" žvelgiant į prasimerkiančias jos akis smile

17

Re: poros miegojimas atskirai

na cia patogumo reikalas smile

18

Re: poros miegojimas atskirai

tai jau nebe seima o 2 zmones

19

Re: poros miegojimas atskirai

... kazkaip nei shis, nei tas....
...miegoti atskirai... tai gal ir gyventi atskirai?.... smile ..kvepia nesveika aristokratija.
... tai ne man, nakti turiu jausti, uzuosti...liesti, shalia esanti man miela zmogu.
... atskirai miegociau tik su man atstumianciu... bet tada, kam save kankinti ir su tokiu aplamai gyventi?

20

Re: poros miegojimas atskirai

Tiesa sakant miegojimas kartu, man sunku pailseti ir issimiegoti, tad kartais tenka miegoti atskirai vien tam, kad pailset nuo sunkios darbo dienos ir pries kita, nauja sunkia darbo diena... :V big_smile