1

Tema: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Ar yra kada nors uzklupe darant tai ??? kokie jausmai nuotaika uzpludo?

2

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

tas kuris uzklumpa dazniausiai nesmagiau jaucasi,nei tie ,kuriuos uzklumpa.

3

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

jo jo,pritariu:D

4

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

buvo....ir buvau ir tam ir tam vaidmenyje:) tai tikrai nesmagiau buna kai uzklumpi

5

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Mane uzklupe buvo, o paciam neteko nieko uzklupt ir galiu pasakyt, kai mane uzklupo tikrai niekas blogiau nepasijauciau:)

6

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Kai mane uzklupo man juokas paime ir mano draugui,skaniai nusijuokem:9 na kas uzklupo nesusipatogino bet irgi nusijuoke:)

7

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

jo kai mylejomes masinoje ir atvaziavo kita masina tikriausiai to paties... bet jie pamate  isvaziavo... viskas dzin vistiek epazysta:)

8

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

uzkluptam dar neteko buti..bet sleptis jau reikejo..as buvau pas mergina kuri yra vedusi, vyras su reikalais isvykes..tai va paciam meiles ikarstyje musu zaidimus sutrukde jos prakeikta uosvene, tai del jos ir turejau sleptis po sumauta lova..jausmas: ir juokinga ir pikta..juokinga kad as po lova nuogas o pikta kad buvo sutrukdytas ir nebaiktas geras sexas!!

9

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

as tai buvau uzkluptas kai mes su mergyna buvom savo kambari ir netiketai uzeina jos mama tai biskut ne malonai pasijauciau bet gerai kad jinai is kart isejo daugiau manau jinai issigando nei mes big_smile

10

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

eina sau,jauciu butu galima surinkt visus panasius pasakojimus ir isleist nepakartojama knyga:D~ a man tai buvo itemptu situaciju,bet vistieks nieks neuzklupo...:::127

11

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

kad taip tiesiogiai uzkluptu nebuvo.. buvo karta, kad spejom, jog mus gali matyti, bet kazkaip del to sau nesukom galvos.. tegu sau pavydi big_smile

12

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Na o man teko tevus uzklupti nu tai kai begau tai jauciu koki 1km.nubegau.;D

13

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

sustresavai biski?:D

14

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Roberta, 25 parašė:

Kai mane uzklupo man juokas paime ir mano draugui,skaniai nusijuokem:9 na kas uzklupo nesusipatogino bet irgi nusijuoke:)

isivaizduoju, ir visi trys juokiasi ... ;D

15

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

na zinot viena uzklupt yra zinant ir "netycia", kita nezinant ivirsti su kupeta draugu arba su savuoju laikiant to pacio... na su draugu komanija... tai vargsa porele, specialiai rasem ir skambinom kad turim raktus... na ka ivirto 15 zmoniu pro duris ir atgal visi... o kai kita syk... tai nieko tokio... kambarys didelis, ir tamsu... siaip kai visi savi tai persimeta ir ispeja kad dingsta ir netrugdyti... smile siaip jau...

16

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

tai adrenalino priduoda, dar idomiau:) man asmeniskai dar taip nebuvo

17

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

wink
na man tai ishvis kurjozine situacija buvo....
pasakysiu tik del to kad kiti i ja nepakliutu wink
viskas buvo viena grazu zvaigzdeta vakara, prie kauno mariu mishkiuke.. mashinoje...
viskas buvo gerai kol ish priekio i mishiuka tuo keliuku neisuko kazkokia mashina ir zibintais apakino..
na sunku juk kazka iziuret pro uzrasojusius langus wink
viskas butu dzin... bet pasirodo kad ten mentai atvaziavo wink ir ishkrapshte ish mashinos...
taip kad zinokite - aplink kauno marias yra nacionalinis draustinis ir su mashiniukais i ji vaziuoti negalima wink
gali tekti pakliuti ne tik i nepatogia vieta... bet ir bauda susimoketi...
gerai kad mentai buvo supratingi ir apsimete nieko nesupranta kas vyksta... bet ir baudos neskyre - tik perspejima wink

18

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Gytis vargsiukas tu... o Mindaugui tikrai nelinkiu kad ivirstu puske su drauku saikakazka susiruose svesti...

19

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Aistė, 19 parašė:

Gytis vargsiukas tu... o Mindaugui tikrai nelinkiu kad ivirstu puske su drauku saikakazka susiruose svesti...


o kodel vargsiukas? smile buvo kaip buvo wink
dabar tai kai baika prisimenu wink o tada kai reikejo per kelias sekundes aprirengti mashinoje ir galvoti ko tie mentai nori... nu tai nebuvo faina wink
del kitko galvos nesukau wink

20

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

kai uzklumpa draugai tai pofig wink big_smile
bet kai panos, kuria tu uzgules, bachuras atsiranda uz nugaros tai ne koks jausmas wink big_smile big_smile  big_smile
gerai kad lepsis pasitaike big_smile viskas baigesi laimingai man wink