61

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Ne. Tiesa.

62

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Nu jo. Labai fainas nuotykis.

63

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Mama+dukra=geriau xD

64

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

uzklupe, tai kaip cia... su keliais atsiklaupe ant daranciu "tai" ? big_smile

65

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Fantazijose uzklupo.

Arba kokia kaimiete sweet home alabama kur su dauno simdromais po 200 kg kiekviena

66

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

skiedalas :::018

67

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Su dėstytoja mylėjomės ir jos dukra atėjo. Nežinau tiksliai, ar matė, ar nežiūrėjo. Bet tokia esmė.

68

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

prajuokinai

69

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Tai.....?;D big_smile big_smile big_smile big_smile

70 (redagavo Virš Putino 2022-03-09 14:46)

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Džiaugiuosi. Tai fainai.

71

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Yra teke buti uzkluptam ant automobilio kapoto netoli upes uzsimetus mergina ir atliekant penetracinius judesius. Kitoje upes puseje ejo jaunikaitis kuris rinko uogas ar geles. Pirmoji ji pamate mergina ir tada parode man, gavosi komiska situacija tiek mums tiek tam jaunuoliui. Pazvenge per toli trumpai mes ilipome i automobili ir nuvaziavome i kita vieta ir pabaigeme reikala.

72 (redagavo Valdas 2022-03-29 15:46)

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Nepavydėk, kad myliuosi su dėstytojom. Pyksti, nes žinai, kad tai tiesa. Juokas ima iš tavo beprotybės. Pabūk ramiai. :::034

73

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Marina, su VGTU dėstytoja.

74 (redagavo Valdas 2022-03-29 16:47)

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Vardą ir pavardę tokiam lūžusiam, kaip tu duoti!? :::034 Pamiršk, tarakono ir šeško genų kombinacija. :::034 Netrukdyk man čia bendrauti, nes vėl kvailai praslysi į bloką. :::034 Nusipirk tuos treningus, nuvažiuok į kaimą ir apsipilk galvą omega 3 riebalais - gal apsiraminsi, nes psichozė niekaip nesibaigia. :::034 Ar gavai porą eurų, kad apie mane nesąmonių parašinėtum? :::034

75

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Valdas parašė:

Vardą ir pavardę tokiam lūžusiam, kaip tu duoti!? :::034 Pamiršk, tarakono ir šeško genų kombinacija. :::034 Netrukdyk man čia bendrauti, nes vėl kvailai praslysi į bloką. :::034 Nusipirk tuos treningus, nuvažiuok į kaimą ir apsipilk galvą omega 3 riebalais - gal apsiraminsi, nes psichozė niekaip nesibaigia. :::034 Ar gavai porą eurų, kad apie mane nesąmonių parašinėtum? :::034

uz tave nieks nemoketu nei cento, greiciau primoketu kad neliktu omega riebale tu

76 (redagavo Valdas 2022-03-29 19:27)

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Tau omega riebalų trūkumas, kad negali jų pamiršti, įbrėžta plokštele? Gautum eurą ir džiaugtumeisi kaip vaikas, gavęs saldainį, bet tau neduoda, tai dirbi už dyką. :::034

77

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Žodžiu, su dėstytoja barškintis fainai, bet laikas surimtėti ir nesibarškinti, o užsiimti visais kitais dalykais, kurie daug svarbesni už seksą.

78 (redagavo Valdas 2022-03-30 10:16)

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Nesinervuok, kad mylėjausi su dėstytoja daug kartų, ir kartą užklupo.

79

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Nieko naujo vis tie patis

80 (redagavo Valdas 2022-03-30 15:13)

Re: Ar yra kada nors uzklupe darant tai?

Jei vis tie patys, tai reikia tiems patiems dažniau mylėtis, kad daugiau kartų užkluptų darant tai, ir būtų galima apie tai papasakoti. Kitaip nieko nebus.