1

Tema: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Ten buvo klausimas apie alu, o man idomu aplamai kokius alkoholinius gerimus labiausiai mextam..:D
Man:
1.Brendis......
2.Alus......
3.Sobieski (butent tik si) degtine......
4.Ivairus alkoholiniai kokteiliai......
5.Sidrai......
P.S..Alkoholiniu gerimu besaikis arba bunant nepilnameciu, vartojimas yra pavojingas jusu sveikatai..

2

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

1. Baltas pusiau sausas vynas, 2. Vermutas - realiai labai pageidautina Martini, 3. Sidras, 4. Starkos ir kolos kokteilis smile
labai jau moteriski gerimai, kai pagalvoji..

3

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

1. Bordeaux 2. Brendis (Tores) 3. Alus tamsus Guinness arba Staropramen 4. Alus sviesus 5. Tequilla 6. Degtine Nemiroff "Na beriozovyh brunkah"

4

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

alus alus alus:::538 (;

5

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Ugne, 16 parašė:

alus alus alus:::538 (;

Kas is taves uzaux po to alaus alaus alaus, tokiam amziui kvailute..?:D

6

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

taigi as negeriu kiekviena diena:p 

7

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Man pirmoje vietoje yra karstas vynas.... smile mmmmmmmmm...... PO to eina balti ir raudoni pusiau sausi vynai, is sidru: Bacardi, ivairus kokteiliukai, likeriukai....

8

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Smirnoff-apple oi ziauriai gera degtine, paskiau prancuziska degtine, sidrai ir tt. big_smile

9

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

iki 18 gerti dar negalima, jeigu ka smile

10

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

nejau tu negerei? iki 18 smile

11

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Pagal istatyma jai gerai prisimenu, ir jai nepasikeites tai nuo 18 yra leidziama PIRKTI alkoholinius gerimus, o GERTI tik nuo 21 big_smile stai taip big_smile

12

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

ghm, o kaip cia man aiskino, kad degtine pirkti galima tik nuo 21m...  ( pfeh, slykstyne,...  )

13

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Alus, labiausiai Budveiser, Heineken ir Carlsberg, be to Sobiestki spanguoline;D

14

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Sveiki visi. Yra labai mazai merginų , kurioms is tikruju patinka alus. Esu viena is tokiu. Alu tiesiog dievinu, bet, deja, daug isgert negaliu, juk panele esu. Megstu megautis alumi smile

15

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Alus smile Karstas vynas smile Martinis smile Kokteilis Su Bobeline ir apelsinu sultim smile Velnio akys smile Bet labiausiai tai turbut aliutis wink

16

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

man patinka 1.vodka su 7up, 2.raudonas vynas...

17

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

1. Alus 2. Vermutas 3.Karshtas vynas 4. Kokteiliai ir sidrai 5. degtine

Ne visuomet pagal tokias pirmenybes - nuo nuotaikos priklauso big_smile Ir dar noris romo pabandyt kada nes kazkaip iki shiol neteko

18

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Martinis bianco... Sausas baltas vynas...Sheridan...

19

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

amaretas, pinacolada ir pan.

20

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

1. alus 2. dzinas su toniku 3. brendis (tik ne alitos) 4. kai kurie vynai 5. tekila 6. degtine (auksine arba gera obuoline:D )
dar noreciau ismegint absento, paragaut bent kas do daiktas wink