1

Tema: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Susiduriau su gana idomia ir aktualia problema. Susipazinau irc su faina panele, puikiai randam bendra kalba, viena vakara skype prasnekejom iki 4 ryto smile na viskas kaip ir turi but, tik.. man nepatinka jos isvaizda.. ilgai ziurejau nuotraukas ir bandziau pamatyt bent ka nors kas man patiktu, bet taip nera.. kol kas viskas tik virtualiam lygyje, bet problema jau yra. pamastymai ?

2

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Vaikinams svarbi isvaizda... Jei panele protinga, bet netraukia kaip mergina, tai..  Imkim tavo atveji Tau ji patinka kaip pasnekove, bet netraukia isvaizda. Retai kada vaikinas susizavi merginos vidumi kai ji netraukia merginos isvaizda.   O tu pagalvojai, kad galbut jeigu susimatytumete tikroveje ji atrodytu zavingesne?:) o jei ne - liksit gi draugais.. nebutinai jau ten turi kazkas iseiti.  Kai kurie zmoguciai nuotraukytese nelabai kaip gaunasi, o tikroveje spinduliuoja zavesiu ir atrodo patrauklesni.. Man taip ne karta yra buve.. :::420 O siaip speju,kad kai pamatei jos nuotraukyte, tai ir bendravimas kazkiek kitoks tapo is tavo puses, ar ne..? 

3

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

taip smile tu cia patakei kaip i desimtuka. net neberasiau jai pamates.. na ne mano skonio ji.. bet uzkalbino ji mane ir uzsiplepejom.. ir dabar mastau kas svarbiau.

4

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

susitik ir paziurek, teisingai Aiste sako, gal tkrovej ji zymiai zavesne negu foto wink gal ji tiesiog labai labai nefotogeniska.. wink

5

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

jei isvaizda nepatraukli ir tikrovej negalesi bendraut su ja...manau isvaizda bent ant puses svarbi

6

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

jei tau kila tokie klausimai vadinasi pats nezinai kokios tau reikia  man asmeniskai jei zmogus patinka tai ir patinka  juk po ilgesnio laiko nebepastebime tokiu detaliu kurias pastebi katik pamates zmogus

7

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

tai tame ir reikalas kad tai tik labai ankstyva faze smile dar nieko nereiskia.. bet pamastyt jau galima, jei susiduriau su tokia problema, reiskia galbut kaip tu sakai, nezinau ko noriu. bet kol kas ji man patinka vidum bet ne isore. tik beda, kad panos kurios buna mano skonio, jos nebuna tokios kokios noreciau kad butu vidum smile negalvokit tik kad keliu labai aukstus reikalavimus, anaiptol, taip nera.

8

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

eeeeee,manau,bendravimas yra svarbiau,kas is to,kad mergina bus grazi,bet negalesi su ja fainai pasisneketi,ji bus tik grazi,tai va.....manau,kad grozis svarbus,bet ne tiek kiek bendravimas.......be to,jei tau mergina patiks is vidaus,tu pamatysi ir jos isorini grozi,patikek manim......:D

9

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Pakentek, pabendrauk nevirtualiai ir suzinosi ko Tau reikia ar jos vidinio grozio ar ieskosi isorinio...

10

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

geriausia rasti ta viduriuka:)

11

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

O kas geriausia, retai nutinka....

12

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

arba isvis nenutinka:p

13

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

butent ;] nera geru dalyku pasaulyje, jei dievas kazka duoda, tai visada kazka ir atima ;] Sigitai, zinau kad realybeje viskas issispres savaime, tiesiog iskeliau klausima teoriniam lygyje smile

14

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

niu as manau jei surizikuosi ir susipasinsi nieko neprarasi, as y panase situacija buvau papuolus:)

15

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

cia praktiskai visi situ klausimu diskutuoja,nes gyvenime visada turi 2 kelius....:p

16

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

ir tas ir tas yra svarbu... na gali buti mergina grazi zmoguj o vidumi nuostabi... kitiems kitaip patinka cia jau pacio zmogaus pasirinkimas manyciau...

17

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Siandien girdejau gerus zodzius tinkancius shiai situacijai...
"as rinkciausi grazia. kodel? nes protingu moteru su kurioms galima ishgerti alaus kabake ir gerai pasishneketi visada bus darbe. Uztai su ta savo lelyte eiciau i visus oficialius priemimus, radyciausi priesh kolegas ir t.t. o ir lovoj butu linksma." smile

jusu nuomone apie shiuos zodzius.?

18

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

verta susimastyt smile

19

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

siaip negali spresti apie zmogu mates tik jo nuotraukas, bet realiai, jeigu jau nepatinka isore.. neiko nebus.. man buvo atvirkstine situacija.. isvaizda labai patiko, o su vidum nesusitarem.. pasikankinau gal menesi.. neverta.. geriau dar pasiieskok, kad atitiktu minumalius reikalavimus tiek tuo, kaip atrodo, tiek tuo, kokia yra.. bet kaip jau ne vienas minejo, vien virtualiai nereikia spresti, jeigu jau galvoji kazka - susitik ir paziurek, kaip iseis gyvai smile

20

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

virtualiai tikrai dar nieko nereiskia... nors zinai, buna karts matai kaip zmogus bendrauja.. gali pamatyt tik mokejima bendraut, nors turbut gyvai sutikus ta zmogu gali viskas apsiversti aukstyn kojom..