21

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

dekui dekui, taip ir bus protingiausia daryti, nieko negalvot ir laukt susitikimo smile

22

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Aleksandrai, kaip daugelis sake, pirma susitik ir paskui ziurek.
Bet nekark saves su tokiais zodziais "turbut nezinau ko noriu", ir negriebk pirmos pasitaikiusios wink
Kai rasi ta ka nori tada ir suzinosi, jei kyla abejoniu.. neverta prasideti - prie gero neprives wink
neveltui sakoma, kad vaikinai myli AKIMIS.  Reikia ieskoti aukso viduriuko, idealiu panu nera.. visos su savais nukvakimais wink P.S. o ar papai geri? smile
big_smile

23

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Gyti, nesimato tose fotkese papu blin ;]] siaip esme tame, kad sunku rasti tokia kuri sutartu su mano charakteriu ir jos charakteris patiktu man smile o kai pagaliau tokia randu, buna baidykle.. gal toks likimas ;] bet jau minejau, kad klausimas kol kas tik TEORINIS ;] as zinau, kad susitikimas vienintelis sprendimas.

24

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

nu kaip supratau situacija labai rimta smile
tai siulau tureti dvi.. viena del akiu, kita del ausu wink
paskui prireiks ir trecios - del namu wink

25

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Daug nerasysiu..Visi zino kad man aisku labiausiai isvaizda..:D O siaip girdejau toki pasakyma kazkur kuris man labai patiko.."Svarbu kad butu tau grazi, o prie charakterio priprantama.."..:D

26

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

na bet juk viskas yra ymanoma pasiziurek ir suprasi big_smilecia

27

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

pora atpazinau big_smile is laidos ekstremalus pokyciai ;] bet tai ziaurumelis.. 180 laipsniu zmones pasikeicia ;] dabar tokie laikai, kad niekuo negali tiket big_smile

28

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

  bet tai palaukit.. juk sitiek yra merginu pasaulyje.. gal geriau susirasti tinkama viskuo, negu kad susirasti kazkokia ir po to visais imanomais zmonijos pasiekimais ja tobulinti.. ar tik nebus po to taip, kaip kazkokio milijonieriaus zmonai.. jos vyras labai mego katiniu seimos gyvunus, tigrus berods, tai ji idejo visas pastangas i plastines operacijas, kad pavirstu moretimi-kate.. vaizdas neviliojantis.. o galu gale ja ir vyras paliko
beje, taip ji atrode dar pries operacijas

29

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Vija, 24 parašė:

bet tai palaukit.. juk sitiek yra merginu pasaulyje.. gal geriau susirasti tinkama viskuo, negu kad susirasti kazkokia ir po to visais imanomais zmonijos pasiekimais ja tobulinti.. ar tik nebus po to taip, kaip kazkokio milijonieriaus zmonai.. jos vyras labai mego katiniu seimos gyvunus, tigrus berods, tai ji idejo visas pastangas i plastines operacijas, kad pavirstu moretimi-kate.. vaizdas neviliojantis.. o galu gale ja ir vyras paliko

Zinau ta istorija..ziauru..:D

30

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

to Aleksandras 21,
kaip suprantut tai tu tos merginos foto mates, o ji tave?

31

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

kai ieskai minusu -ju visada atsiranda, taciau manau bendravimo pliusas yra daug svaresnis nei isvaizdos..isore dar ne viskas..viena trukuma kompensuoja kitas privalumas..visada galima rasti aukso viduriuka..

32

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

asta, visi viska mate. jei tu del to, kad cia nuotraukose atrodau ne kaip, patikek, galima padaryt ir tokiu nuotrauku kur atrodau daug graziau, bet kam rodyti tai ko nera, ka sukuria tik apsvietimas ir fotografavimo kampas ;] tesiant istorija, kuo toliau, tuo maziau man pradeda rupet jos isvaizda, ir tuo labiau ji man pradeda patikt ;] bet pasimatyma artimiausiu metu vis tiek organizuosiu, nemegstu netikrumo, po tiek kiek man jo teko patirt.

33

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

nenorejau izeisti :[ bet savo atsakymu tu atsakei pats sau i klausima :-D kaip tu sakai " kam rodyti tai ko nera, ka sukuria tik apsvietimas ir fotografavimo kampas", tai gal ir ji taip pat galvoja ??? gal tiesiog sumaste, kad jei neissigasi jos tokios, tai kuo toliau tuo bus tik geriau :-]
todi nebelieka nieko kito, kaip tik palinketi jum sekmes pasimatyme big_smile~

34

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

na taip pasimatymas butinas...
as turiu pavyzdi taip pat nebloga...
su manim norejo susipazinti vienas vaikinas bet cia viskas realiai o ne virtualiai vyko, na o as galvojau kad jis negrazus neidomus ir taip toliau ir uz mane jaunesnis trim metais..bet viena diena emem ir pradejom bendrauti, jis labai mielas ir fainas zmogutis, na mes nedraugaujam, bet esam labai geri draugai, dziaugiuosi kad su juo susipazinau, padejo man sunkiom akimirkom ir as salia buvau kai jam sunku buvo...taip kad musu gyvenimuose mes uzpildem viens kitam kazkokius tarpus..ir labai tuo dziaugiames...
na suprantu mano istorija siek tiek kitokia....
bet jei nepavyks tapti pora tai busit sielos draugais...:-D:-D:p

35

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

draugai subtilus dalykas. atrodo draugai, bet lyg ir ne draugai.. ;] is kurios puses paziuret. nors neturek simto euru, turek simta draugu ;] juk dazniausiai ir buna, kad ne tokie is pirmo zvilgsnio simpatiski zmones dazniausiai turi daug geru savybiu, kuriu nera tuose grazuoliuose. is tiesu tik laikas parodo.

36

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Niu tai davai, susitikite kuo greiciau... ir man rodos bus nuo to tik geriau tiek tau tiek jai. Nes bendravimas nete visiskai gali but kitoks nei realybeje.
Bet siaip man yra buve toks atvejis kai is pirmo zvilgnio buvau nusprendusi kad va tas berniokas tai tikrai ne mano skonio... bet galvoju ai niu negi sunku pabendrauti kaip draugai. Ir taip fainiai buvo, kad kuo daugiau mes bendravom tuo labiau jis eme mane traukti kaip vaikinas. Nius gyvenimo paradoksas big_smile

37

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

tokiu paradoksu labai daug gyvenime ;] bet laikas greit bega.. sita istorija jau baiges, net nesusitikus.. smile dar kartais susirasom, bet nerandam jau bendros kalbos.. vat taip smile neieskokit zmones netuose antru pusiu, susirasot ir eikit susitikt ! netempkit gumos smile

38

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

duok paziuret i ja pasakysiu ka nors smile

39

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

baik tu, be jos leidimo neduosiu, o kadangi ji nezino kad as cia jai uz nugaros sneku.. big_smile:D apkuni ji ir tiek, is veido puse velnio.

40

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

pasakyk ainam pabegioti ir taip kiekwiena diena kol patix tau