41

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Oi vaikinai, vaikinai tik apkalbinejat paneles! :{}
O siaip siulau virtualei negyvent, nes gyvas bendravimas dazniausiai yra kitox.. O del isvaizdos manau patiks ji tokia kokia yra jei rimtai ja susidomesi ir rasit ka bendro.. smile

42

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Aleksandras, 21 parašė:

Susiduriau su gana idomia ir aktualia problema. Susipazinau irc su faina panele, puikiai randam bendra kalba, viena vakara skype prasnekejom iki 4 ryto smile na viskas kaip ir turi but, tik.. man nepatinka jos isvaizda.. ilgai ziurejau nuotraukas ir bandziau pamatyt bent ka nors kas man patiktu, bet taip nera.. kol kas viskas tik virtualiam lygyje, bet problema jau yra. pamastymai ?


Hm... Man asmeniškai svarbiausias yra žmogaus vidus. Jei man patinka žmogus iš bendravimo, tada jo išvaizda man nieko nereiškia...

43

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

terese, nesupratau kur tu matai apkalbinejima, cia nieko panasaus nebuvo.
aiste, netikiu.. smile sakyk ka nori, netikiu smile

44

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Na, anksčiau man buvo svarbi ir išvaizda. Tačiau aš šiais metais smarkiai pasikeičiau. Iš dalies yra svarbi ir išvaizda, na, su kokiu pabaisa tai būtų gėda pasirodyti žmonėse big_smile Tačiau neprivaloma, kad bernas būtų mano idealas pagal išvaizda... Tiesiog jis turi atrodyti padoriai.

45

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Nera idealiu zmoniu. Cia faktas. O siaip tai, manau, neverta pradet rimtu santykiu, jei jau is pat pradziu randi zmoguje ryskiu trukumu... Kasmet tu trukumu juk vis daugeja... Juk mes linke pastebet labiau tai, kas bloga, o ne tai, kas gera...

46

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

O kam ziureti i kita, kaip pats esi ir manau pirmiausia paziureti i save:) veidrodis ne visada rytais parodo tiesa:))) aplamai, kas iesko, tas randa..!

47

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Gintas, 26 parašė:

O kam ziureti i kita, kaip pats esi ir manau pirmiausia paziureti i save:) veidrodis ne visada rytais parodo tiesa:))) aplamai, kas iesko, tas randa..!

na taip:)

48

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Idealų žmogų galima rasti, jei tik nekelsi jam per daug reikalavimų... Aš jau buvau radusi idealą... Keista, bet pradžioje man jis nelabai patiko ir reikėjo laiko, kol pamilau... Bet vėliau jis pats mane prarado... Turėjo vienintelį trūkumą - visad vėluodavo... Sakė, jo tėvas taip pat visur vėluoja... Et... smile Na, gal likimas mus dar sujungs, bent jau kaip paprastus draugus. Jis man be galo įdomus žmogus.
Taigi idealių žmonių yra - tai patvirtintas faktas. Bet idealas nebūtinai tau patiks... smile O šiaip, Donatai, visai teisingai kalbi. Mes linkę pastebėti tai, kas bloga, o ne kas gera. smile Aš stengiuosi visad palaukti ir nedaryti skubotų išvadų, nes jau keliskart teko dėl to gailėtis.

49

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

svarbu manau ir vidus ir isore zmogaus...man asmeniskai...siaip mane knisa kai panos sako man svarbiausia vidus i grozi neziuriu...jojo tipo neziuri.....

50

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Aleksandras, 21 parašė:

terese, nesupratau kur tu matai apkalbinejima, cia nieko panasaus nebuvo.
aiste, netikiu.. smile sakyk ka nori, netikiu smile


ir as pritariu. gali but fainas vaikinas, bet jis niekaip nebus tavo antra puse, jei ne trupucio netrauks jo isvaizda. turi but nors truputi grazus tau, kad galetum but pora.
mano buves vaikinas mano draugem nepatiko, jos sakydavo, kad jis baisus ir pan., bet paprasciausiai musu skoniai skirias. is pradziu neatrode jis ir man grazuolis, bet kazkuo trauke ir kuo toliau, tuo grazenis jis man atrode. na, gal tiesiog pripratau prie jo isvaizdos ir nebepastebejau trukumu, nes vidum jis man patiko smile

51

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

su negrazia pana draugaut negaleciau... su durna tai dar imanoma pasitasyti kazkiek...
ir siaip tik nesakykit kad isvaizda nesvarbu ir svarbiausia vidus... taip nera cia tik save taip gali nebent apgaudineti...

52

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Osvaldas, 19 parašė:

su negrazia pana draugaut negaleciau... su durna tai dar imanoma pasitasyti kazkiek...
ir siaip tik nesakykit kad isvaizda nesvarbu ir svarbiausia vidus... taip nera cia tik save taip gali nebent apgaudineti...

hehe, o man atvirksciai. as negaliu bendraut su durnom, nes jos ISKART mato, kad as jas laikau kvailom ir nevalingai pradedu is ju tyciotis... smile nieko negaliu sau padaryt. aisku bendrauti su zmogum i kuri tau nemalonu ziuret, tai zinoma mazai sansu, bet vidus visgi svarbiau..

53

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

kvaila tema juk niekada nesirinksi baisios bet protingos arba kvailos ir grazios niu del sito tai da galima susimastyti big_smile juk kaskiek renkiesi ir to ir to juk niekada nebus kat butent turetum pasirinkti isvaizda ar bendravima big_smile

54

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

grazus, bet "kvailas" (nemandagus, neispruses, nemokantis etiketo, slyksciai besielgiantis su kitais,prasiveriant burnai ir girdint vien blevyzgas ir zodelius karoce ir t.t. .....) bernas.....niu nezinau su tokiu neistverciau ;D .... cia ne man wink

55

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

kazkur girdejau sakant, kad igimto grozio nebuna, mat kam kitam butu reikalingi grozio salonai.......

56

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Saulius, 24 parašė:

kvaila tema juk niekada nesirinksi baisios bet protingos arba kvailos ir grazios niu del sito tai da galima susimastyti big_smile juk kaskiek renkiesi ir to ir to juk niekada nebus kat butent turetum pasirinkti isvaizda ar bendravima big_smile

ne visada gali pasirinkt, sirdziai neisakysi.

57

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

tai klausyk savo sirdeles smile

58

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

daug zmoniu atrodo gyvenime grazesni neigu fotkeje
o kaikurie atrodo fotkese grazesni neigu gyvenime
o kodel video ne pasinaudoji?

59

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Aleksandras, 21 parašė:
Saulius, 24 parašė:

kvaila tema juk niekada nesirinksi baisios bet protingos arba kvailos ir grazios niu del sito tai da galima susimastyti big_smile juk kaskiek renkiesi ir to ir to juk niekada nebus kat butent turetum pasirinkti isvaizda ar bendravima big_smile

ne visada gali pasirinkt, sirdziai neisakysi.


geriau proto klausyti negu sirdies big_smile

60

Re: Ka rinktis: isvaizda ar bendravima ?

Evelina, 17 parašė:

daug zmoniu atrodo gyvenime grazesni neigu fotkeje
o kaikurie atrodo fotkese grazesni neigu gyvenime
o kodel video ne pasinaudoji?


niu tas tai taip nuotraukelese zmogucei atrodo vienaip o kai susitinki visai kitaip big_smile niu aiskum kaskoks panasumas yra bet kartais ir net neatpazysti big_smile