1

Tema: Sena gera muzika

gal kas zino daugiau senu geru gabalu kaip C DULFER - LILLY WAS HERE.MP3, ALANNAH - MYLES BLACK VELVET.MP3, AXEL F ar panasaus stiliaus 80s 90s. Ir neja kaip jums?

2

Re: Sena gera muzika

beja jai kartais jaunoji karta nezino kaip skamba tai galesiu atsiusti smile

3

Re: Sena gera muzika

as zinau daugiau:) ...ir patinka jie....ir klausau:)

4

Re: Sena gera muzika

gal galetum atsiusti? butu malonu, nes as tai turiu tik keleta

5

Re: Sena gera muzika

nebent kita diena...deja neturiu darbe su savim

6

Re: Sena gera muzika

aaa asq. tai kai galesi atsiusk keleta smile

7

Re: Sena gera muzika

ir i kur tau jas siusti?:?

8

Re: Sena gera muzika

As daznai klausau senu italisku gabaliuku, ziauriai jie man patinka..Adriano Celentano, Toto Cutugno ir daugybe visu kitu..:D

9

Re: Sena gera muzika

tai cia galima siusti tik reikia naudotis fire.ieskok.lt stilium ir anketoje virs zinutei skirto laukelio desneja puseja yra mygtukas siusti byla, bet galima siusti tik iki 5 mB smile

10

Re: Sena gera muzika

beja italiskos tai ir jega. turiu ti Bocheli (opera) smile

11

Re: Sena gera muzika

oj....... prijauciu senom geroms dainoms:))

12

Re: Sena gera muzika

aba bendtai galit pasakyti atlikeja ir tainos pavadinima, kaip nors susirasiu smile

13

Re: Sena gera muzika

Aistė, 18 parašė:

oj....... prijauciu senom geroms dainoms:))

cia netik dainos bet ir tik muzika smile

14

Re: Sena gera muzika

as ir taigi turejau omeny.........be muzikos nebutu dainu.. ech..

15

Re: Sena gera muzika

Stanislovai, buk gerutis, atsiusk man kelias bent, kaaa? Kazkaip vis noriu noriu kazka tokio pasiklausyt, bet negaunu niekaip.. gal tu padesi? wink

16

Re: Sena gera muzika

Ir man sena muzika pats gazas, bet toli grazu ne viskas. yra kuriniu, kurie dabar atrodo juokingai ir kvailai. o taip yra del to manau kad buvo vaikomasi mados. tie visi blizguciai, elektroniniu instrumentu kisimas visur (net bugnai elektroniniai). o tos dainos kurios islieka ir po 20, 30 metu ir dar veza tai tikrai yra super. Ir siaip manau kad ivertinti kad ir dabartine daina turi praeiti bent kokie 5 metai smile

17

Re: Sena gera muzika

jau isiunciau keleta dainu, tik pasitikrink ar gavai nes nesu tikras ar tinkamai veikia dar ta funkcija smile