1

Tema: ka manote apie honda civic vti?

ka manote apie honda civic vti?

2

Re: ka manote apie honda civic vti?

nieko gero big_smile

3

Re: ka manote apie honda civic vti?

Manau kad tai vienas is geriausiu varikliu is hondos ir aplamai visu kitu..Pvz kazkur 94 metais (nepamenu tixliai kada jis atsirado) 1,6l VTi variklis su 160AG ir 150Nm tikrai atrode viliojanciai..:D

4

Re: ka manote apie honda civic vti?

Viktoras, 20 parašė:

nieko gero big_smile

Galbut nieko gero lyginant su didesniu kubaturu panasiais varikliais..Bet jeigu palyginimui imsi tik iki 1,6L variklius tai nemanau kad nieko gero..:D

5

Re: ka manote apie honda civic vti?

bene primuju tokio tipo varikliu padariusiu revoliucija aukstasukiu konstrukcijoje. Nedaug iki siol varikliu turi 100 ag is vieno litro santyki.Aisku neuzilgo pasirode galingesni nissan Neovvl analogai (1,6->200Ag) bet jie taip ir neisplito deldideles kainos ir kitu priezasciu

6

Re: ka manote apie honda civic vti?

nevirškinu honda cvek... oi , civicų... :::509

7

Re: ka manote apie honda civic vti?

taip taip. uztat virskini senas silkes

8

Re: ka manote apie honda civic vti?

As ir pats civica vairuoju, geros masinos, o variklis tai pasaka, tokiai palyginus mazai masinai, jo per akis:)

9

Re: ka manote apie honda civic vti?

Gintaras, 23 parašė:

taip taip. uztat virskini senas silkes

taip , nes tai žymiai geresnės mašinos... Cvekai tai tik traukia , o nei komforto , nei minkštumo važiuot.. tokios mašinos tik drožimui ir dragams...

10

Re: ka manote apie honda civic vti?

Ignas, 16 parašė:
Gintaras, 23 parašė:

taip taip. uztat virskini senas silkes

taip , nes tai žymiai geresnės mašinos... Cvekai tai tik traukia , o nei komforto , nei minkštumo važiuot.. tokios mašinos tik drožimui ir dragams...

O tai nafik uzsidejai avatara kur sedi Miatoi?:D Juk tai labai panasi masinyte pagal charakteristikas i hondas CRX ar S2000...Ir visiskai neturi nieko bendro su slidem ar bulkom..:D

11

Re: ka manote apie honda civic vti?

Ignas, 16 parašė:


taip , nes tai žymiai geresnės mašinos... Cvekai tai tik traukia , o nei komforto , nei minkštumo važiuot.. tokios mašinos tik drožimui ir dragams...

Va del tokio poziurio kaip tu musu tautoj daugybe zmoniu vazineja su 15-20 metu senumo techniskai jau nebe itin tvarkingom silkikem negu, kad perseda ant tvarkingu perpus jaunesniu kad ir japonu.

12

Re: ka manote apie honda civic vti?

del skonio nesigincyjama.....man pvz senos mashinos labiau prie sirdies.....net kai turesiu daug pinigu vistiek pirksiu kokia sena amerikanska ar sena mersa....:)

13

Re: ka manote apie honda civic vti?

Tomas, 26 parašė:
Ignas, 16 parašė:
Gintaras, 23 parašė:

taip taip. uztat virskini senas silkes

taip , nes tai žymiai geresnės mašinos... Cvekai tai tik traukia , o nei komforto , nei minkštumo važiuot.. tokios mašinos tik drožimui ir dragams...

O tai nafik uzsidejai avatara kur sedi Miatoi?:D Juk tai labai panasi masinyte pagal charakteristikas i hondas CRX ar S2000...Ir visiskai neturi nieko bendro su slidem ar bulkom..:D


As cia sedziu BMW Z3. Tiesiog taip nusifotkinau , įdomu smile O pirkti tokį BMW Z3? NIEKADA wink

14

Re: ka manote apie honda civic vti?

Gintaras, 23 parašė:
Ignas, 16 parašė:


taip , nes tai žymiai geresnės mašinos... Cvekai tai tik traukia , o nei komforto , nei minkštumo važiuot.. tokios mašinos tik drožimui ir dragams...

Va del tokio poziurio kaip tu musu tautoj daugybe zmoniu vazineja su 15-20 metu senumo techniskai jau nebe itin tvarkingom silkikem negu, kad perseda ant tvarkingu perpus jaunesniu kad ir japonu.

Na , aš nebruksiu čia per jėgą savo nuomonės , bet man japonai nėra prie širdies... Va pvz atsisėdi tu į kad ir tą silkę , konkrečiau mano svajojamą 200 20v turbo quattro su VISAIS "bajeriais" kokie tik ėjo komplektacijoje ir palyginimui įsėdi į tų pačių metų japoną... Nu **** , japonas piguva atsiduoda ir tiek... Na sakau , čia mano asmeninė nuomonė ir neturiu noro ginčytis... Ir vistiek , jeigu turėsiu daug pinigų , pirksiu tą pačią 200 20v - trauka , malonumas , minkštumas , komfortas , prabanga viename wink
Vien ko verta komplektacija su sportinėm(arba comfort) odinėm , šildomom , elektra valdomom sėdynėm su atmintim , elektriniais langais , elektriniu liuku , borto kompu , ABS , vairo stiprintuvu , kondicionierium , keturiais varomais ratais(quattro), 217AG 20v vožtuvų 5-cilindrų turbo varikliu , medžio imitacija , gamykloje montuojama Webasto sistema ir t.t. ir t.t wink Aišku , pilnos komplektacijos ją rasti beveik neįmanoma, kadangi jų iš viso pagaminta apie 6000 tūkstančiai , o lietuvoje jų iš viso tik gal kokie 30 vienetų smile

15

Re: ka manote apie honda civic vti?

Ignas, 16 parašė:
Tomas, 26 parašė:
Ignas, 16 parašė:
Gintaras, 23 parašė:

taip taip. uztat virskini senas silkes

taip , nes tai žymiai geresnės mašinos... Cvekai tai tik traukia , o nei komforto , nei minkštumo važiuot.. tokios mašinos tik drožimui ir dragams...

O tai nafik uzsidejai avatara kur sedi Miatoi?:D Juk tai labai panasi masinyte pagal charakteristikas i hondas CRX ar S2000...Ir visiskai neturi nieko bendro su slidem ar bulkom..:D


As cia sedziu BMW Z3. Tiesiog taip nusifotkinau , įdomu smile O pirkti tokį BMW Z3? NIEKADA wink

Blemba, nu kaip as galejau sumaisyt..tikrai gi Z3...:D Bet ta dalis ir Miatos beveik identiska tik veidrodelis kitox..http://forumas.ieskok.lt/imgload/787 ..:D

16

Re: ka manote apie honda civic vti?

Tomas, 26 parašė:

Ignas, 16 parašė:
Tomas, 26 parašė:
Ignas, 16 parašė:
Gintaras, 23 parašė:

taip taip. uztat virskini senas silkes

taip , nes tai žymiai geresnės mašinos... Cvekai tai tik traukia , o nei komforto , nei minkštumo važiuot.. tokios mašinos tik drožimui ir dragams...

O tai nafik uzsidejai avatara kur sedi Miatoi?:D Juk tai labai panasi masinyte pagal charakteristikas i hondas CRX ar S2000...Ir visiskai neturi nieko bendro su slidem ar bulkom..:D


As cia sedziu BMW Z3. Tiesiog taip nusifotkinau , įdomu smile O pirkti tokį BMW Z3? NIEKADA wink

Blemba, nu kaip as galejau sumaisyt..tikrai gi Z3...:D Bet ta dalis ir Miatos beveik identiska tik veidrodelis kitox..http://forumas.ieskok.lt/imgload/787 ..:D


Joa , panasios tos vietos wink

17

Re: ka manote apie honda civic vti?

Ignas, 16 parašė:

Na , aš nebruksiu čia per jėgą savo nuomonės , bet man japonai nėra prie širdies... Va pvz atsisėdi tu į kad ir tą silkę , konkrečiau mano svajojamą 200 20v turbo quattro su VISAIS "bajeriais" kokie tik ėjo komplektacijoje ir palyginimui įsėdi į tų pačių metų japoną... Nu **** , japonas piguva atsiduoda ir tiek... Na sakau , čia mano asmeninė nuomonė ir neturiu noro ginčytis... Ir vistiek , jeigu turėsiu daug pinigų , pirksiu tą pačią 200 20v - trauka , malonumas , minkštumas , komfortas , prabanga viename wink
Vien ko verta komplektacija su sportinėm(arba comfort) odinėm , šildomom , elektra valdomom sėdynėm su atmintim , elektriniais langais , elektriniu liuku , borto kompu , ABS , vairo stiprintuvu , kondicionierium , keturiais varomais ratais(quattro), 217AG 20v vožtuvų 5-cilindrų turbo varikliu , medžio imitacija , gamykloje montuojama Webasto sistema ir t.t. ir t.t wink Aišku , pilnos komplektacijos ją rasti beveik neįmanoma, kadangi jų iš viso pagaminta apie 6000 tūkstančiai , o lietuvoje jų iš viso tik gal kokie 30 vienetų smile


O tu skaityt moki ka rasau. Ar as kalbejau apie tu paciu metu masina?
Ai prisiskaitei baikiu.. Tokiam automobilyje jeigu atrasi besiganancius 160 arkliu - busi laimingas, medzio imitacija - nepasakyciau kad labai viliojantis dalykas (daugiau rice), kondicionierius - visai nevilioja (klimato kontrole - va jau geriau). O ir dizainas - silkiskas. Nei vintage 70s nei kazkuom ypatingas

18

Re: ka manote apie honda civic vti?

Gintaras, 23 parašė:
Ignas, 16 parašė:

Na , aš nebruksiu čia per jėgą savo nuomonės , bet man japonai nėra prie širdies... Va pvz atsisėdi tu į kad ir tą silkę , konkrečiau mano svajojamą 200 20v turbo quattro su VISAIS "bajeriais" kokie tik ėjo komplektacijoje ir palyginimui įsėdi į tų pačių metų japoną... Nu **** , japonas piguva atsiduoda ir tiek... Na sakau , čia mano asmeninė nuomonė ir neturiu noro ginčytis... Ir vistiek , jeigu turėsiu daug pinigų , pirksiu tą pačią 200 20v - trauka , malonumas , minkštumas , komfortas , prabanga viename wink
Vien ko verta komplektacija su sportinėm(arba comfort) odinėm , šildomom , elektra valdomom sėdynėm su atmintim , elektriniais langais , elektriniu liuku , borto kompu , ABS , vairo stiprintuvu , kondicionierium , keturiais varomais ratais(quattro), 217AG 20v vožtuvų 5-cilindrų turbo varikliu , medžio imitacija , gamykloje montuojama Webasto sistema ir t.t. ir t.t wink Aišku , pilnos komplektacijos ją rasti beveik neįmanoma, kadangi jų iš viso pagaminta apie 6000 tūkstančiai , o lietuvoje jų iš viso tik gal kokie 30 vienetų smile


O tu skaityt moki ka rasau. Ar as kalbejau apie tu paciu metu masina?
Ai prisiskaitei baikiu.. Tokiam automobilyje jeigu atrasi besiganancius 160 arkliu - busi laimingas, medzio imitacija - nepasakyciau kad labai viliojantis dalykas (daugiau rice), kondicionierius - visai nevilioja (klimato kontrole - va jau geriau). O ir dizainas - silkiskas. Nei vintage 70s nei kazkuom ypatingas

tu nekalbėjai , bet aš pradėjau wink
Neprisiskaičiau , o aš žinau... Ir turbūt viską apie ją žinau... taip , nerasiu visų 220arklių(tiksliau 217ag) , bet žymiai daugiau negu tu sakei... čia jau priklauso ant kokios papulsi... Paprasta - sėdi , pravažiuoji , jeigu netraukia tai ir neperki... Arba gali pirkti ir taisytis... Nu nesuprasi tu tokių dalykų dėl ko aš noriu taip daryti... O medžio imitacija prie visų bajerių kurie būna pas tą mašiną , prie salono ir prie odinių sėdynių labai dera , oi netgi LABAI wink O ten klimatronikas ir yra...
Nu va , pats parašei , tau ta mašina niekuo neypatinga , tai ir nėra apie ką su tavim šnekėt... yra žmonių kurie supranta kad ten nėra eilinė audi 100 liau liau 2.0E , o šis tas daugiau ir rimčiau smile Dėl dizaino aišku nesiginčijama , čia jau skonio reikalas smile

19

Re: ka manote apie honda civic vti?


http://locost7.info/converter.php
kilovatus isirasyk ir gausi HP

kaip zinia naudojames metriniais vienetais tad ir naudokimes metriniais.

o nei jos handlingas nera kazkoks ypatingas TOKIU MATMENUo automobiliui  nebent nuo LIAU LIAU kazkuo skiriasi

20

Re: ka manote apie honda civic vti?

Gintaras, 23 parašė:


http://locost7.info/converter.php
kilovatus isirasyk ir gausi HP

kaip zinia naudojames metriniais vienetais tad ir naudokimes metriniais.

o nei jos handlingas nera kazkoks ypatingas TOKIU MATMENUo automobiliui  nebent nuo LIAU LIAU kazkuo skiriasi

Cia kox tavo tixlas? Tu neturi ka veikt matau pastoviai prie visu kabinejies..Zmogus turi svajone, o tu mali sh.. ir bandai ismust is jo ta svajone..Nenormalus tu tocnai..:D