21

Re: ka manote apie honda civic vti?

Gintaras, 23 parašė:


http://locost7.info/converter.php
kilovatus isirasyk ir gausi HP

kaip zinia naudojames metriniais vienetais tad ir naudokimes metriniais.

o nei jos handlingas nera kazkoks ypatingas TOKIU MATMENUo automobiliui  nebent nuo LIAU LIAU kazkuo skiriasi

AŠ ŽINAU , kad 1KW=1.36AG. O beje , čia kur nors buvau parašęs kilowatais kad man tokią pastabą davei? :V
Kaip tokių matmenų automobilis , jis yra labai manevringas tarp kitko... O nuo paprastos šimtinės ji skiriasi , netgi labai...

22

Re: ka manote apie honda civic vti?

tad jei 162 * 1.36 ka tu gauni? 217?

23

Re: ka manote apie honda civic vti?

Tomas, 26 parašė:

Cia kox tavo tixlas? Tu neturi ka veikt matau pastoviai prie visu kabinejies..Zmogus turi svajone, o tu mali sh.. ir bandai ismust is jo ta svajone..Nenormalus tu tocnai..:D

jei kelis kart tave pasodinau ant puodo tai dar nereiskia kad kabinejuos prie visu. forumu paskirti ir yra tokia- isreikst savo nuomone. Pvz jeigu man tas cslas su volais tavo avatare g@idiskas - taip ir sakau, o jei silke net ir su tuo geruoju 2.2t 20v vis tiek lieka silke - tai taip pat galiu issakyt.

24

Re: ka manote apie honda civic vti?

Gintaras, 23 parašė:

tad jei 162 * 1.36 ka tu gauni? 217?


Nu koks skirtumas...

25

Re: ka manote apie honda civic vti?

Gintaras, 23 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Cia kox tavo tixlas? Tu neturi ka veikt matau pastoviai prie visu kabinejies..Zmogus turi svajone, o tu mali sh.. ir bandai ismust is jo ta svajone..Nenormalus tu tocnai..:D

jei kelis kart tave pasodinau ant puodo tai dar nereiskia kad kabinejuos prie visu. forumu paskirti ir yra tokia- isreikst savo nuomone. Pvz jeigu man tas cslas su volais tavo avatare g@idiskas - taip ir sakau, o jei silke net ir su tuo geruoju 2.2t 20v vis tiek lieka silke - tai taip pat galiu issakyt.


Ta SILKĖ 2.2 20v tave taip dėtų pro šoną , kad mažai nepasirodytų ;D

26

Re: ka manote apie honda civic vti?

Siaip i kokia kacergine tai tikrai nesesciau uz jos vairo, na nebent pakaba specialiai ruosti ziedui.. kai uzbanguotu ant posukio tokia.. Be to 7 sekundes anoks cia ispudingas skaicius, per tiek 2l N/A  Hondos CTR isisuka. O cia juk yra F?I - turbina stovi

27

Re: ka manote apie honda civic vti?

O kas tau sakė , kad ji lenktynėms trasose skirta? :V Ji yra galingas prabangus sedanas ir neskirta lenktynėms trasose...
Taip , 7 sekundės nėra nieko stebuklingo , geriau sėsk už skarbonkinio tipo cveko ir greičiau šimtą pagriebk , tik paskui įsilėkęs iki kokių 180km/h autostradoj nepamesk surudijusių skardų ir šiaip dantų , nes įsivaizduoju turbūt kaip golfas visa trata , barška ir dar velniai žino kas darosi... ;D
Man tas cvekas ir nepatinka dėl to , kad ji tik drožimui ir lenktynėms skirta... Nei ji talpi , nei minkšta , nei prabangos , nei , nei , nei ir dar kartą nei...

28

Re: ka manote apie honda civic vti?

Plem tu stabiliai CTR nei sedejai nei vairavai.

Placiau - veliau

29

Re: ka manote apie honda civic vti?

Teisingai , type-r nei sėdėjau , nei važiavau , bet vistiek jis man nepatinka , kad ir koks jis ten jau "geras" būtų...  Nu nepatinka ir taškas...
O plačiau nereikia , vistiek žinau , kad peiksi 200 20v , ir girsi koks type-r geras... Neįdomu man... Vistiek nepriversi pamėgt type-r...

30

Re: ka manote apie honda civic vti?

Visu pirma pries ka nors teigdamas/neigdamas - paragauk. Paciam kadaise teke vazinet/vairuot ir silke ir kitas audines. Del to ir susiformavo vienokia ar kitokia nuomone. Cia yra buitiniai automobiliai, kuriuos realu nusipirkti, o dar realiau - paragaut ju vaziavimo..

31

Re: ka manote apie honda civic vti?

Vairavai 200 20v? Nejuokink... ;D skirk tu audi šimtas nuo audi dušimtaidudulitroturboquattrodvidešimtvožtuvų...

32

Re: ka manote apie honda civic vti?

Gintaras, 23 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Cia kox tavo tixlas? Tu neturi ka veikt matau pastoviai prie visu kabinejies..Zmogus turi svajone, o tu mali sh.. ir bandai ismust is jo ta svajone..Nenormalus tu tocnai..:D

jei kelis kart tave pasodinau ant puodo tai dar nereiskia kad kabinejuos prie visu. forumu paskirti ir yra tokia- isreikst savo nuomone. Pvz jeigu man tas cslas su volais tavo avatare g@idiskas - taip ir sakau, o jei silke net ir su tuo geruoju 2.2t 20v vis tiek lieka silke - tai taip pat galiu issakyt.

Ka tu cia pasodinai ant kokio puodo, pats sededamas ten?:D Juokdari spruk tik su tokia savo vaikiska reakcija..:D Ar tu isvis zinai ka reiskia pasodinti ant to puodo.. CSL mat gaidiskas..net nejuokinga is tokio pasakymo..:D Kartoju, maziau cia kabinekis prie zmoniu ir nesvaik nesamoniu..nezinodamas ju prasmes..:D

33

Re: ka manote apie honda civic vti?

Tomas, 26 parašė:


Ka tu cia pasodinai ant kokio puodo, pats sededamas ten?:D Juokdari spruk tik su tokia savo vaikiska reakcija..:D Ar tu isvis zinai ka reiskia pasodinti ant to puodo.. CSL mat gaidiskas..net nejuokinga is tokio pasakymo..:D Kartoju, maziau cia kabinekis prie zmoniu ir nesvaik nesamoniu..nezinodamas ju prasmes..:D

Jau skaiciuoju 4ta tuscia tavo posta is eiles automobiliu temoje, kur nieko nepamineta net apie automobilius.

To ignas-> teke 200, teke kita bet butent su tuo geruoju 2,2 20v


34

Re: ka manote apie honda civic vti?

tomas26>atsiversk acura/honda integra varikliukas 1,8 bet arkliuku 200.paprastoi serijiniai masineliai.

35

Re: ka manote apie honda civic vti?

na gamyklinej versijoj tu senuju integru stovejo kazkas apie 190 ag. bet kokiu atveju, kaip is N/A - labai geri duomenys. (Aisku ne be vtec pagalbos)

36

Re: ka manote apie honda civic vti?

na   jei esi tevukas tai vazinek su silke,o norint vaziuot ekstremaliai ir turi but masina kieta ir t.t man asmeniskai nesmagu kai masina tykiai dirba ir vaziuoji kai su limuzinu:(

37

Re: ka manote apie honda civic vti?

kas is tu audiniu ir t.t didelis litrazas lievas sukimo momentas.... o japaskes ypac civiv,integros ir t.t mazas litrazas o galimybes unreal........

38

Re: ka manote apie honda civic vti?

nu sukimo momentas siaip pas japonus ne ispudingas wink siaip visi didesnio turio varikliai didziausia sukimo momenta turi nuo zemesniu apsuku, kas stipriai keicia vaziavimo pojucius

39

Re: ka manote apie honda civic vti?

Jordulis, 21 parašė:

kas is tu audiniu ir t.t didelis litrazas lievas sukimo momentas.... o japaskes ypac civiv,integros ir t.t mazas litrazas o galimybes unreal........

o jeigu as degalines savininkas ir pox man litrazas big_smile big_smile big_smile va tau ir audines ir kiti europietiski stebuklai wink smile

40

Re: ka manote apie honda civic vti?

radot ka palygint:) 2.2 turbo su 170+kW ir 1.6 be turbo 118 kW...:)
beje draguose audi ant tiek pasikrove malkuciu nuo VTI kad isvaziava susigedes...