41

Re: ka manote apie honda civic vti?

ka as ir noriu pasakyt kad civic yra astriam vaziavimui jis reikalauja apsuku,o ta audine tai nebent  mano tevukui pas mociutes nulekt,taj gal tos pasakys kad losia prie sodyniu:) na nesupykit bet as vertinu sportiskuma,manevringuma,dinamiskuma...

42

Re: ka manote apie honda civic vti?

na siaip kalbant apie ta audines 2.2t varikli - tai jis tikrai losia prie sedyniu ir jam priesingai negu kad aukstasiukiui japonui - nereikia suktis iki 7k kad pasijustu sukimo momentas.

43

Re: ka manote apie honda civic vti?

Na , čia žiūriu diskusijos vyksta...
Visu pirma TĖVUKAI kaip kas išsireiškė , nevažinėja su 200 20v , visu antra , penkiacilindriai jie yra vangūs varikliai , ta prasme taip sunkiau įsisuka , bet kaip įsisuka tai jau laikykis big_smile
Jorduli , man asmeniškai turi mašina traukti ir būti minkšta , kitaip **** man ta mašina , kad trauktų o važiuotum **** kaip vežimu... Tarp kitko , 200 20v yra LABAI manevringa kaip būdama tokia didelė ir sunki karvė wink Ir vis dėl to tu tikrai ja nevažiavęs , jeigu sakai kad nelipina prie sėdynių...
gintarai , pas 200 20v maximalus sukimo momentas ties 1950rpm smile
Aurelijau , pas 200 20v yra 162kw , kai kur dar rašo kad 164kw. Ir dar kai kas , kokia ten audi gavo malkučių? :V
**** , o kaip užsuki 2.2turbo audinių variklį iki aukštų apsukų tai susilydit galima vien nuo penkių cilindrų garso , eina na kaip man jis patinka , o jeigu dar įdėtas atviro tipo BOVAS , tai iš viso ****... big_smile

44

Re: ka manote apie honda civic vti?

pats sau priestarauji.
"penkiacilindriai jie yra vangūs varikliai , ta prasme taip sunkiau įsisuka , bet kaip įsisuka tai jau laikykis"

"pas 200 20v maximalus sukimo momentas ties 1950rpm "

apsispresk viena kart ties tuom, ka sakai.


O siaip 5cilindriai garso sodrumu gerokai nusileidzia v6 ar v8niems.
Del tu japonu tai cia nesukauk nes Lietuvoj ju klase yra viena greiciausiu - netiki, pasiziurek i oficialiu dragu rezultatus. Klases nugaletrojai daznai lenkia kitus, zymiai galingesnius rwd automobilius wink

45

Re: ka manote apie honda civic vti?

vienas dalykas dragavo 2.2 turbo,
antra apie sukimo momenta pasiskaityk www.autos.lt ir suzinosi prie kokiu apsuku jis naudingas.
trecia nera ko lygint 5 cilindru kultivatoriaus su VTEC honda..

46

Re: ka manote apie honda civic vti?

neprieštarauju , nes aš nei žodžio nepasakiau kad būtent vangūs yra 20v , aš kalbu apie daugelį penkiacilindrių variklių... Jie tokie minkšti , nu **** , nežinau kaip pasakyti , minkštai gazuojasi , nu sakau , reikia pavažiuot kad suprastum apie ką kalbu aš...
DĖJAU ant drago rezultatų... Man **** , apdėjo , ar aplenkė , man giliai **** kad jie ten draguose skina pirmas vietas , nesiruošiu aš draguot... Noriu ir traukos ir komforto važiuojant , ko abiejų dalykų kartu japoniškose skarbonkėse NĖRA...
O dėl garso tai čia skonio reikalas , bet daugeliui žmonių patinka penkių cilindrų garsas , kaip jau sakiau , čia tik skonio reikalas smile
Dėjau ant Hondos ir dėjau ant VTEC , tik tiek galiu pasakyti...

47

Re: ka manote apie honda civic vti?

o visi kiti BB deje ant taves asile is didziosios raides...

48

Re: ka manote apie honda civic vti?

Ignas, 16 parašė:

neprieštarauju , nes aš nei žodžio nepasakiau kad būtent vangūs yra 20v , aš kalbu apie daugelį penkiacilindrių variklių... Jie tokie minkšti , nu **** , nežinau kaip pasakyti , minkštai gazuojasi , nu sakau , reikia pavažiuot kad suprastum apie ką kalbu aš...
DĖJAU ant drago rezultatų... Man **** , apdėjo , ar aplenkė , man giliai **** kad jie ten draguose skina pirmas vietas , nesiruošiu aš draguot... Noriu ir traukos ir komforto važiuojant , ko abiejų dalykų kartu japoniškose skarbonkėse NĖRA...
O dėl garso tai čia skonio reikalas , bet daugeliui žmonių patinka penkių cilindrų garsas , kaip jau sakiau , čia tik skonio reikalas smile
Dėjau ant Hondos ir dėjau ant VTEC , tik tiek galiu pasakyti...


paimk ta paci savo audine ir panasesnes klases legenda, tavo turbinini varikli ir NA hondos vtec.. lygink panasesnius auto. Del legendos galiu pasakyt tik gerus zodzius

49

Re: ka manote apie honda civic vti?

isikanda ta audi 5cilindrai ir mal suda lyg kt geresniu auto nebutu... pvz celica GT FOUR TURBO pakomentuokit apie tokia...

50

Re: ka manote apie honda civic vti?

tas irgi labai gerai. dar tokis Carloso saintzo edišionas buvo smile

51

Re: ka manote apie honda civic vti?

na zinant kad lietuvoje kuras kainuoja 1 eura tai manau kiekvienas mielaiu vazunes su civic 160ag negu su audi 2,2 20 v.juk civic galima apsieiti su 6,5  ar 7 l kuro 100km o apie audi geriau nekalbesiu:::209:::517

52

Re: ka manote apie honda civic vti?

na tiek sviakas tikrai nevalgo. eks klasioko vti cviaks ryja 10 litru ir niekaip maziau

53

Re: ka manote apie honda civic vti?

na nzn jei negreziu lb taj uztenka tikraj 7 l na o greziant tai savaime aisku 10 l ir daugiau ryja

54

Re: ka manote apie honda civic vti?

na o tau evaldai smagu kai tave padulkina prie sviesaforo ar pan?????:::223:::741 o apie lenktynes ilgose trasose ,tai dar nera populiaru lietuvoje....jei ta norejai pasakyt,,,

55

Re: ka manote apie honda civic vti?

pasalinau Evaldo posta nes jis persmelktas neapykantos, keiksmazodziu ir izeidzia ne viena forumo lankytoja. Kitakart motyvuok faktais, o ne kaiksmazodziais. Kaip suprantu - tai jam jau paskutinis ispejimas

56

Re: ka manote apie honda civic vti?

Aurelijus, 25 parašė:

isikanda ta audi 5cilindrai ir mal suda lyg kt geresniu auto nebutu... pvz celica GT FOUR TURBO pakomentuokit apie tokia...

yra ir geresniu ir prastesniu masinu, bet jei zmogus isimylejes si audines modeli tai ka tu jam bepriestarauji wink
jam tai masina nr 1, man nr 1 butu kitas modelis, o tau dar koks nors kitas smile bukime tolerantiski vieni kitiems wink

57

Re: ka manote apie honda civic vti?

Gintaras, 23 parašė:

pasalinau Evaldo posta nes jis persmelktas neapykantos, keiksmazodziu ir izeidzia ne viena forumo lankytoja. Kitakart motyvuok faktais, o ne kaiksmazodziais. Kaip suprantu - tai jam jau paskutinis ispejimas


MATAI TIESA AKIS BADO KIEKVIENAM LIETUVIUI KURIS SEDI LIETUVOJE IR SVAJOJA APIE CIVIC AR GOLF IR SU JUO  PRIE SVIESAFORU DRASKYTIS>>>>>>O TU GERAI SUPRANTI TU I SAVO POSTUS ATKREIP IR PAC DAR GERIAU SUPRASI !
:::123:::123:::146

58

Re: ka manote apie honda civic vti?

na pats apie civicus nesvajoju wink

59

Re: ka manote apie honda civic vti?

Jordulis, 21 parašė:

na o tau evaldai smagu kai tave padulkina prie sviesaforo ar pan?????:::223:::741 o apie lenktynes ilgose trasose ,tai dar nera populiaru lietuvoje....jei ta norejai pasakyt,,,


jorduli o tu tipishkas lietuvis;) nu matai tu kreipi demesi i tai kad atsistojas koks golfas tave padaroo ir tu pradedi kiekviena draskytis  nors tu net nesistengi. aisku jei stengiesi tada masina pasikeisk ir darysi./...... as pvz nekenciu tokiu kurie privaziuoja prie shviesaforo pamato kad stovi kokia mazda ...... uzdeta 2.0 doch ir jau sustoja ir laukia kol geltona ir spaudzia dugna o tu sau ramiai pajudi ish vietos ...... o jis dzeugiasi padares tave !!! as tai tokiu nesuprantu.. nors as su ta mazda ji buciau kaip vaka adares jis da nebutu akiu mirktelt kai manes nebutu buve jei buciau norejas !!! o jei zmogus nori 200 turbo ir  da quattro tai nebutinai jis stosis prie shviesaforo ir kelsis ir dragins su kiekvienu sutiktu ir gallvos mintyse ZIUREKIT KOKIA MANO MKIETA MASHINA ...... tu jauciu supranti kas tas reiskia ar ne??? tai jei as atvaziuoju i lietuva ksaitykim su galant vr 4 mane padaro ir sakys o mano mashina kokia kieta padariau galanta turbova kuris turi 280 ag wink nu cia vienu zodziu smegenu sadizmas vidury baltos nakties !!! :::223

60

Re: ka manote apie honda civic vti?

Aurelijus, 25 parašė:

isikanda ta audi 5cilindrai ir mal suda lyg kt geresniu auto nebutu... pvz celica GT FOUR TURBO pakomentuokit apie tokia...

o  as galiu pasakyt kad tokie kaip tu isikanda ta GT4 Celica ir mal suda lyg kt geresniu auto nebutu...ir tu nelygint ciut ne limuzino klases auto su sportine auto...... pvz tokie ir draskosi prie sviesaforo o tokie kaip jordulis kreipia demesi kad ji padare ....... ar as klystu????