61

Re: ka manote apie honda civic vti?

baikit Offtopint

62

Re: ka manote apie honda civic vti?

na suprantat yra vienas dalykas sdraskytis vienam ir yra dalykas kai sutari prie sviesaforo,padragint su bendraminciais..........

63

Re: ka manote apie honda civic vti?

Jordulis, 21 parašė:

na suprantat yra vienas dalykas sdraskytis vienam ir yra dalykas kai sutari prie sviesaforo,padragint su bendraminciais..........


ir nutrenkti koki islekusi i gatve vaika

64

Re: ka manote apie honda civic vti?

na cia jei taip galvosi tal miegant sviestuva reikia nukabinti kad neuzkristu...

65

Re: ka manote apie honda civic vti?

niu ce kai kam ta masina reikalinga kai kas turedamas galingus materus nesidrasko o ramei vazineja , o kai kas su pirdukai bando ispausti viska ka turi jie big_smile niu as pats save priskirciau prie antro varijanto turiu ne galinga MX-3 1.6 mataras bet vistiek ramei negaliu vazineti big_smile o kai gaunu 2 litrus tai ir virs 200km bandau ismint sendien su prliuda naujasne draskiausi faina 2 litrai big_smile kai ir sakau kaip kas ta masina perka kas labai ja saugo ir vazineja atsargei kai kas visai nesaugo ir drasko

66

Re: ka manote apie honda civic vti?

Saulius, 24 parašė:

niu ce kai kam ta masina reikalinga kai kas turedamas galingus materus nesidrasko o ramei vazineja , o kai kas su pirdukai bando ispausti viska ka turi jie big_smile niu as pats save priskirciau prie antro varijanto turiu ne galinga MX-3 1.6 mataras bet vistiek ramei negaliu vazineti big_smile o kai gaunu 2 litrus tai ir virs 200km bandau ismint sendien su prliuda naujasne draskiausi faina 2 litrai big_smile kai ir sakau kaip kas ta masina perka kas labai ja saugo ir vazineja atsargei kai kas visai nesaugo ir drasko

Kitaip sakant su skarbonke nori but greits ir isiuts smile))

67

Re: ka manote apie honda civic vti?

na o man teko vakar lenktyniauti su mersu c 320 ir galvojau kad labiaupasipriesins juo labiau kad mes 3 su saika vaziavom,bet pasirodo mersas tik konfortas o ne lenktyniauti,staitau ircivicVTI:-)

68

Re: ka manote apie honda civic vti?

jei mersas paspaustu - pailtu toooli tave uz saves wink

69

Re: ka manote apie honda civic vti?

Jordulis, 21 parašė:

na o man teko vakar lenktyniauti su mersu c 320 ir galvojau kad labiaupasipriesins juo labiau kad mes 3 su saika vaziavom,bet pasirodo mersas tik konfortas o ne lenktyniauti,staitau ircivicVTI:-)


civic vti tai tyk prie svesaforu ir draskyti ta skarbonke kad kuo greiciau srote atsirastu...... tau tas c 320 kai butu paspaudes jei butum norejes tu jo ir nebutum mates daugiau ...... KOMFORTAS :::223 aisku komfortas pasaka bet ir traukia kaip komfortas !!!!

Jordulis, 21 parašė:

na suprantat yra vienas dalykas sdraskytis vienam ir yra dalykas kai sutari prie sviesaforo,padragint su bendraminciais..........

bet tu pac nebesigaudai ka tu nori tuo pasakyt:D vienu postu sakai a tau patinka kai tave dulkina ant sviesaforo kitu tu jau sakai kad su bendraminciais sutari !!!

70

Re: ka manote apie honda civic vti?

na nemanau kad jis nespaude,as nesakau kad ant ilgos jy padarytu civicas bet iki 200 taj speciau dar saikai sms parasyt belenktyniaudamas, juk c 320 duomenys 0-100 7,3 s

71

Re: ka manote apie honda civic vti?

Jordulis, 21 parašė:

na nemanau kad jis nespaude,as nesakau kad ant ilgos jy padarytu civicas bet iki 200 taj speciau dar saikai sms parasyt belenktyniaudamas, juk c 320 duomenys 0-100 7,3 s


Pats per tiek greiteji. Kaip tik ilgesnej trasoj ir pasireiskia didesnio litrazo ir ilgesniu begiu nauda. Trumpj dar mase kazkiek reiskia, o po to..


72

Re: ka manote apie honda civic vti?

civic VTI turi gan trumpus begius tad nelabai daugiau 200+-20 vynioja, na neben tai yra ne stoc deze, taciau drag trasoje nerealiai greitai begejas, o jei dar su turbo tai manau 160kW tokiai masinai... na patys zinot kaip ten yra:)

73

Re: ka manote apie honda civic vti?

na suprant gintarai siuo metu pas mane yra truputy daugiau negu 160 ag, ir beje jei normalus nauzdrostas vti nieko nedarytas guldo spidometra o tai yra 230km/h kas turi vti neleis man meluoti...

74

Re: ka manote apie honda civic vti?

rudyja jos labai...

75

Re: ka manote apie honda civic vti?

Gina, 22 parašė:

rudyja jos labai...

aisku:D nuo kada skarbonkes nerudyja?:D :::223

76

Re: ka manote apie honda civic vti?

Jordulis, 21 parašė:

na suprant gintarai siuo metu pas mane yra truputy daugiau negu 160 ag, ir beje jei normalus nauzdrostas vti nieko nedarytas guldo spidometra o tai yra 230km/h kas turi vti neleis man meluoti...

na taip. o mersas nustoja greiteti ties 240-250 wink

77

Re: ka manote apie honda civic vti?

Jordulis, 21 parašė:

na suprant gintarai siuo metu pas mane yra truputy daugiau negu 160 ag, ir beje jei normalus nauzdrostas vti nieko nedarytas guldo spidometra o tai yra 230km/h kas turi vti neleis man meluoti...

jis nemeluoja, VTI suakasi o jus pradekit lygint vienodus ar panasius litrazus o ne mersus su ziguliais...

78

Re: ka manote apie honda civic vti?

paprasciausiai kalba buvo apie tai kad vaikinas jautesi suvalges trilitrini mersa, o mes sakom kad si masina yra pakankamas konkurentas

79

Re: ka manote apie honda civic vti?

Gintaras, 23 parašė:

paprasciausiai kalba buvo apie tai kad vaikinas jautesi suvalges trilitrini mersa, o mes sakom kad si masina yra pakankamas konkurentas


o suvalgius kaip jam ten gavosi su ishsitushtinimu?:D big_smile big_smile :::223
siaip cvekams konkurentai tai DOHC - hondu zudikas big_smile siaip opeliai big_smile o jei kaip sakant taip pagal litraza tai mtsubishi colt czt smile ir n tokiu panasiu:D

80

Re: ka manote apie honda civic vti?

Gintaras, 23 parašė:

paprasciausiai kalba buvo apie tai kad vaikinas jautesi suvalges trilitrini mersa, o mes sakom kad si masina yra pakankamas konkurentas

drage gal ir suvalgo bet trasoj mersas dievas, galim tai pripazint
o hondu normaliu hondu zudiku tai nzn kas gali buti, nu tik ne opel supuves GSI ar colt 1.8