1

Tema: Da Vincio kodas

jau buwo si tema..;D

2

Re: Da Vincio kodas

tema jau buvo

3

Re: Da Vincio kodas

Raimonda, 14 parašė:

Kas matet Da Vincio koda?kokie jusu atsiliepimai apie si filma?as ji pati maciau,bet nemaciau;D o supraskit kaip norit;D

nu ash tai suprantu ;D

4

Re: Da Vincio kodas

gediminas19,nes kartu ziurejom..;D

5

Re: Da Vincio kodas

si knyga man vis nepakliuva i rankas

6

Re: Da Vincio kodas

o as tai ne norejau ziureti kazkaip nelabai domiuosiu tokiais filmais/knygomis

7

Re: Da Vincio kodas

am ziurejau ir man ko tai nepatiko...nu biski nesamone..toks belenkas vienoj vietoj...:D

8

Re: Da Vincio kodas

tai ten mistinis kazkoks?

9

Re: Da Vincio kodas

O man knyga labiau patiko, filme kai kurios smulkmenos praleistos.

10

Re: Da Vincio kodas

nu dazniausiai taip ir buna kad filmose ne parodo to kas knygose parasyta
tai kartais netgi neidomu buna ziureti kai kazka praledzia

11

Re: Da Vincio kodas

:::300
:::300
:::300

12

Re: Da Vincio kodas

knyga - visiškas pravalas.lengvas pasiskaitymas nenorintiems apsunkinti smegenų.filmo net nerizikavau žiūrėti.popsas.;D

13

Re: Da Vincio kodas

Ir nebeturiu, ką pridurt. Aj, turiu. Ji labai bulvariška. Vimdanti.

14

Re: Da Vincio kodas

nu ka zinau paziurejau is pradziu ta filma tai patiko o po to sakiciau knyga.. ko tais patiko maziau nes veiksmas vyko zymiai leciau:D

15

Re: Da Vincio kodas

tai vadinasi,greiciau skaityt reikia!;D

16

Re: Da Vincio kodas

reikia... bent jau da vincio kodo atveju pirma paskaityti knyga, o paskui ziureti filma big_smile siaip kas ziurejo si filma nepaskaite knygos, nelabai suprato esmes ir detaliu, nes daug ju praleista... bet filmas lieka filmu, jie visada blogesni uz knyga, o ypac siuo atveju...

17

Re: Da Vincio kodas

knyga superine, bet filmas neteisybe, labai daug visko truksta ten

18

Re: Da Vincio kodas

Knyga patiko, filmas - prastesnis nei knyga, kažkaip knygą skaityt susidomėjimas vis augo "kas galų gale paaiškės, kaip baigsis", o filmą žiūrint to nebuvo, gal todėl, kad esmė buvo žinoma, na neesu kino kritikas, tačiau mano nuomone filmas nėra toks prastas kaip daugelis teigia.

19

Re: Da Vincio kodas

galiu paskyt tik teik filmas nepaliko didelio yspudzio kaip buvo kaskada reklamuotas daug ydomiau knyga smile

20

Re: Da Vincio kodas

man  i kompa kompa atsiunte sios knygos kopija bet nera laiko skaityt nors labai noreciau...