1

Tema: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

Kas vairuojate(turite) NISSAN automobilį? man smalsu nes pats toki vairuoju wink O jei atsirastu kas turi 100nx, 200sx, 300zx modelius turincius is vis super wink

Nissan klubas renkasi:
Vilniuje 2dieniais zazoje 19.00 (jei neklystu),
Kaune tai prie pilies 2dieniais 18.00-19.00;

2

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

As vairavau kelis kartus praeita vasara, kai vairuot mokiausi wink Ir sia irgi turbut teks pavairuot, teises laikysiu, tai kad daugiau praktikos butu smile

3

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

Karolina, 18 parašė:

As vairavau kelis kartus praeita vasara, kai vairuot mokiausi wink Ir sia irgi turbut teks pavairuot, teises laikysiu, tai kad daugiau praktikos butu smile

nu ir kaip ispudziai?
siaip mane labiau domina kas ji turi ir vairuoja.

4

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

as turejau nissan sunny coupe b12....tai yra 100nx senesnis modelis......siaip visai gera butu mashina pagal salona, varikli, kuro sanaudas.....bet kietumas labai ja gadina....na aisku sportinio tipo mashina ir neturi but minksta bet jau labai jauciau duobutes.....
ai dar detales pigios nerealiai buvo atsimenu.........vandens pompa keiciau 80 lt ir kaladeles 35 lt....manau tai pigu nes lyginu su golfu:) vat vazineciau iki siol jei nesudauzyciau

5

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

o tai remontu nesiruosi uzsiimti ? wink

6

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

jau pardaviau....tai tas bahuriukas spejo susiremontuot ir vel sudauzyti:) matosi nesekminga mashina kazkokia:) arba per greita.....siaip variklis tai tikrai mane dziugino.......tik va sakau pompa pakeiciau kai tik nusipirkau.....o taip ir ziema greit susildavo trauke gerai ir valgydavo padoriai.....
1.6 12 voztuvu

7

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

Tadai ash ir turiu super duper bolida wink ford sierra vadinasi wink

8

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

as tos masinos charakteristikas zinau wink mat pac nissan klube trinuosi wink sakau gal cia esanciu kas prisijungti prie kolektyvo wink

9

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

Gytis, 27 parašė:

Tadai ash ir turiu super duper bolida wink ford sierra vadinasi wink


tai jau tau i sierru kluba lekt reijk big_smile

10

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

o kas sake kad manes ten nera? smile

11

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

o as bmw rykli turiu:) bet jau jis turbut per senas kad klubas ju butu:) e28

12

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

Gytis, 27 parašė:

o kas sake kad manes ten nera? smile

big_smile xe... smile

13

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

Vairuoju n15. Nissan klubui nepriklausau bet priklausau redline klubui

14

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

Gintaras, 23 parašė:

Vairuoju n15. Nissan klubui nepriklausau bet priklausau redline klubui


tai jei tau priimtina uzsuk ir i NK;

15

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

kadgi man paciam nerimta kai susirenka vienos markes gerbejai.. na kaip mokykloj su uniformom visi budavo.. wink Kaip matau ten daug pas mus sedinciu veidu smile

16

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

nerimta vienos markes, oho koks isrankumas

17

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

Tadas, 24 parašė:

nerimta vienos markes, oho koks isrankumas


smile Tai jeigu pirksiu CTR tai jau turesiu spjaut i ta kluba ir bekt pas hondistus? smile IMHO tokie klubai reikalingi nebent ieskant neiprastos problemos priezasties

18

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

man kartais tie klubai jau irgi juoką kelia, kiekviena markė, vos ne kiekvienas modelis turi arba tuoj turės po klubą:V:D) bus golf II 2 dviejų durų klubas, golg II dyzelinių klubas, golf II turbodyzelinių klubas, golf II 89 metų klubas;D sorry už ot:)

19

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

nu tai kai istosi i golf 2 kluba beduru be ratu, pasakyk tikrai prisijungsim pasijuokt.

20

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

Vilius, 20 parašė:

man kartais tie klubai jau irgi juoką kelia, kiekviena markė, vos ne kiekvienas modelis turi arba tuoj turės po klubą:V:D) bus golf II 2 dviejų durų klubas, golg II dyzelinių klubas, golf II turbodyzelinių klubas, golf II 89 metų klubas;D sorry už ot:)

svaigsti kazka jau bachuras wink