21

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

Tadas, 24 parašė:

nerimta vienos markes, oho koks isrankumas


pries metus laksciau su 200sx wink geras aparaciukas big_smile bet pabugau remonto kastu ir iskeiciau i tautos masina audzi wink big_smile
o tai dar nismo SX klubas egzistuoja kaip toks? :V kazko nete neberandu :V

22

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

nete nebeliko jo puslapio kiek zinau. Siaip per4rm ir overspeede sxininkai sedi:)

23

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

As vairuoju nissan 100nx... Ir labai patinka :=)

24

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

Gintaras, 23 parašė:

nete nebeliko jo puslapio kiek zinau. Siaip per4rm ir overspeede sxininkai sedi:)

per4rm tai cai forumas buves SXu kiek pamenu :V

25

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

Nesekiau, gali but. Man irgi taip atrodo bet galiu but ir neteisus

26

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

yra toks  NissanFanai  wink jei kadomina.. prisijunkit wink

27

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

man irgi nisan patinka smile nu fane nesu, dar tiek tu masineliu ragavus, bet uz ford fiesta tai maloniau vairuot smile

28

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

Diana, 17 parašė:

man irgi nisan patinka smile nu fane nesu, dar tiek tu masineliu ragavus, bet uz ford fiesta tai maloniau vairuot smile

xa geras, as irgi pries 100NX turejau fiestulka big_smile 0.9l 33kw buvo, tai ciut riedejo ir gezdavo ant kasantros sankryzos smile db vazineju su NX-iuku, SR20DE. Seip ziauriai patinka. Gerai traukia, gan stabiliai ant kelio stovi kai vaziuoji virs 200km/h, o dar tas stogas nuimamas...

29

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

jo simtukas su 2L motoru dar sukasi:) bet del stovejimo ant kelio as kiek papriestarauciau:)
teko parvairuot karta 100nx viena, taij is po 200sx jis man kaip svarstykles krypuoja i visus sonus..
aisq ner ko nret masina mazesne.. netaip gal sutverta;)

30

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

na bet tu ir palyginai. Taigi su 200SX ner ko lygint big_smile Cia nebent su kokiu crx. O beje kuri SX vairuoji?

31

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

idomus jus zmones ;D;D;D lyginat **** 100 su fiesta ;D
tai paimkit XR2 ir paimkit **** 100 1.6 ir pamatysit kas yra kas ...
fiesta yra daug plastiskesne , o nissanas labai kietas ir jo stabilumas ribinis (aiskinu durniams: FIESTA- ratai cypia, ratai truputi slysta , ratai slysta ir nevaldomas automobilis
**** 100- ratai cypia, ratai slysta ir nevaldomas automobilis
tai man asmeniskai fiesta vs **** 100 - laimejo fiesta
bet didesni nissan modeliai buvo ir yra isties ispudingi ir nepakartojami

32

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

as kalbejau apie fiesta 85 metu, su varikliu 0.9l, 33kW o tu cia iskart parinies neisiskaites. O jei XR2 lyginsim su **** SR20DE, 150bhp? ka tada gali pakomentuot? bent jau maniskis **** labai normaliai ant kelio stovi, nors ir amortikai nepernaujausi, bet lekiant stabiliai jauties ji vairuodamas wink

33

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

Kristina, 20 parašė:

xa geras, as irgi pries 100NX turejau fiestulka big_smile 0.9l 33kw buvo, tai ciut riedejo ir gezdavo ant kasantros sankryzos smile db vazineju su NX-iuku, SR20DE. Seip ziauriai patinka. Gerai traukia, gan stabiliai ant kelio stovi kai vaziuoji virs 200km/h, o dar tas stogas nuimamas...

tu gal is anksto skelbk kur nors kur vaziuot zadi, kad tam paciam kely nesusitikt, nes man tai baisu butu jei kazkas salia su tokia masina virs 200 vaziuotu

34

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

tai jei nori kazka lygint tai ir lyginkime vienodos klases (kibirelius) , vienodo tipo (sportinio ) ir vienodos kubaturos 1.6 litro .
o jei imam sr20de tai pasiieskok info apie XR2s limited

35

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

Tautvydas, 20 parašė:

tai jei nori kazka lygint tai ir lyginkime vienodos klases (kibirelius) , vienodo tipo (sportinio ) ir vienodos kubaturos 1.6 litro .
o jei imam sr20de tai pasiieskok info apie XR2s limited

Grybaujat..:D

36

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

300 masinu su 1,8 turbo xr3 3eskorto varikliu , po metu buvo isimti is prekybos...

37

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

o siaip db vairuoju senuka nissan silvia 1.8t ir esu juo labai patenkintaws big_smile

38

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

Aš tai vairavau 91 metų Nissan Sunny N14 su SR20DE varikliuku, o dabar (tikiuos tik po kolkas) stovi garaže, nes truput reik remonto (Pagrinde elektrai, nes kaip supratau buvę savininkai vokiečiai bandė samadelnai garso aparatūrą susidėti ir dėl to kažkur trumpina).
Įspūdžiai tai tik patys geriausi palyginus su panašių metų ir panašių klasių automobiliais. Gan stabiliai stovi ant kelio, net būdamas ne super aerodinamišku formu (naaa nebent tą didelį gamiklinį spoilerį gale) gan per daug neprarandant sukibimo su keliu rikiuojas iš juostos į juostą 150-160km/h greičiu.
Jos pliusas ir kartu minusas yra pakankamai didelis erdvumas t.y. esu apie 185cm ūgio ir nevairuoju gūlėdamas (t.y. atlenkęs sedines atgal), bet nuo viršugalvio iki stogo dar yra apie 10-15cm. Kaip žinome dėl to kažkiek nukenčia jos stabilumas, nes svorio centras aukštokai, bet jei neatlieki aukšto lygio kaskadinių triūkų dideliu greičiu tai net nepastebi to big_smile
Na žinoma priekiu varomos mašinos minusas (bent man) - understeeringas, nes būna tokiu situacijų, kai norisi mažinti posūkio spindulį neprarandant greičio, o naudoti ralio vairuotojų triūko su rankiniu stabdžiu nešantis 90km/h visai nesinori wink :DDDD
Šiaip dar esu girdėjęs, kad Nissanų varikliai yra gan patvarūs, ar bent jau maniškis t.y. SR20DE, nes jis buvo kuriamas kaip legendino SR20DET supaprastinta versija raliui ir buvo inžinierių apskaičiuotas, kad jo (bent jau) blokas bei kitos pagrindinės dalis be didelių pakeitimų variklio viduje atlaikytų variklios galios didinima iki ~400AG. Nors tai žinoma yra daugiau mitologija ir geriau šios mano pastraipos geriau neimti už gryną pinigą.
Šiaip norėčiau vėliau apturėti (ar bent pavairuoti) Nissan S14 (o gal net S15) smile
o beje ar Nissanas kada nors yra turėjęs ką nors panašaus į Toyota MR2 ? nes labai jau mane jo konfiguracija ir visa filosofija vilioja smile

39

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

hehe as ismokau vairuoti su 100nxu smile kai draudimas papiges, pats toki nusipirksiu, nes dabar tai draudimas kosminis smile
seip masina traukia gerai ir net su 1.6 karbiuratorium. mase daro savo smile  http://forumas.ieskok.lt/imgload/2112

40

Re: Kas vairuojate NISSAN automobilį?

Tomas, 16 parašė:
Nikita, 16 parašė:

hehe as ismokau vairuoti su 100nxu smile kai draudimas papiges, pats toki nusipirksiu, nes dabar tai draudimas kosminis smile
seip masina traukia gerai ir net su 1.6 karbiuratorium. mase daro savo smile  http://forumas.ieskok.lt/imgload/2112

nejuokink pasiziek kiek tau metu ka tu jau sakei kad turejai peza kaskoki ir apsidraudes 1.6 traukia smile nejuokink tik ne nissan cia nebent bmw mb ar audi

jei neturo nieko gero parasyt tai ir nerasyk nieko. dar nesu ne vieno tavo zinutes normalios skaites... beto ismok skaityt.

mano tevas turi Nissan 100NX lietuvoje, su kuriuo dabar vazineja mano sese. su situo nissanu mane ir ismoke vazinet. ir 1.6karbas su 89 arkliu ant 1 tonos mersus daro mieste lengvai... tevas mano kiek "ant prikolo" po miesta "lenktyniavo" sankrizose tai visokie bemsai ir mersai likdavo gale... jeigu zinai vilniu kaskiek, tai zirmunu gatvei nuo elektro markto iki rimi iki 120km/h isibegeja lengvai.

jei nesi su tokiais auto vazinejes, tai nespresk apie juos  is kitu nuomones. 

stai dar linkas:
http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=56353&BMW-specifications

BMW su 1.8 varykliu 140 arkliu iki 100km/h uz 10.2 sekundes. nissan 100 su 1.6 karbu 89 arkliai tiek pat
http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=10472&Nissan-specifications

jai paimsim nissan 100nx su 2l varykliu (140 arkliu)(kaip ir tu metu bmw 1.8lvarykliu)
tai iki simto jis isibegeja per 8.1 sekundes.
http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=10472&Nissan-specifications

ISVADA: TU PATS NEISMNAI APIE AUTO O TIK KLIEDI APIE SAVO BMW AUDI IR BMW. PATARIU TAU PAVAIRUOTI KOKI NISSANIUKA NORS IR 1.4 varykliu naujesniu.