1

Tema: miegas-grozio dalis...

ar nuo miego tampate grazesne?:D

2

Re: miegas-grozio dalis...

is vidaus tikrai taip! wink

3

Re: miegas-grozio dalis...

kiek valanadu miegi per para?arba kiek reiktu miegoti per para valandu kad jaustumeisi gerai?nei neisimiegojusi nei persimiegojusi?

4

Re: miegas-grozio dalis...

kadangi esu miegapele, tai net nezinau, kiek man reiktu ismiegoti, kad sakyciau, jog isgrazejau.. geriau jau persimiegoti.. bent jau man.. tikriausiai i miega kiekvienas organizmas atskirai reaguoja, bet as tik neissimiegojus, jau visa diena suniu ant uodegos,neskaitant apie pajuodusius paakius ir bjauria nuotaika

5

Re: miegas-grozio dalis...

Raimonda, 14 parašė:

kiek valanadu miegi per para?arba kiek reiktu miegoti per para valandu kad jaustumeisi gerai?nei neisimiegojusi nei persimiegojusi?

Siaip miegu apytiksliai 6-7h, bet man tiek yra gerokai per mazai.. o kad gerai jausciausi, reikia maziausiai 9-10h smile siaip jei esu labai pavargus, tai ir 14 laisvai galiu ismiegot smile

6

Re: miegas-grozio dalis...

MAN TAS PATS,NEDUOK VALGYT,NEDUOK SNEKET,BET DUOK PAMIEGOT.SAKOMA ZMOGUI UZTENKA 8VAL MIEGOTI,AISKU JEI TURIU KELTI PO TUO 8VAL,AISKU KELIU,BET JEIGU YRA GALIMYBE PAMIEGOT,JA ISNAUDOJU......

7

Re: miegas-grozio dalis...

na as tai, kuo daugiau miegu, tuo daugiau noriu miegoti smile keisciausia buna, kai  per para tenka pamiegoti kokias 3 val ir paskui visa diena jauciuosi labai zvali smile

8

Re: miegas-grozio dalis...

Asmeniskai man 4 val. yra pats tas:) nors kaip raso reikia vid. po 8 val. per para miegot:V bet po tiek as jau persimiegu ir visa diena tada kaip miegantis bunu:?:)

9

Re: miegas-grozio dalis...

taip jei 14 valandu is eiles miegi, numeti dvi kalorijas smile

10

Re: miegas-grozio dalis...

idomiai cia:D

11

Re: miegas-grozio dalis...

nuo miego trūkumo tai žmonės tikrai daros baisesni smile

12

Re: miegas-grozio dalis...

Geriau nedamiegot, nei persimiegot... sveikiau... :V

13

Re: miegas-grozio dalis...

dievunu miega, kiekviena diena bent 15 minuciu turiu numigti kad buciau zvali ir linksma wink

14

Re: miegas-grozio dalis...

Na, manau kad tai tik mitas....
Bet, tarkim visos atrodom grazesnes kai esam normaliai isimiegojusios, ar ne?

15

Re: miegas-grozio dalis...

zinoma;)

16

Re: miegas-grozio dalis...

Tai jau tikrai grazesnes... graziai patine... ;D

17

Re: miegas-grozio dalis...

sigitas 23, tikrai isivaizduoju ateinancia mergina i pasimatyma uztinusia big_smile big_smile big_smile

18

Re: miegas-grozio dalis...

taip.. smile pastebejau,kad jei neisimiegu paakiai pasidaro melyni melyni ir nuotaika buna nei siokia nei tokia... big_smile bet per daug miegoti irgi nesweika...istirta,kad zmogui gana 7-8 h miego... big_smile visur ir visada galioja tas posakis"kas per daug,tas nesweika" smile

19

Re: miegas-grozio dalis...

miegas- grozio pagrindas smile kartais ismiegu net 12 valandu...:p

20

Re: miegas-grozio dalis...

Virga, 16 parašė:

sigitas 23, tikrai isivaizduoju ateinancia mergina i pasimatyma uztinusia big_smile big_smile big_smile

Jei taip ir nutinka, manai kad nustebciau? Mazai jau dalyku, stebinanciu mane, siam pasauly.... Zinai del ko? Jei taip, tai papasakok man, nes pats to nesuptrantu... big_smile