1

Tema: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

Jei yra vaikinas,kuris ilgai sieke tavo demesio...zinai,kad jis tave myli....Jis tau patinka...Ir yra draugas,kuris turi panele,bet tarp jusu didele aistra...Ka daryt tokioje situacijoj...?Ar taip ir ishdavinet savo vaikina su draugu,be kurio negali,ar kazka keist...?

2

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

ydomi situacija:) tu paprasciausej turetaj apsispreti su kurio tau geriau:)

3

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

tame ir esme,kad man su abiem gerai...vienas kita papildo,galima sakyti smile

4

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

tavo vietoje tikrai nepasiduociau aistrai su tuo draugu,kuris turi panele... Jeigu patiktu tas kitas vaikinas, pabandyciau su juo... gera zinoti,kad esi mylima:)

5

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

jo gerai kada vienas kita papildo bet gyvenimas toks dalikas kad tau gali grizt atgal tavo sitie zaidimai wink patariu isrinikt ta kuris arciau syrdes wink

6

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

Aistė, 18 parašė:

tavo vietoje tikrai nepasiduociau aistrai su tuo draugu,kuris turi panele... Jeigu patiktu tas kitas vaikinas, pabandyciau su juo... gera zinoti,kad esi mylima:)

Tai jau buvau pasidavus tai aistrai...o dabar sunku nuo jos atsispirt...ypac,kai man jauciama ta pati aistra ish jo puses....o del to,kuris myli...:) na jis db mano vaikinas smile gera man su juo...tiesiog gera tai,kad zinau,jog del manes jis padarytu viska...

7

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

Edgaras, 19 parašė:

jo gerai kada vienas kita papildo bet gyvenimas toks dalikas kad tau gali grizt atgal tavo sitie zaidimai wink patariu isrinikt ta kuris arciau syrdes wink

Zinau,kad gali grizt atgal..:| del to ir svarstau...bet problema ta,kad jie abu yra man arti shirdutes...tik vienu vienu aspektu,kitas kitu...

8

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

anksciau ar veliau vis vien liks tik vienas.. bet kokiu atveju rinkis ta, kuris arciau sirdies, jeigu turi ir gali rinktis.. tik jeigu rinksiesi turinti panele, pakalbek su juo apie tolimesnes perspektyvas, kas keisis, jeigu tu del jo paliksi savaji vaikina (kuris tave myli).. galbut jam (tam turinciam panele) tik reikia padrasinamo tavo zingsio, o gal tai tiesiog uzgaidos ir gali skaudziai nusivilti (ko labai nelinkeciau).. visu pirma pati nuspresk, kuris tau mielesnis, su kuriuo labiaunoretum bendrauti toliau ilgoje laiko pespektyvoje, po to pakalbek su savo pasirinktuoju ir ziurek, kas iseina.. galiu pasakyti viena - labai gerai pagalvok, ko pati nori ir kuris tau butu svarbesnis gyvenime.. o kai jau suprasi - pasistenk nepadaryti klaidos ir to svabiausiojo neprarasti smile

9

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

tai vat,kad kaip vaikino ahs to draugo nelabai isivaizduoju...tiesiog butent,kad sieja didele aistra...O vaikinas...na jis yra vaikinas...gera man su juo but,gera pasiguost...Nzn...meiles nei vienam nera...tas ir sunkiausia...

10

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

tada susirask trecia, kuriam bus ir aistra ir meile smile

11

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

Indre, 18 parašė:

ishdavinet savo vaikina su draugu,be kurio negali,ar kazka keist...?

kolegos.. mano nuomone atsakymas yra paciame klausime... 

"be kurio negali" smile 
du sprendimai.. arba apdaryk taip kad galetum be jo.. arba padaryk taip kad jis nebegaletu be taves.. big_smile ir ilgai ir laimingai gyvenkit...

nuosirdziai siulau neisdavineti vaikino...

12

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

Vija, 24 parašė:

tada susirask trecia, kuriam bus ir aistra ir meile smile

butu tai taip lengva,buciau jau susiradus smile

13

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

Rokas, 19 parašė:
Indre, 18 parašė:

ishdavinet savo vaikina su draugu,be kurio negali,ar kazka keist...?

kolegos.. mano nuomone atsakymas yra paciame klausime... 

"be kurio negali" smile 
du sprendimai.. arba apdaryk taip kad galetum be jo.. arba padaryk taip kad jis nebegaletu be taves.. big_smile ir ilgai ir laimingai gyvenkit...

nuosirdziai siulau neisdavineti vaikino...

nesu dar vaikino ishdavus,nes oficialiai draugaujam dar nesenai.......ir nenoriu ash jo ishdavinet....bet kartais tos silpnumo minutes...o ir ta tipo smulkmenele,kad tas draugas dar ir klasiokas...esu priversta ji matyt....del to sunku galutinai nutraukt tas nesamones ir viska pamirsht...

14

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

neisižeisk, bet tau kol nesubresi tai dar laisvai galima... su saiku beabejo

15

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

ka butent galima?Nesupratau...

16

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

palakstyt ir "na levo" ir "na pravo"... kaip toji princese... .."..pūskite mane pūskite"...

wink

17

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

na shiap jei jau draugauju,ash nlb turiu teises lakstyti i visas puses...tkr nenoreciau,kad mano vaikinas taip elgtusi....

18

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

zinok kaip sakoma neimanoma atsisesti ant dvieju kedziu, tai geriau kuo greiciau apsispresk ir pasirink viena, nes gali buti taip jog teks atsisest ant zemes smile ir tada nevieno neturesi

19

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

Stanislovas, 21 parašė:

zinok kaip sakoma neimanoma atsisesti ant dvieju kedziu, tai geriau kuo greiciau apsispresk ir pasirink viena, nes gali buti taip jog teks atsisest ant zemes smile ir tada nevieno neturesi

smile ash jau kaip ir apsisprendus...teliko nepasiduot aistrai ir viskas bus gerai smile nes noriu buti su zmoguciu,su kuriuo esu  db...nenoriu jo prarast ir lb nenoriu jo skaudint.......nes nieko nera blogiau,nei kai iskaudina mylimas zmogus....

20

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

jau vien draugaudama su dviem vaikinais juos apgaudineji. cia buvo vienas vaikinukas kuris parase ir panasia situacija, tai jy merginos jai gerai atsimenu tai buvo siek tiek uzsipuolusios jog jis draugauja su abiem, jog suzinojusios nezine ka padarytu, tai va, sis atvejis ir ne ka geresnis, pati isivaizduok toki atveji jog tavo draugas draugauja ne tik su tavim, tai manau suprasi kaip pasijaus vaikinai kai suzinos tai smile, manau jog nieko gero is to nebus