21

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

Stanislovas, 21 parašė:

jau vien draugaudama su dviem vaikinais juos apgaudineji. cia buvo vienas vaikinukas kuris parase ir panasia situacija, tai jy merginos jai gerai atsimenu tai buvo siek tiek uzsipuolusios jog jis draugauja su abiem, jog suzinojusios nezine ka padarytu, tai va, sis atvejis ir ne ka geresnis, pati isivaizduok toki atveji jog tavo draugas draugauja ne tik su tavim, tai manau suprasi kaip pasijaus vaikinai kai suzinos tai smile, manau jog nieko gero is to nebus

Tu jau cia kazkaip pasimetei man atrodo smile ash nedraugauju su dviem vaikinais ir niekada to nesu darius.....

22

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

Indre, 18 parašė:
Stanislovas, 21 parašė:

zinok kaip sakoma neimanoma atsisesti ant dvieju kedziu, tai geriau kuo greiciau apsispresk ir pasirink viena, nes gali buti taip jog teks atsisest ant zemes smile ir tada nevieno neturesi

smile ash jau kaip ir apsisprendus...teliko nepasiduot aistrai ir viskas bus gerai smile nes noriu buti su zmoguciu,su kuriuo esu  db...nenoriu jo prarast ir lb nenoriu jo skaudint.......nes nieko nera blogiau,nei kai iskaudina mylimas zmogus....

tai nukreipk ta aistra i ta zmogu kuri tikrai myli ir kuri tu pasirinkai, tai gal ir jam iziebsi ta pati ka ir pati jauti, ir viskas turetu isilyginti smile. bet kaip istikro bus cia tik laikas parodys smile

23

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

Indre, 18 parašė:
Stanislovas, 21 parašė:

jau vien draugaudama su dviem vaikinais juos apgaudineji. cia buvo vienas vaikinukas kuris parase ir panasia situacija, tai jy merginos jai gerai atsimenu tai buvo siek tiek uzsipuolusios jog jis draugauja su abiem, jog suzinojusios nezine ka padarytu, tai va, sis atvejis ir ne ka geresnis, pati isivaizduok toki atveji jog tavo draugas draugauja ne tik su tavim, tai manau suprasi kaip pasijaus vaikinai kai suzinos tai smile, manau jog nieko gero is to nebus

Tu jau cia kazkaip pasimetei man atrodo smile ash nedraugauju su dviem vaikinais ir niekada to nesu darius.....

Sorry gali buti, na bet kodel taip atsitiko neaiskinsiu nes neitema ir visiskai neidomu smile toliau susolaikau nuo komentaru, nes matau jog galiu ir nesamoniu prirasyti smile

24

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

situacija ne taip supratai:)
1.Ash nejauciu meiles niekam ish vaikinu shiuo metu smile yra tik didele simpatija savo vaikinui ir aistra draugui....
2.Nera ko ziebt savo vaikinui,nes jis mane ir taip lb myli...

25

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

Indre, 18 parašė:

situacija ne taip supratai:)
1.Ash nejauciu meiles niekam ish vaikinu shiuo metu smile yra tik didele simpatija savo vaikinui ir aistra draugui....
2.Nera ko ziebt savo vaikinui,nes jis mane ir taip lb myli...

ok supratau situacija smile

26

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

tesk gyvenima taip toliau laikas pardodys. jei jau taip darai tai ko cia dar klausineti kitu. i kito kaily neilysi. juolab kad pati nezinai ko nori wink kaip cia viena panele sake susirask trecia big_smile o gal ir ketvirta svarbu kad patemptum wink be to pagal metus tai ir nesitikek zinot ko nori

27

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

Niu manau tai reiketu gerai pasvarstyti...:D...bet jeigu neina pasirnkti...tai taip ir toliau daryk big_smile... Kol vienas ar kitas atsibos....arba pati neikliusi!...:) Tik ziurek ,kad sau ateities taip nesusigadintum ir isvis neliktum viena!

28

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

na aciukas uz patarimus,ash jau pasirinkau:) Pasirinkau tiesu kelia be apgauliu su savo berniuku smilewink

29

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

Indre, 18 parašė:
Edgaras, 19 parašė:

jo gerai kada vienas kita papildo bet gyvenimas toks dalikas kad tau gali grizt atgal tavo sitie zaidimai wink patariu isrinikt ta kuris arciau syrdes wink

Zinau,kad gali grizt atgal..:| del to ir svarstau...bet problema ta,kad jie abu yra man arti shirdutes...tik vienu vienu aspektu,kitas kitu...


tai issirinkta ta aspekta kuris tau daugiau patinka wink

30

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

Indre, 18 parašė:

na aciukas uz patarimus,ash jau pasirinkau:) Pasirinkau tiesu kelia be apgauliu su savo berniuku smilewink

tik merginos taip sugeba wink big_smile big_smile big_smile

31

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

Egidijus, 24 parašė:
Indre, 18 parašė:

na aciukas uz patarimus,ash jau pasirinkau:) Pasirinkau tiesu kelia be apgauliu su savo berniuku smilewink

tik merginos taip sugeba wink big_smile big_smile big_smile

kuria prasme?:) Ka norejai ta pasakyti?:)

32

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

pasirinkti tiesu kelia big_smile man tai labiau vingiuotas patinka wink taip idomiau big_smile

33

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

na mano viena ish buvusiu merginu mane apgaudinejo daznai...nors mylejau ir atleisdavau ir viska zinodavau nes pliotkai plinta greitai..bet indre patarciau kad maziau skausmo butu...pashnekek su ta simpatija...ir jeigu norite kad kasnors butu daugiau...geriau pabaik visa reikala su savo vaikinuku....ir taves blogai nevadins...ir skausmo maziau bus ir jam...gal ir tau...

34

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

Mantas, 21 parašė:

na mano viena ish buvusiu merginu mane apgaudinejo daznai...nors mylejau ir atleisdavau ir viska zinodavau nes pliotkai plinta greitai..bet indre patarciau kad maziau skausmo butu...pashnekek su ta simpatija...ir jeigu norite kad kasnors butu daugiau...geriau pabaik visa reikala su savo vaikinuku....ir taves blogai nevadins...ir skausmo maziau bus ir jam...gal ir tau...

Tu tipo manai,kad draugas man svarbiau uz vaikina..?:) Na kad nea smile

35

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

na juk buna situaciju kai vaikinas nusibodes jau iki gyvo kaulo, o draugas taip aki traukia wink big_smile na ir nueini tada su draugu, o vaikinui sakai ate wink

36

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

o ash taip db nenoriu sakyt smile vaikinas visai neatsibodes smile

37

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

tai tada viskas O.K. pas tave wink

38

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

taigi ir sakiau,kad viskas jau ok wink

39

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

tai va,moderatoriai,galite shita tema jau uzdaryti,nes problemos nebeliko smile viskas gerai wink

40

Re: Draugas,vaikinas ar ishdavyste...?

aisku kad reikia keisti..jei jis tau patinka matysis vistiek anksciau ar veliau aistra tik stipres