1

Tema: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

mm...blondines...apie jas kuriami anekdotai,ish ju shaipomasi,bet vistiek jos visada traukia vaikinu demesi smile O brunetes...apie jas beveik nekalbama,o vyrams daznokai jos primena shiek tiek egzotikos smile Apie melynas,lietuvaites,akis parashyta tiek dainu,tiek eilerashciu...;) jos megstamos....:) o rudos...?Kazkodel jos daznai laikomos pykcio zenklu...:|
O kokia jusu nuomone shiuo klausimu?:)

2

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Mano manymu pana blondine tj yra bajsiau negu bajsu:D (Naturali Blondine) pazystu toke wjena kuri tupa tj kad diewe dowanok....o del akiu tj man is esmes taspats kokios spalwos akys...o dainos kuremos del to kad melynos labai ysimintinos akys:)

3

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

smile isimintinos...kuo jos isimintinos?:) Pagalvosi,melynos:) Ot..:pp (nors pas pacia visada vaikinukai melynakiai smile )
na o kad blondines visos kvailos tai negalima sakyti....:) Nors...:D

4

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

manau, kad apie blondines raso tokias nesamones nes jos pavydi, ir plius jei ten koks nepikta sjuokas tai tada smagu pasijuokti kartu jei kas netaip gavosi ir tt, brunetes tai tikrai egzotiskos nes jos tamsesnes buna dazniausiai ir odos spalva(ne visos aisku), melynos akys jug yra naturalumo ir purumo simbolis nes visiem itiksi su tokiom akimis, o ruadaakes tai nemanau, kad tokios jos blogos nors turejau drauge rudaake kuri tikrai suktai su manimi pasielge, bet siaip nesiparinu del to, tai vat cia mano nuomone smile

5

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

rudaake blondine smile

6

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

na del spalvu, ti nzn smile pokolkas asmeniskai su kvaila blondine nebuvau susidures asmeniskai smile ir briunetes man kaip briunetes...nelabai is ten egzotikos istraukiu big_smile del akiu, tai zinau tiek, kad rudos akys labai ilgai islieka atminty...nes pazinojau mergina, kurios akys buvo dideles ir rudos smile net ir dabar pamenu jos zvilgsniuka wink na, o del melinakiu, tai grynu tokios spalvos akiu irgi esu tik kelis egzempliorius mates...asmeniskai tai, kazkaip idomiai atrodo smile tik nzn kodel smile

7

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Neidomu man kas ka sneka apie tas spalvas..Bet kad mane traukia brunetes rudaakes tai taip..:D

8

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

uojej,ziuriu rudaakes ir tamsiaplaukes gal net populiaresnes uz blondines?:) Na malonu man tada smile))

9

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

o man tai isvis neturi skirtumo spalvos, nes as daltonikas :DDD . joke. is tikruju tai viskas priklauso nuo to, koks yra zmogus

10

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

tai zinoma,kad nuo zmogaus priklauso...bet juk eidamas gatve ir pamates panele,nezinai,koks ji zmogus...o kreipi demesi i ishvaizda smile

11

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

man svarbu kad figura grazi butu. nei plaukai nei akiu spalva prioriteto neturi

12

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

na matai,Tavo tokia nuomone...kitu kitokia....pvz ash irgi nekreipiu i vaikino plauku ir akiu spalva demesio...man tiesiog netycia pakliuna shviesaplaukiai zydraakiai smile)) gal kad prieshingybes traukia smile

13

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

smile as as cia as :DDD

14

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

ka Tu?:)))

15

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

na gal nedaug, bet kelias tikras blondines teko ir man gyvenime sutikt smile man seniau nepatikdavo rudos akys, bent jau maniau kad nepatinka. nes jos siejasi su kitu tautu zmonem, labiau is slavu puses. bet pastaruoju metu sutikau ir fainu ir graziu rudaakiu zmoniu, todel pakeiciau nuomone, ir i akiu spalva demesio nekreipiu renkantis smile kreipiu tik pasigrozeti ir pan. smile

16

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

labiau ish slavu puses...:pp esu rudaake,bet gryna lietuvaite smile)))

17

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

as irgi nekreipiu, bet man visokie kliuna big_smile

18

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

juodaplauke zydru akiu ......... pamates jauciu nesusivaldyciau ir numirciau;)( Graziausios moterys pasauly - JUODAPLAUKES tongue

19

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

man tai patinka juodaplaukes ir zalios akys cia jau viskas man buvau sutikes tik 2 tokias mano mergyna ir viena pazistama wink

20

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

jooo.. pritariu Edgarui, zaliaakes juodaplaukes, kazkuo uzburia. kol kas neteko matyti merginos, kuri turetu tokius plaukus ir akis, ir butu negrazi. O siaip, manau renkantis mergina plauku ir akiu spalva labai dideles itakos neturi. Tiesa, dar pastebejau tokia rudaakiu paneliu savybe - dauguma ju nesugeba ilgiau nei 5s man ziureti i akis...