41

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Karolina, ok, beje melynakiai dalyvauti irgi gali big_smile
Julija, kas prakis dar pamatysim, o jeigu ka, as pralaimeti moku... tongue

42

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Edgaras, 19 parašė:
Indre, 18 parašė:
Edgaras, 19 parašė:

as taiu galiu ziuret ilgai tiesai i kays bet jai pas mergyna zalios akys cia jau galeciau ziuret ir ziuret nors visa gyvenima smile

o cia apie zalias akis visai nera temos big_smile tik rudaakiai ir melynakiai big_smile joke wink

jai paemus tada melinakes tai tada jiani turi but blodine nes labai derinas o briunetes tai ruda akes bet ne siderina tongue o zales akys ir juodi plaukai tai **** big_smile

susakei didele nesamone :pp nuo kada nedera brunetes ir rudos akys????Ir ish vis,dera vios akiu spalvos,prie visokiu plauku :pp pvz lb graziai atrodytu brunete zydrom akim ir pan....

43

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Arnas, 19 parašė:

Karolina, ok, beje melynakiai dalyvauti irgi gali big_smile
Julija, kas prakis dar pamatysim, o jeigu ka, as pralaimeti moku... tongue

Tai kada vyks tos "ziurejimo i akis" varzytuves? big_smile

44

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

melynakes graziausios... wink

45

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Raylene, 16 parašė:

melynakes graziausios... wink

Pritariu! ...turbut kad pati tokia tongue

46

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Karolina, 18 parašė:
Raylene, 16 parašė:

melynakes graziausios... wink

Pritariu! ...turbut kad pati tokia tongue


ne tik... man labai grazu zydros akys.
bet kiek as pastebejau draugiu melynakiu neturiu... nei vienos! keista...

47

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Raylene, 16 parašė:
Karolina, 18 parašė:
Raylene, 16 parašė:

melynakes graziausios... wink

Pritariu! ...turbut kad pati tokia tongue


ne tik... man labai grazu zydros akys.
bet kiek as pastebejau draugiu melynakiu neturiu... nei vienos! keista...

na as ir turejau omeny zydras, ryskiu melynakiu vienetai, dazniausiai ryskiai zydros buna, bet kad melynos melynos.. nelabai teke matyt.. smile

48

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Karolina, 18 parašė:
Arnas, 19 parašė:

Karolina, ok, beje melynakiai dalyvauti irgi gali big_smile
Julija, kas prakis dar pamatysim, o jeigu ka, as pralaimeti moku... tongue

Tai kada vyks tos "ziurejimo i akis" varzytuves? big_smile

Na, dar, Arnuti, paziuresim paziuresim kas laimes...:D
Aha, jo, kadagi tas varzytuves darom? Siaip ir prizo kazkokio nugaletojui reiketu...:D

49

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Arnas, 19 parašė:

jooo.. pritariu Edgarui, zaliaakes juodaplaukes, kazkuo uzburia. kol kas neteko matyti merginos, kuri turetu tokius plaukus ir akis, ir butu negrazi. O siaip, manau renkantis mergina plauku ir akiu spalva labai dideles itakos neturi. Tiesa, dar pastebejau tokia rudaakiu paneliu savybe - dauguma ju nesugeba ilgiau nei 5s man ziureti i akis...

arnai o tu pamatyk juodaplauke-zyydraake wink vat ten grazu tongue aisku jei panele grazi dar ishvis galima net nakty nemiegot smile

50

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Hmz.. Arnas is Kauno, Julija is Jonavos, as is Vilniaus.. Ku darom?.. :?

51

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Karolina, 18 parašė:
Raylene, 16 parašė:
Karolina, 18 parašė:
Raylene, 16 parašė:

melynakes graziausios... wink

Pritariu! ...turbut kad pati tokia tongue


ne tik... man labai grazu zydros akys.
bet kiek as pastebejau draugiu melynakiu neturiu... nei vienos! keista...

na as ir turejau omeny zydras, ryskiu melynakiu vienetai, dazniausiai ryskiai zydros buna, bet kad melynos melynos.. nelabai teke matyt.. smile

man zydros ir tamsiai melynos akys yra melynos smile. tai turejau omeny, kad absoliuciai nedraugauju visos rudaakes arba zaliaakes...
pas man tamsiai melynos akys. tongue turiu dar dvi mazesnes seses, tai pas viena irgi tokios kaip pas man pas kita jau nebe kazkokios zaliai pilkai zydrai melynos, bet irgi tokios savotiskos. 

52

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Raylene, 16 parašė:
Karolina, 18 parašė:
Raylene, 16 parašė:
Karolina, 18 parašė:
Raylene, 16 parašė:

melynakes graziausios... wink

Pritariu! ...turbut kad pati tokia tongue


ne tik... man labai grazu zydros akys.
bet kiek as pastebejau draugiu melynakiu neturiu... nei vienos! keista...

na as ir turejau omeny zydras, ryskiu melynakiu vienetai, dazniausiai ryskiai zydros buna, bet kad melynos melynos.. nelabai teke matyt.. smile

man zydros ir tamsiai melynos akys yra melynos smile. tai turejau omeny, kad absoliuciai nedraugauju visos rudaakes arba zaliaakes...
pas man tamsiai melynos akys. tongue turiu dar dvi mazesnes seses, tai pas viena irgi tokios kaip pas man pas kita jau nebe kazkokios zaliai pilkai zydrai melynos, bet irgi tokios savotiskos.

O pas mane kaip tik didzioji dauguma melynakes smile rudaakiu ir zaliaakiu vos kelios smile

53

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

man lb grazu melynai pilkos, nes mano tokios big_smile (ot kos savimyla ;D )

54

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

mania tai labiausiai traukia tamsiu akiu zmones:) hrrr... big_smile)

55

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

hmm.... nezinia kodel bet mane itin traukia tamsiu bruozu zmogeliukai.... asocijuojasi su paslaptimi smile matyt itakos turi ir tai jog pati esu tamsiaplauke ir zaliaake big_smile ech... ta egzotika big_smile

56

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Ramunė, 15 parašė:

hmm.... nezinia kodel bet mane itin traukia tamsiu bruozu zmogeliukai.... asocijuojasi su paslaptimi smile matyt itakos turi ir tai jog pati esu tamsiaplauke ir zaliaake big_smile ech... ta egzotika big_smile

mano naturalus plaukai tamsesni uz tavo bet saves tamsiaplauke niekad nelaikiau hmm

57

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Raylene, 16 parašė:
Ramunė, 15 parašė:

hmm.... nezinia kodel bet mane itin traukia tamsiu bruozu zmogeliukai.... asocijuojasi su paslaptimi smile matyt itakos turi ir tai jog pati esu tamsiaplauke ir zaliaake big_smile ech... ta egzotika big_smile

mano naturalus plaukai tamsesni uz tavo bet saves tamsiaplauke niekad nelaikiau hmm

nejau as sviesiaplauke.... ogo.... as galiu pasigirti: keiciu spalvas it chameleone big_smile

58

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

koks skirtumas kokios spalvos zmogaus akys ar plaukai :V jei jame nematai tau patinkancio zmogaus wink

59

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

na taip,bet juk kai kurie turi idealus smile pvz.mano viena drauge dievina tamsiaplaukius ir net neziuri i shviesius smile ash idealu neturiu,bet vis "uzsiraunu" ant shviesiaplaukiu smile tai vistiek juk kazkas yra smile traukia vistiek i kazkuria puse smile

60

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

man taip tai plaukai nlb svarbu bet labiau patinka brunetes.. man svarbu kad butu xarosaia mardaska i noski nicivo,,,