61

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

ir jei ant galvos shieno kupeta-dzin?:D

62

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

na gal tamsiaplaukes ir labiau patraukia mano demesi :V big_smile bet vis tenka ant blondiniu uzsirauti big_smile big_smile big_smile

63

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

O kur zaliaakes?!!:) big_smile big_smile

64

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

kai pats zaliaakis tai i tokias kazkaip demesio neatkreipi :V
nors siaip zaliaakes grazu big_smile o ypac skorpiones wink big_smile

65

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

ei,shita tema ne apie zaliakius smile nors ir zalios akis zinoma grazios wink

66

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Briunetes melynakes tai yra kazkas tokio... vien nuo tokios zvilgsnio issilydyciau...

67

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

sakyciau kad blondine su rudom akytem butu pasaka

68

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

ojo,tokie deriniai,kaip sake Aurimas ir Mantas,graziai atrodo wink

69

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Blondine tikrai kvailas zmogus...arba jos vaidina ir bando pasirodyti protingom,bet nieko neiseina!:D.. Rudaplaukes labai fainos panes...tokios egzotiskos...pagyvina viska...niu nuostabu!... Melynos akys nuostabu...jos lug skaidrus ir sviesus dangus! Tai gyvybes saltinio versme! Rudos akys melagiu akys....Jau cia tikra tiesa,nes jos bando kazka irodyti,bet meluoja ir pacios turbut net nezino ka sako...ar tai tiesa ar ne!:D

70

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

niu apie akis ash jau kalbejau kitoj temoj,tai nesikartosiu smile

71

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Lina, 19 parašė:

Blondine tikrai kvailas zmogus...arba jos vaidina ir bando pasirodyti protingom,bet nieko neiseina!:D.. Rudaplaukes labai fainos panes...tokios egzotiskos...pagyvina viska...niu nuostabu!... Melynos akys nuostabu...jos lug skaidrus ir sviesus dangus! Tai gyvybes saltinio versme! Rudos akys melagiu akys....Jau cia tikra tiesa,nes jos bando kazka irodyti,bet meluoja ir pacios turbut net nezino ka sako...ar tai tiesa ar ne!:D

****, uzpisa mane tokios sukos, kaip tu ****. Dar sakai, kad blondines kvailos??? Tu pati esi daug kvailesne, tupesne uz jas, jeigu apie zmogu sprendi is jo plauku, bei akiu spalvos. 19ka metu, o mastymas tai...Krc, geriau patylesiu...

72

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Julija, 19 parašė:
Lina, 19 parašė:

Blondine tikrai kvailas zmogus...arba jos vaidina ir bando pasirodyti protingom,bet nieko neiseina!:D.. Rudaplaukes labai fainos panes...tokios egzotiskos...pagyvina viska...niu nuostabu!... Melynos akys nuostabu...jos lug skaidrus ir sviesus dangus! Tai gyvybes saltinio versme! Rudos akys melagiu akys....Jau cia tikra tiesa,nes jos bando kazka irodyti,bet meluoja ir pacios turbut net nezino ka sako...ar tai tiesa ar ne!:D

****, uzpisa mane tokios sukos, kaip tu ****. Dar sakai, kad blondines kvailos??? Tu pati esi daug kvailesne, tupesne uz jas, jeigu apie zmogu sprendi is jo plauku, bei akiu spalvos. 19ka metu, o mastymas tai...Krc, geriau patylesiu...

Julija,nematei jos foto?:)Lina juk pati blond smile ir kalba apie savishkes big_smile o ne shiaip varo ant kitu smile))

73

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Indre, 18 parašė:
Julija, 19 parašė:
Lina, 19 parašė:

Blondine tikrai kvailas zmogus...arba jos vaidina ir bando pasirodyti protingom,bet nieko neiseina!:D.. Rudaplaukes labai fainos panes...tokios egzotiskos...pagyvina viska...niu nuostabu!... Melynos akys nuostabu...jos lug skaidrus ir sviesus dangus! Tai gyvybes saltinio versme! Rudos akys melagiu akys....Jau cia tikra tiesa,nes jos bando kazka irodyti,bet meluoja ir pacios turbut net nezino ka sako...ar tai tiesa ar ne!:D

****, uzpisa mane tokios sukos, kaip tu ****. Dar sakai, kad blondines kvailos??? Tu pati esi daug kvailesne, tupesne uz jas, jeigu apie zmogu sprendi is jo plauku, bei akiu spalvos. 19ka metu, o mastymas tai...Krc, geriau patylesiu...

Julija,nematei jos foto?:)Lina juk pati blond smile ir kalba apie savishkes big_smile o ne shiaip varo ant kitu smile))


Aha, rimtai blondinka. Tai bent jau apie save galejo sitaip nesneket:D) Beje, atsiprasau, uz keiksmazodzius. Zinau, kad negrazu keiktis. Nesusilaikiau...

74

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

as esu neblondine...geriau pasiziurekit...Pas mane naturalus plaukai ir deje sviesiai rudi! Ir isvis jus pacios nevykeles... Cia kiek vienas savo nuomone issako...tad geriau savo liezuvius prikaskit.... Nebent tokios esat ir tiesa akis drasko! big_smile... Ir is kur tokiu atsiranda panu! Netr juokas ima! Pasiekit tiek kiek as pirmiau tada ir kazka galesit sakyti!:D

75

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Lina,shiaip Tu dabar pati apie zmones sprendi,ju nepazinodama..Ash shiaip nieko nesakiau apie Tave,tik pasakiau,kas man atrodo-kad Tu esi blondine (pagal plauku spalva).Taip matosi nuotraukose.Daugiau apie Tave nieko nezinau ir nesakau,jei ka...o nevykelem vadinti nedrisk,o ir kiek Tu esi pasiekus cia nelabai kam idomu....cia ne mokslu,darbu ar pan. pasiekimais pasigirt atejom smile

76

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Lina, 19 parašė:

as esu neblondine...geriau pasiziurekit...Pas mane naturalus plaukai ir deje sviesiai rudi! Ir isvis jus pacios nevykeles... Cia kiek vienas savo nuomone issako...tad geriau savo liezuvius prikaskit.... Nebent tokios esat ir tiesa akis drasko! big_smile... Ir is kur tokiu atsiranda panu! Netr juokas ima! Pasiekit tiek kiek as pirmiau tada ir kazka galesit sakyti!:D

Cia dabar? Nezadu as sau liezuvio kandziot, skaudes:D) Tai tavo plaukai deja rudi? Kodelgi deja? Aaaa, supratau.Tu nori buti blondine. Juk sakei, kad blondines kvailos, tai matyt, nori, kad tavo isvaizda atitiktu prota, ane?:D) Beje, kokie gi tie tavo pasiekimai? Nagi, pasigirk. Gal tau paciai ant dusios palengves:D)

77

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Niu tikrai nezadu cia su tavimi bendrauti! Jeigu nepatinka isvis neskaityk...As kaip ir kiekvienas zmogus isreiskiu savo nuomone!...Nenusirisiu iki tavo tokio mazvaikisko lygio! Man o nuomone tokia apie rudaplaukes,nes as tokia esu ir buvau...ir deje ten apie tas blondines kurios nusidazo plaukus kaip sakant peroksidines...Naturalos sviesiaplaukes nuo gimimo yra labai faini zmoguciai ir protingi...  Tad manau cia mano tik asmenine nuomone!

78

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Lina, 19 parašė:

Niu tikrai nezadu cia su tavimi bendrauti! Jeigu nepatinka isvis neskaityk...As kaip ir kiekvienas zmogus isreiskiu savo nuomone!...Nenusirisiu iki tavo tokio mazvaikisko lygio! Man o nuomone tokia apie rudaplaukes,nes as tokia esu ir buvau...ir deje ten apie tas blondines kurios nusidazo plaukus kaip sakant peroksidines...Naturalos sviesiaplaukes nuo gimimo yra labai faini zmoguciai ir protingi...  Tad manau cia mano tik asmenine nuomone!

Nu jo, as taip pat nebenoriu su tavimi diskutuoti sia tema, nes matau, kad tai beviltiska. Zinai yra toks senas, geras posakis:"duok durniui kelia". Tad si karta pasistengsiu juo vadovautis:D)

79

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

ei,panickos,shita tema kuriau ne tam,kad jus cia konfliktuotumete smile

80

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Indre, 18 parašė:

ei,panickos,shita tema kuriau ne tam,kad jus cia konfliktuotumete smile

Atsiprasom, daugiau taip nedarysim;)