81

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

shaunu wink

82

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Julija, 19 parašė:
Arnas, 19 parašė:

jooo.. pritariu Edgarui, zaliaakes juodaplaukes, kazkuo uzburia. kol kas neteko matyti merginos, kuri turetu tokius plaukus ir akis, ir butu negrazi. O siaip, manau renkantis mergina plauku ir akiu spalva labai dideles itakos neturi. Tiesa, dar pastebejau tokia rudaakiu paneliu savybe - dauguma ju nesugeba ilgiau nei 5s man ziureti i akis...


As rudaake, bet galiu labai jau ilgai ziuret zmogui i akis:D Man tai patinka, idomu stebeti zmogaus reakcija. Pastebejau, kad, kai pradedi kokiam vaikinukui ilgai ziuret i akis, jis greit susidrovi, zvilgsni nusuka i sona arba akys pradeda lakstyti:D

Hmm:)))nu seip as ir brunete,rudaake,bet kazkodel man niekas ilgai neistveria ziureti i akis,susigesta ar kas jiem,nes as visada ziuriu tiesiai i akis visa laika:)gal biski ir nervina nezinau

83

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

man is tirko neturi jokios politines reiksmes svarbiausiai kad butu zmogus!!!

84

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Rudaakės visiem atrodo piktos ;D Na,bent jau mane daug kas laiko pikta.; D O aš nei pikta,nei ką....;D Tiesiog moku žiūrėt tada kada reikia ir kaip reikia,jei man kasnors nepatinka smile

85

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Kad blondines yra kvailesnes tai tik tikejimas, kaip kad tikejimas Dievu. Kua daugiau zmoniu tiki tuo pacu dalyku, tuo  jis atrodo labijau tiketinas.  Tiketi = nezinoti,  nes jei zinai tai tikiu nesakysi.

Tikejimo "tiesos" skiresi priklausomai nua vietoves (kazkas meluaja?). Tiesa,  kaip ir mokslo zinios yra  nekintanti visur ir visiems.

plauku ir akiu spalvos ... nezinosi kada ant kokios papulsi.  Bet mes linke tiketi kad jei geriausia moteris mano gyvenime buvo arba yra, tarkim melinake blondine, tai gal but ir sekanti bus gera,  arba atviskscei jei su rudaake turejei ysimintinas skirybas tai ish cia ir "rudos akys apgaulingos".

86

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Blondinės sudaro "mielesnį" įvaizdį smile

87

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Benas, 24 parašė:

Blondinės sudaro "mielesnį" įvaizdį smile


Tu linkes taip manyti (?) tiki tuam (=nezinai) tiesiog jauciasi jog taip yra (?)

Ar tu esi skaites mokslinei literaturoi?

  Matai, jausmai visada tikri nepriklausomai nua realybes. Ziuredami ishgalvota filma, mes ishtikruju verkiam, juakemes ir bijome. Kaip ir baznycioje uzkresti kitu zmoniu tikrais jausmais mes braukeme ashara ish meiles dievui.  Bet tai nieko neturi bendro su realybe, tesa ar tikromis ziniomis.

Tamsaus gymio vaikinas sakytu nieko nera aistringiau kaip tamsi moteris, nepalyginsi su ta ishblyshkele blondine.  Tua tarpu balti zmones pamate tailandete ar dar kokia su didesneis rases skirtumais, pvz man asmenishkai reikia laiko kad toi "bezdzioneje" atpazini zmogu.   

Veidrodinei neuronai (lasteles su elektriniu impulsu)  musu galvoi yra atsakingi del uzkreciamo ziovulio, mes susiraukiame ziuredami kaip kitas asmua kanda i citrina, empatija ir siumpatija.  Alkoholikai matydami "baltus arklius" jaucia 100% tikrus baimes ar dar kokius jausmus kurie nieko bendro neturi su tikrove.

Taip zmoniu mase Ygauna ta pacia iliuzija Padiktata kunigeliu politiniu vadovu ir pan.   

   Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)  nepriklausomai ka a pie tai mes manome jos ishlieka nepakitusios ir lygevertes.

88

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Mane kai kurie komentarai nervina smile kvailos blondinės ir pan... dar pasakykit, kad jos negražios :s

89

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Blondines , rudaakes smile

90

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Blondines ir mėlynakės ;]

91

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

visiškai nėra skirtumo smile Plaukų ir akių spalvai neskiriu daug dėmesio, svarbiausia, visuma (dėl išvaizdos), kokia ji ir kaip bendrauja.

92

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

O mane labiau traukia tamsiaplaukės. Galbūt todėl, kad jos instinktyviai asocijuojasi su aukštu intelektu, išsilavinimu, nuoširdumu, tačiau pritariu tai nuomonei, kad plaukų spalva toli gražu nenurodo žmogaus protinių savybių. Manau, tai tiesiog meilės paieškomis nusivylusių vaikinų suformuotas stereotipas, pateisinantis jų nesugebėjimą sužavėti gražių šviesiaplaukių merginų smile

93

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

Koks skirtumas? kai man labai gera as uzsimerkiu   smile

94

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

brunete bei rudaake  :::213

95

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

As asmeniskai pirmenybe skiriu brunetei su ilgais plaukais..mmm koks grozis tada ;]]:::521

96

Re: Blondines ar brunetes?:) Melynakes ar rudaakes?:)

O as myliu tik blondines. Nzn kodel bet as dar nebandziau su kitomis. Tik blondines, myliu jas visas smile