1

Tema: Myliu, nezinau ka daryti????

Susipazinou as su vaikinu ispradziu buvo faina
poto pastebejau kad isimilejau,
o dabar ne zinau ka daryti nes jis turi drauge.
Norejau jam pasakyti kad myliu bet bijau ji prarasti
Ka man daryti???

2

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Nieko nedaryk. Nieko nesakyk. Neskirk poros. Jei nores, jei patiksi, pats ateis pas tave. Geriau nesakyk, kad nepradetu parintis. Tegu pats sumasto, neskatink jo priimti viena ar kita sprendima wink

3

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

ieskok kito kuris netures drauges

4

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Karolina, 18 parašė:

Nieko nedaryk. Nieko nesakyk. Neskirk poros. Jei nores, jei patiksi, pats ateis pas tave. Geriau nesakyk, kad nepradetu parintis. Tegu pats sumasto, neskatink jo priimti viena ar kita sprendima wink

As irgi galvoju gad geriau bus jai lauksiu
bet kad labai jau man jo truksta sad

5

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

zinok man buwo labai panasi beda... as asmeniskai kovojau del to vaikino ir mes tapom pora... smile zinau,kad bloga esu,nes isskyriau pora,bet tai manau rizikuoti yra verta...:D beje,pradraugavom labai ilgai... :V bandyk,juk niekas per galva neduos...sekmes smile

6

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

nieko nedaryk.. tiksliau parodyk jam kazkiek, kad jis tau rupi, bet tu realiai pati nelabai ka ir gali padaryti, tik tas vaikinas gali nuspresti, kuri is jusu jam mielesne smile arba jis pasirinks tave ir paprasciausiai problemos neliks, arba liks su savo drauge, tada aisku gal ir paskaudes truputi, bet vien del sios galimybes kuo maziau investuok i ji savo jausmu, pasistenk nukreipti energija kita linkme smile

7

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

O klausimas butu: ar jau seniai jy pazhysti ir ar seniai myli?

8

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

esi tikrai isitikinus kad tai MEILE, o ne susizavejimas?

9

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

oj, mergyt. geriau pamirsk tu ji. nepyk kad taip patariu. taciau esu pati susidurusi su tuo. prie mano vaikino yra priskretusi tokia neva labai isikliopinusi merga. ji mane taip nervina. nervina ir mano vaikina. tad tikrai jei bandysi skirti pora, tikrai tai nesuzaves tos tavo simpatijos. patariu tik labiau apsidairyti aplink, o ne visa demesi skirti tam vienam berniukui. ZINOK< KAD MEILE YRA VISAI ARTI, TACIAU TAU TEREIKIA JA PAMATYTI... sekmes smile

10

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Gyvenk toliau ir neskiesk.

11

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Rytis, 21 parašė:

O klausimas butu: ar jau seniai jy pazhysti ir ar seniai myli?

pazystu ji tik mazdaug 1,5 menesio
ir myliu ji mazdaug 1 menesi

12

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Alma, 19 parašė:

esi tikrai isitikinus kad tai MEILE, o ne susizavejimas?

susizavejimas buvo prie 1 metus kai as ji tik pirma kart pamaciau
bet as su jo susipazinou tik pries 1,5 menesio

13

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Na manau Evelina siek jo bet kokia kaina jis tikrai bus tavo,as irgi siekiau cvienos mergaites ir wse tau kad nori mes kartuiu,no9rs ir isskyriau pora,bet nejauciu jokios sirdgelkos nezinau kodel,bet tikriausiai kaip ir visi zmones ieskom kur geriausia.

14

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Beja vakar maciau jo drauge....
cia tai geras ji jam net ne leidzia su merginom bendrauti
as vakar su jo net ne kalbejau ir arti ne stovejau
o sian man pasake kad ji supiko ant manes, nors ji manes net ne pazysta
ir manau nezino kad mes su jo pazystami.
Taigi turiu maza Problemele smile

15

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Benas, 23 parašė:

Na manau Evelina siek jo bet kokia kaina jis tikrai bus tavo,as irgi siekiau cvienos mergaites ir wse tau kad nori mes kartuiu,no9rs ir isskyriau pora,bet nejauciu jokios sirdgelkos nezinau kodel,bet tikriausiai kaip ir visi zmones ieskom kur geriausia.

aciu , as manau bus irgi geriau jeigu pradesiu kovoti
bet kas zino

16

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

bandyk laime wink  . sekmes , gal pasiseks smile

17

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Darius, 19 parašė:

bandyk laime wink  . sekmes , gal pasiseks smile

dekoju
bandisiu wink

18

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

nieko jam nesakyk, o tesiog susirask kita kuris butu tau mielas ir tau patiktu, net pati nepastebesi kaip reit pamirsi ta ir pamilsi kita:)

19

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Na mano patirtis nera pati did ir spalvingiausia bet as manau kad cia toks trumpalaikis susizavejimas ir ir noras ir baime !!! na nezinau nieko negaliu padeti, bet jei kas yra laikimgas ir tu tai sugriausi bus blogai !!!

20

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

neapsikrauk galvos ir tiek