21

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

nemanau kad tai meile .. pvz man meile ateina letai po kokiu 4 men... et keblu man ir taip boona kad man patinjantis zmogus jau su pora bet jau toks tas gyvenimas kas iesko tas ir randa smile

22

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

as taij saaku geraiu pasakyti tasm darugui o taij paskui bus riesta viska laijkyt savyyyy....:)

23

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Evelina, 17 parašė:
Rytis, 21 parašė:

O klausimas butu: ar jau seniai jy pazhysti ir ar seniai myli?

pazystu ji tik mazdaug 1,5 menesio
ir myliu ji mazdaug 1 menesi


tai griebk jauti uz ragu nieko nelaukusi wink
zinai kaip sakoma: blogoms mergaitems viskas wink wink wink wink

24

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

iz savo meile turi kovot iki galo!!!:::405

25

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

As irgi manau kad bus geriau jeigu kazka darysiu,
nes pamirsti jo ne noriu ir negaliu.
Nes ne noriu poto gaileti ir galvoti pavyktu ar ne.
geriau isbandyti ne rytoj tai kita savaite/menesi 

26

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

o kuo jis tave patrauke?

27

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Loreta, 17 parašė:

o kuo jis tave patrauke?

Jo charakteris, tai ka jis daro, tai ka jis sako,jo sypsena,jo isvaizda
vienu zodziu viskas

28

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

girdeta istorija . o kaip jus dbar bendraujat kaip draugai ar kaip ?

29

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

siaip kaip draugai,
bet jis nuolat buna salia manes ir daro taip kad as i ji demesi atkreipciau
(kai jo drauges salia ner smile )

30

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

bus tu vaikinu

31

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

paprastas susizavejimas, is jo puses galbut  ieskoma nauda ir tiek   simple 

32

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Galiu pasakyti kaip kazanova tiu jo tikrai nemyli ! ! ! ! !  smile

33

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Tautvydas, 19 parašė:

Galiu pasakyti kaip kazanova tiu jo tikrai nemyli ! ! ! ! !  smile

kodel manai kad nemyliu?

34

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

evelina 17 patariu nesakyk jam kad jy myli ar patinka nedaryk klaidos ash wjenam drawguj pasakew jog jis man tjesiog patinka kajp bx pres kokius metjus tj wat dbr waro pasikeles lyg manes nepazynjotju njors man tju mjetju tjek yr tjera bet tjp kad sakow gerew jam njeko nesakyk bet tikrai jo nepamirsk jej ji myli tj stenkis jy tjuret tyk jokiu budu nesakyk kajp yra:))

35

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Raima, 13 parašė:

evelina 17 patariu nesakyk jam kad jy myli ar patinka nedaryk klaidos ash wjenam drawguj pasakew jog jis man tjesiog patinka kajp bx pres kokius metjus tj wat dbr waro pasikeles lyg manes nepazynjotju njors man tju mjetju tjek yr tjera bet tjp kad sakow gerew jam njeko nesakyk bet tikrai jo nepamirsk jej ji myli tj stenkis jy tjuret tyk jokiu budu nesakyk kajp yra:))

siaip irgi manau nereikia sakyti o banditi kitu budu
paziuresiu kaip ten bus smile

36

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

vienintelis kelias: pabandyti. dar zinoma priklauso nuo to kiek jam metu ir kox jis. bet seip geriausia nebandyti jo priversti mesti paneles. reikia viska surezisuoti taip, kad jis net nesuprastu kaip issiskyre su ja. jei viskas nebus naturalu tu gali ji prarasti. suprates ka tu padarei gali supykti ant taves... kovok jei manai kad ji myli. bet ziurek kad netektu gailetis wink

37

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Justė, 19 parašė:

... reikia viska surezisuoti taip, kad jis net nesuprastu kaip issiskyre su ja ...


Juste, tu nori pasakyt che normalu ishdurinet bachura taip?

38

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

noriu ir as patarti...:)man panasi situacija labai labai myliu ji bet jis turi kita...ir ka siekiu jo nenuleidziu ranku ir padeda patikek su juo susitinku slapta nu zn kai jo mergina kazkur kitur...pakalbam si bei ta bet keisti tie bernai nzn ko jie nori niekaip neapsisprendzia ir tai tikrai uzknisa....todel ziurek neapsigauk bet jei jis i tave net nekreipia demesio tai tau nera sansu jo nukabint...patikek manim...bet jug yra ir bus tu dar meiliu gal nebe tokiu bet nu panasiu tai tikrai

39

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

Žana, 18 parašė:

noriu ir as patarti...:)man panasi situacija labai labai myliu ji bet jis turi kita...ir ka siekiu jo nenuleidziu ranku ir padeda patikek su juo susitinku slapta nu zn kai jo mergina kazkur kitur...pakalbam si bei ta bet keisti tie bernai nzn ko jie nori niekaip neapsisprendzia ir tai tikrai uzknisa....todel ziurek neapsigauk bet jei jis i tave net nekreipia demesio tai tau nera sansu jo nukabint...patikek manim...bet jug yra ir bus tu dar meiliu gal nebe tokiu bet nu panasiu tai tikrai

tai vad man irgi kaip ir tau kai jis be merginos tai jis nuolat su manim ir kartais sako tokius dalykus
kad atrodo jei pasakysiu kad myliu tai viskas bus gerai.
bet nzn ka daryti sad

40

Re: Myliu, nezinau ka daryti????

gali rizikuoti ir sakyti kad myli , bet jis gal isuprasti kad myli kaip drauga , arba gali nusigresti nuo taves (bet abejoju kad taip bus ) , bet manau nors issiaiskinsi santykius ir nereiks kankintis amzinybe