1

Tema: Liga :)))

Viena UK gyventoja serga reta liga, dėl kurios 250 kartų per dieną patiria orgazma. 28-erių metų Ellie Allen "tai" gali patirti bet kur: autobuse, skvere, parduotuvėje. Ši jauna moteris serga nuolatinio lytinio susijaudinimo sindromu.

Tai nepagydoma liga, kuria sergant lytiniai organai yra nuolat sujaudinti, nors paties lytinio potraukio nėra.

"Anksčiau aš buvau tokia pati, kaip ir visos merginos, - sako E.Allen. - Ne visada pasiekdavau".

Bet ligai įsigalint mergina per lytinius santykius ėmė patirti po kelis orgazmus. Vėliau jų bangai sukelti užtekdavo eskalatoriaus, lifto ar variklio vibracijos.

"Tai prasideda iš pat ryto", - sako E.Allen. "Man tenka nuolat slopinti sunkėjantį kvėpavimą arba greitai pasišalinti", - priduria ji. Eiti į šokius ji iš viso nebegali - ritmingi bosų garsai jai tikra kankynė.

Merginos krūtys nuolat yra jautrios. Dažnai ji apsimeta kosinti, kad nuslėptų išsprūstančias dejones. "Vieną kartą man taip atsitiko per patikrinimą kelyje", - pasakoji ji. Policininkas pamatė išraudusį jos veidą, išgirdo sunkų kvėpavimą ir pamanė, kad ji girta.

Info shaltinis
www.delfi.lt

Kaip jums, merginos, tokia liga? Kai kurios moterys sunkiai patiria orgazma, o cia prashau jums ...:D gal ta liga kartais uzkreciama....?:D

2

Re: Liga :)))

ale kai pagalvoju, kad kokiam vaikinui tokia liga.. gal praeitu noras zavetis.. zmogui nelaime, o jis cia dziaugiasi

3

Re: Liga :)))

Ar as dziaugiuosi... tik idejau kaip pavizdi, nes as asmeniskai tokios ligos nezinojau. Speju, ir tu ne. Vnzdz kaip kas supranta

4

Re: Liga :)))

nu as  taip primetu  kad ji ten visalaik slapia vaiksto nu nekas nekas  smile

5

Re: Liga :)))

jo tikrai nekas visur kaifuoti smile kad galetum pasirinkti sia valanada orgazmai kita nebus big_smile big_smile big_smile bet jai tai nekas visalaik taip ...

6

Re: Liga :)))

skaiciau jau kelis kartus apie sita liga, ir ta moteru gyvenima, patikek, tikrai ne pyragai. isivaizduoju ir uzknist gali.. zagsulys tave uzknisa ? o pagalvok orgazmai viens po kito...

7

Re: Liga :)))

moteriškei nekas...

8

Re: Liga :)))

tai pagal ta straipsni tai nevienetinis atvejis. labai daug moteru nusizudo del priezasties...
nu jei taip butu vaikinams tai nepavydziu ash jiems wink
po savaites numirtu wink

9

Re: Liga :)))

dėl sausros (;

10

Re: Liga :)))

nea, is laimes:D

11

Re: Liga :)))

ot moteriske savanaude wink
kai dievas dalino orgazmus, pasiciupo visa glebi big_smile big_smile big_smile
stai todel tiek daug merginu yra nusivylusios savo vaikinais ir vyrais, kurie nepadovanoja joms orgazmo wink
kaip cia padovanosi kai viena uz visa buri gavo big_smile big_smile big_smile

12

Re: Liga :)))

NU GERAI TAM KURIS ATSTUMTAS IR TO ORGAZMO NEGAUNA TAI TOKIA LIGA JAM KAIPTIK

13

Re: Liga :)))

Mindaugas, 20 parašė:

Viena UK gyventoja serga reta liga, dėl kurios 250 kartų per dieną patiria orgazma. 28-erių metų Ellie Allen "tai" gali patirti bet kur: autobuse, skvere, parduotuvėje. Ši jauna moteris serga nuolatinio lytinio susijaudinimo sindromu.

Tai nepagydoma liga, kuria sergant lytiniai organai yra nuolat sujaudinti, nors paties lytinio potraukio nėra.

"Anksčiau aš buvau tokia pati, kaip ir visos merginos, - sako E.Allen. - Ne visada pasiekdavau".

Bet ligai įsigalint mergina per lytinius santykius ėmė patirti po kelis orgazmus. Vėliau jų bangai sukelti užtekdavo eskalatoriaus, lifto ar variklio vibracijos.

"Tai prasideda iš pat ryto", - sako E.Allen. "Man tenka nuolat slopinti sunkėjantį kvėpavimą arba greitai pasišalinti", - priduria ji. Eiti į šokius ji iš viso nebegali - ritmingi bosų garsai jai tikra kankynė.

Merginos krūtys nuolat yra jautrios. Dažnai ji apsimeta kosinti, kad nuslėptų išsprūstančias dejones. "Vieną kartą man taip atsitiko per patikrinimą kelyje", - pasakoji ji. Policininkas pamatė išraudusį jos veidą, išgirdo sunkų kvėpavimą ir pamanė, kad ji girta.

Info shaltinis
www.delfi.lt

Kaip jums, merginos, tokia liga? Kai kurios moterys sunkiai patiria orgazma, o cia prashau jums ...:D gal ta liga kartais uzkreciama....?:D

na taip sita dalyka rode per tv per diena patire 100 orgazmu dar daugiau buna prie skalbynkes net prisiartint negali galima sakyti kas minute orgazmas

14

Re: Liga :)))

joooooo chiat ai komedija

15

Re: Liga :)))

ne komedija o liga cia gali but ir baugoka

16

Re: Liga :)))

blyn jauchiu visa laika pavargusi smile jauchiu jei man taip butu tai krc pastoviai miegochiau smile

17

Re: Liga :)))

smile labai idomu kad sia tema pasisako beveik vieni vaikinai big_smile o siaip tai viskas kas per daug tai nesveika.... vargse moteris.

18

Re: Liga :)))

joa, kas per daug - tas nesveika..

19

Re: Liga :)))

sveika sveika smile
man tai sveika wink big_smile:D
sexas mane palaiko  kaip oras wink big_smile