21

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Xi forumu skirstymas ar draudimas nieko neduos, nes dabar paaugliai tiek zino ir moka, kad man dar toli iki ju butu big_smile  P.S.  mokytoju man tikrai nereikia, nesisiulykit wink

22

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

klausykit mes irgi kartais norim pasireikst!! o ir sejp.. ne visi kalba apie kaskokias nesamones kurios rupi tik suaugusiems.. tongue

23

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Dalia, 23 parašė:

Xi forumu skirstymas ar draudimas nieko neduos, nes dabar paaugliai tiek zino ir moka, kad man dar toli iki ju butu big_smile

galiu pamokinti wink
tik brangiai kainuoja mokslas siais laikais.... wink

24

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Meilė, 13 parašė:

klausykit mes irgi kartais norim pasireikst!! o ir sejp.. ne visi kalba apie kaskokias nesamones kurios rupi tik suaugusiems.. tongue


o jus jau apie samones shnekate wink kad suauge uz pilvu susieme juokiasi pora dienu wink
randate tokias pasaulinio masto temas "vienas bernas i mane nepaziurejo, turbut ash negrazi" ir panasiai.
pamoku ruoshti marsh, o ne prie kompo akis gadinti wink

25

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?


ei..  zmones..  tai gal ir wyresniems nei 18 draudziam skaitineti ir reikst nuomone jaunesniu temose? big_smile

26

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Gerda, 16 parašė:


ei..  zmones..  tai gal ir wyresniems nei 18 draudziam skaitineti ir reikst nuomone jaunesniu temose? big_smile


vyresni kontroliuoja kad jaunimas i pievas nenuklystu tongue

27

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Gytis, 27 parašė:
Gerda, 16 parašė:


ei..  zmones..  tai gal ir wyresniems nei 18 draudziam skaitineti ir reikst nuomone jaunesniu temose? big_smile


vyresni kontroliuoja kad jaunimas i pievas nenuklystu tongue

tai kontroliuokit y sweikata..  bet draust reikst sawo nuomone.. nesutinku..  na bent jau as...

28

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

pritariu Rokui ir Vijai.beja Gyti knygos kainuoja nevisi tokias galimybes turi sviestis o viresnuiji tam ir yra kad patartu kas tinkama kas ne

29

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Gytis, 27 parašė:
Meilė, 13 parašė:

klausykit mes irgi kartais norim pasireikst!! o ir sejp.. ne visi kalba apie kaskokias nesamones kurios rupi tik suaugusiems.. tongue


o jus jau apie samones shnekate wink kad suauge uz pilvu susieme juokiasi pora dienu wink
randate tokias pasaulinio masto temas "vienas bernas i mane nepaziurejo, turbut ash negrazi" ir panasiai.
pamoku ruoshti marsh, o ne prie kompo akis gadinti wink

Gyti gal jau pamirsai kai pats jaunesnis buvai?juk jiem visa pasaulis buna kad jy draugai pripazintu nedrasus zvilgsniukai buckis y skruosta ir taip toliau

30

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Galiu pasakyti tik tai kad kai pradeda mazi, tai paskui tokiu stereotipu prisigalvoja. Tai liecia pagrinde panas, nes pvz. mate kai kokie pacukai ishjuoke pana kad ji tipo padare savo vaikinui oralini, tai jai smegeneles ciur ne visam gyvenimui ir uzsiblokavo kad vaikinui oralini daryt tai pats shlyksciausias dalykas pasaulyje ir saves zeminimas. tipo tik **** taip daro.
ir daug tokiu atveju, kai nesubrendes zmogus tiek psichishkai tiek fiziologishkai pradeda zaisti suaugusiu zaidimus, veliau tai atsiliepia su daug baisesnem pasekmem.
brangiai kainuoja vyro nervai, ir psichologo pagalba.
nes pirmas dalykas, paauglysteje  ishjuokti kita ir taip pakelti save yra vos ne pirmaailis dalykas.
Tuo paciu kitu nuomone paauglysteje irgi yra absoliuti. Kaip minejau pshicologija nesusiformavusi, savo nuomones neturi, ir tai priveda prie super negeru pasekmiu.
Suauge gali diskutuoti, jie supras kur juokai kur ne, o paauglys kai kuriuos juokus gali nesuprasti ar ne taip interpretuoti.

31

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

hm..  gal ir pritariu Gyciui... cia  tokius dalykus,manau, galima pritaikyt jaunesniems jei 15 ar 14...  pawysdziui ash nepilnamete,  bet suprantu , kad ner ko kish sawo nosy y tokias temas kaip "sexas"..  bet nemanau, kad  neturiu teises sawo nuomone pareiksht ir ten...

32

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

gytis, visokiu zmoniu yra, nesnekes cia forume, tai snekes kokiam nors kitas. isivaizduok, kad pats dabar butum nepinametis, kaip jaustumeisi?

33

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Richardas, 19 parašė:

gytis, visokiu zmoniu yra, nesnekes cia forume, tai snekes kokiam nors kitas. isivaizduok, kad pats dabar butum nepinametis, kaip jaustumeisi?


A velnias kaip jausciausi, rasciau idomesniu uzsiemimu nei sedeti forume wink
beto, shita tema yra 70% skirta forumo autoriams, nes bet koks tu nepilnameciu tevu nepasitenkinimas gali jiems atsirugti, 20% skirta nepilnameciams kad jie pamastytu apie kokius vejus kartais shneka, ir 10% vyresniems kad jie susimastytu kokiomis temomis shneka su tais nepilnameciais ir kad kartais jaustu atsakinguma.

34

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Gyti, o gal tiem waikam forumai tai wisas gywenimas ? big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

35

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Gerda, 16 parašė:

Gyti, o gal tiem waikam forumai tai wisas gywenimas ? big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

na tada man gaila tu vaiku kurie toliau nei kompas nemato

36

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

ishwis manau, kad cia tewai turi ziuret kur ju waikai skaitineja ir rashineja... big_smile o jei durni waikai tai jiem iswis prie kompo eit negalima... nes protingi manau nedaro taip , kad paskui tenka kurt tokia tema kaip si..

37

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

nu koks skirtumas tegu viskis lieka, kaip yra ir nieko cia jau nebepakeisi yra jug didesniu problemu, kaip masine emigracija is lietuvos smile

38

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Gerda, 16 parašė:

Gyti, o gal tiem waikam forumai tai wisas gywenimas ? big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile


o cia tavo gyvenimas, gal taip pat? nors tai jo kolkas sis forumas yra mano gyvenimas smile

39

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

Gal ir yra tokių forumų, kur negalima reikštis nepilnamečiams. Tai va, ten ir gyvenkit.;)
O šiaip, tai aš pritariu Gyčiui, nors man kažkuria prasme būtų ir nepalanku. Labai netikęs forumas čia. Reikėyų daugiau kažko organizavimo. + Gal dar taisyklių...

40

Re: Ar nepilnameciams galima leisti diskutuoti forumuose?

ko jus ant visu nepilnameciu puolat a? nei as lendu i tas jusu \brandzias\ temas nei ka...ir siaip buna nepilnameciu daug protingesniu ir fainesniu nei tie pilnameciai. atrodo, ka db as turiu jaustis kalta del tu kvailu zmoniu nusisvaigimu (man nesvarbu ar jie mazesni uz mane ar bendraamziai ar vyresni). jei tu pats nori apie s**** sneketi be maziuku, eik i p*** puslapius ir galesi sneket su vyresniais.