1

Tema: kaip ismokti skaniai gaminti?

na patyrusios kulinares atejo jusu paslapciu issisakymo metas...
kaip jus ten sugundot tuos vyrus???sako vyrui meile ateina per skrandi...
taip kad malonu butu isgirsti patarimu..

2

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Cia butent apie patiekalus klausi? Tipo kokiais galima sugundyt vyrus? smile

3

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Na na, cia apie "specialius" patiekalus, kurie vilioja vyrus?...  big_smile

4

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Karolina, 18 parašė:

Cia butent apie patiekalus klausi? Tipo kokiais galima sugundyt vyrus? smile

vaikinai siais laikais visai neishrankus, svarbu kad mergina moketu bulves normaliai nuskusti
ir moketu valgyti daugiau gaminti nei kiausiniene... nes siais laikais tai jau retenybe darosi wink

5

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

o kam gaminti,kai aplink sitiek kaviniu,piceriju,uzkandiniu ir dar visokiausiu kompleksu????:D

6

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Renalda, 19 parašė:

na patyrusios kulinares atejo jusu paslapciu issisakymo metas...
kaip jus ten sugundot tuos vyrus???sako vyrui meile ateina per skrandi...
taip kad malonu butu isgirsti patarimu..


Ieskok vyro kuris valgyt moketu gamint:D)

7

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Ievute, 19 parašė:

o kam gaminti,kai aplink sitiek kaviniu,piceriju,uzkandiniu ir dar visokiausiu kompleksu????:D


Teisingai ieva... tik pinigu turek tris kartus picerijoj valgyti ir viskas bus normaliai.. big_smile big_smile big_smile

8

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Ievute, 19 parašė:

o kam gaminti,kai aplink sitiek kaviniu,piceriju,uzkandiniu ir dar visokiausiu kompleksu????:D

o tai kam tos merginos? smile jei ishkvieciamos paneles N kartu pigiau nei zmona atsieina wink

9

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Galiu brolio zmonos paprasyti receptuko.. jeigu ten butent apie tuos "specialius" patiekalus ir jums mergaites parasyti. Sake,kad efektas buvo jiems abiems,ir kad geismas dar didesnis negu visada buvo..  smile  ( ar as cia jau ne i ta tema(?) )  bet sake,kad brangiai kainuoja produktai, nes reikia juros gerybiu....:) bet ir siaip yra zinoma,kad juros gerybes suzadina...... :::138

10

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Rokas, 19 parašė:
Ievute, 19 parašė:

o kam gaminti,kai aplink sitiek kaviniu,piceriju,uzkandiniu ir dar visokiausiu kompleksu????:D


Teisingai ieva... tik pinigu turek tris kartus picerijoj valgyti ir viskas bus normaliai.. big_smile big_smile big_smile

atsibosta tris kartus per diena valgyti picerijoje ar dar kokioj nors kavinej.Man taip buwo,kad turejom visa seima valgyti kazkokioj kavinej,nes patiems pasidaryti galimybiu nebuwo,o dabar as vengiu kaviniu maisto,nes susigadinau skrandi..taip kad man atrodo geriau netingeti ir pasidaryti patiems namie kazka,negu valgyti kavinese:)

11

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

na geriausia pirma mokytoja apie kulinarijos stebuklus  - mama jei is jos ko pasisemei tai lengviau ir kitu gudrybiu mokytis.knygynuose ir bibliotekose daugybe knygu ir zurnalu apie receptus........

12

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Gytis, 27 parašė:
Ievute, 19 parašė:

o kam gaminti,kai aplink sitiek kaviniu,piceriju,uzkandiniu ir dar visokiausiu kompleksu????:D

o tai kam tos merginos? smile jei ishkvieciamos paneles N kartu pigiau nei zmona atsieina wink

aisku smagu nustebinti vaikina kazkokiu savo pagamintu skanestu,bet kas per daug tas nesveika...viskam yra ribos....:D jei gaminti,tai gaminti kartu:D

13

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

ash tai net neleisciau mergos i virtuve... nes visa maista sugadina wink
ir ishvis siais laikais mokancia daryt valgyti sunku rasti...
tik va beda tame kad ji pati sau valgyti turetu gamintis... arba buti kokia nors rytiete wink
nes pasmane patiekalai pakankamai prieskoningi wink
nekiekvienas lietuvis gali tai ishverti wink
mano kredo - turi jausti kad valgai wink

14

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Ievute: apie maisto ruosima kartu - auksiniai zodziai. Labai miela ir romantiska smile
O siaip vienintelis budas ismokti gaminti - nebojoti eksperimentuot, stai ir viskas

15

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Gytis, 27 parašė:

ash tai net neleisciau mergos i virtuve... nes visa maista sugadina wink
ir ishvis siais laikais mokancia daryt valgyti sunku rasti...
tik va beda tame kad ji pati sau valgyti turetu gamintis... arba buti kokia nors rytiete wink
nes pasmane patiekalai pakankamai prieskoningi wink
nekiekvienas lietuvis gali tai ishverti wink
mano kredo - turi jausti kad valgai wink

susidaro tokia nuomone,kad zmones gyvena,kad valgytu.....hmmmm....man atvirksciai as valgau,kad gyvenciau.....:p

16

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Gaminti valgyti nera sudetinga:) tik reikia noreti gaminti:) Yra visokiu knygu yra drauges mamos kuriu galima paklausti..ir kaip kazkas minejo galima eksperimentuoti;)

17

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Gytis, 27 parašė:

ash tai net neleisciau mergos i virtuve... nes visa maista sugadina wink
ir ishvis siais laikais mokancia daryt valgyti sunku rasti...
tik va beda tame kad ji pati sau valgyti turetu gamintis... arba buti kokia nors rytiete wink
nes pasmane patiekalai pakankamai prieskoningi wink
nekiekvienas lietuvis gali tai ishverti wink
mano kredo - turi jausti kad valgai wink

auksinis vyras.. paciom gamint valgyt nereiktu big_smile

18

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Gytis, 27 parašė:

ash tai net neleisciau mergos i virtuve... nes visa maista sugadina wink
ir ishvis siais laikais mokancia daryt valgyti sunku rasti...
tik va beda tame kad ji pati sau valgyti turetu gamintis... arba buti kokia nors rytiete wink
nes pasmane patiekalai pakankamai prieskoningi wink
nekiekvienas lietuvis gali tai ishverti wink
mano kredo - turi jausti kad valgai wink

Vat cia tai man priimtinas poziuris! Patiekalas turi but su skoniu! Vat ko negaliu pakesti, tai presko, beskonio maisto.. pvz tradiciniai kotletai su bulviu kose man ne kas.. vis tiek as ten prieskoniu daug daug privarysiu, ir visai kitaip gausis! wink

Bet jau ant paneliu tai prasom nevaryt cia!

Cia panelem kurios apie patirti, perimama is mamu: viena karta gyvenime man mama rode kaip daryt valgyt. Tai buvo kai cepelinus vire. Kad pasimokyciau. Visa kita ismokau pati smile o kas cia sunkaus? pasiemei mesos arba vistienos, atsidarei prieskoniu spintele ir eksperimentuoji smile tas pats su darzovem ir kt wink mane tik i virtuve ileiskit, kad ir nieko nebus, vis tiek ka nors rasiu ka pagamint galima smile Ir jokios knygos nereikalingos smile Na, nebent ka nors jau super special gamini smile

19

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

kas nori,visko ismoksta.tik nereikia bijoti exsperimentuoti.

20

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

aciu....bandysim...
nors jauciu gyslele turiu...
nes mama tai beprotiskai skaniai gamina...