21

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Gytis, 27 parašė:

ash tai net neleisciau mergos i virtuve... nes visa maista sugadina wink
ir ishvis siais laikais mokancia daryt valgyti sunku rasti...
tik va beda tame kad ji pati sau valgyti turetu gamintis... arba buti kokia nors rytiete wink
nes pasmane patiekalai pakankamai prieskoningi wink
nekiekvienas lietuvis gali tai ishverti wink
mano kredo - turi jausti kad valgai wink


sakyciau esi isrankus vaikinas....

22

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

manau geriausi patiekalai, kuriuos vaikinai tikrai ivertins yra saldumynai:D nes kiti valgiai gali ir neitikti - gi nuo skonio priklauso, o vat saldumynus visi megsta:D ar bent jau beveik visi:D be to bent jau man gaminimas kazko saldaus yra siokia tokia svente, gi valgyt tai kiekviena diena valgom, o smaliziaujam nebutinai:D pvz mano katinas lb megsta mano kepama pyraga:D o gamint mokytis paciai reik=) receptu siais laikais prisizvejot gali kur tik nori ir kokiu tik nori, reikia tik negaileti laiko ir produktu;D pirmakart gal neiseis, antra gal irgi, bet ilgainiui ismoksi:D

23

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

pradeti gaminti..eksperimentuoti.:)

24

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

taip..geriausia pradeti nuo nulio...po truputi po truputi ir ismoksi:)

25

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Auste, 18 parašė:

manau geriausi patiekalai, kuriuos vaikinai tikrai ivertins yra saldumynai:D nes kiti valgiai gali ir neitikti - gi nuo skonio priklauso, o vat saldumynus visi megsta:D ar bent jau beveik visi:D be to bent jau man gaminimas kazko saldaus yra siokia tokia svente, gi valgyt tai kiekviena diena valgom, o smaliziaujam nebutinai:D pvz mano katinas lb megsta mano kepama pyraga:D o gamint mokytis paciai reik=) receptu siais laikais prisizvejot gali kur tik nori ir kokiu tik nori, reikia tik negaileti laiko ir produktu;D pirmakart gal neiseis, antra gal irgi, bet ilgainiui ismoksi:D

man saldumynai nei biski nepatinka ;]
nieko ten gero nera.nemanau kad ten kam is diedu labai jau patinka
geriausia tai kas paprasta : keptos bulves,makaronai,koldunai ;]

26

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

arunas>
Pritariu Jum;)

27

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

geru virėju gimstama...man patinka, kai maistą darai kaip meno kūrinį.prieskoniai visokie, šiaip egzotiški dalykai.neveža būti virtuvėj, kai turi dvi bulves.įkyrėjo, kai studentė buvau.

28

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Arunas, 20 parašė:
Auste, 18 parašė:

manau geriausi patiekalai, kuriuos vaikinai tikrai ivertins yra saldumynai:D nes kiti valgiai gali ir neitikti - gi nuo skonio priklauso, o vat saldumynus visi megsta:D ar bent jau beveik visi:D be to bent jau man gaminimas kazko saldaus yra siokia tokia svente, gi valgyt tai kiekviena diena valgom, o smaliziaujam nebutinai:D pvz mano katinas lb megsta mano kepama pyraga:D o gamint mokytis paciai reik=) receptu siais laikais prisizvejot gali kur tik nori ir kokiu tik nori, reikia tik negaileti laiko ir produktu;D pirmakart gal neiseis, antra gal irgi, bet ilgainiui ismoksi:D

man saldumynai nei biski nepatinka ;]
nieko ten gero nera.nemanau kad ten kam is diedu labai jau patinka
geriausia tai kas paprasta : keptos bulves,makaronai,koldunai ;]

vargsas tu:D (p.s. neisizeisk, as juokais;) )tai, kas paprasta gali ir pats pasigamint, nereikia nieko ypatingo moket=) nemanau kad nemoki issikept bulviu, issivirt koldunu ar makaronu. o vat kai pagamina kazka, ko kiekviena diena negausi ir pats sunkiai pasigaminsi, tada buna svente..=)) aisku, nebutinai tai turi buti saldumynai=) man pvz ziauriai patinka kai kas nors skaniai pagamina mesa, nes pati jos gamint nemoku ir kazkodel nenoriu net bandyt=)

29

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

o mano vyras niekada manimi nesiskunde,valgyti gaminu ir man patinka.O kai vyras pagiria,kad labai skanu,sirdele paglosto.Manau kiekviena moteris turi moketi gaminti...As cpati primityviausius patiekalus gaminu jau nuo 11 metu,po biski visko ismokau...

30

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Na jei buna ypatinga proga gaminu sushi smile Bet labai daug laiko uzima ir tikrai gana sunku ismokti. Galima ivairiu rusiu pridaryti nors su zalia zuvim namuose gaminti nepatartina. Geriau pakeisti liesa rukyta lasisa, shampinjonais arba termiskai apdorotomis juros gerybemis smile

31

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Na perskaiciau tokia liaudies isminti "Merginos, kurios mano kad kelias i vyro sirdi eina per skrandi, taiko truputi per aukstai" big_smile

32

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Jurga, 30 parašė:

Na perskaiciau tokia liaudies isminti "Merginos, kurios mano kad kelias i vyro sirdi eina per skrandi, taiko truputi per aukstai" big_smile

Teisingai pasakyta big_smile

33

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

mes su mergina gaminame kartu viena diena as kita ji,o kurios mano kad i vyro sirdi per skrandi tai lb klysta,ir  Jurga nesutinku,

34

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

gamink dazniai ir susirask geru vertibntoju po siokios tokios nesekmes ismoksi smile

35

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

... kai gamini dek prieskoniu visokiu, bet po truputi...o shiaip... mane mama ishmokino, kaip sakoma mokinys pranoksta savo mokytoja....
budama tavo metu mokejau loabai daug patiekalu, man atrodo turetum padekoti mamai, kad neishmokino, kad lepino ir tausojo tave.

36

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

As pavyzdziui irgi nelabai moku smile bet vsada sakau, kad prireikus ismoksiu smile su laiku po truputi smile

37

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

mano ir kambariokes superpatiekalas yra saltibarsciai! nieko ypatingo nedarom, bet gaminam su didele meile ir vaikinai sako, kad skanesniu saltibarsciu kaip pas mus niekur neteko ragauti.... :::d66

38

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

ismokti gaminti nera sunku...reikia tik noreti,tureti pasaukima is pradziu receptu knyga,paskui po truputelio praktikos jos nebereikes...:::034 ir aisku daug daug meiles:::034

39

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Danguole, 20 parašė:

ismokti gaminti nera sunku...reikia tik noreti,tureti pasaukima is pradziu receptu knyga,paskui po truputelio praktikos jos nebereikes...:::034 ir aisku daug daug meiles:::034

o ka daryti jei to noro nera?kaip man pvz.prisiversti nors karta gyvenime prie virykles atsistoti ir ka nors pasigaminti?

40

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Egle, 15 parašė:
Danguole, 20 parašė:

ismokti gaminti nera sunku...reikia tik noreti,tureti pasaukima is pradziu receptu knyga,paskui po truputelio praktikos jos nebereikes...:::034 ir aisku daug daug meiles:::034

o ka daryti jei to noro nera?kaip man pvz.prisiversti nors karta gyvenime prie virykles atsistoti ir ka nors pasigaminti?

as nekenciau maisto gaminimo kol negyvenau savarankiskai. o dabar pamegau! kai matai kad kas nors skanaus iseina tai ateina azartas dar ka nors pagaminti. spesi prie tos virykles dar atsistosi wink