41

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Egle, 15 parašė:
Danguole, 20 parašė:

ismokti gaminti nera sunku...reikia tik noreti,tureti pasaukima is pradziu receptu knyga,paskui po truputelio praktikos jos nebereikes...:::034 ir aisku daug daug meiles:::034

o ka daryti jei to noro nera?kaip man pvz.prisiversti nors karta gyvenime prie virykles atsistoti ir ka nors pasigaminti?


na jei nera noro tai nestok prie tos virykles,nes neskaniai gausis...yra juk visokiu pusfabrikaciu ne problema...kam save prievartauti jei nesinori:::034

42

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

egle, lepinkis kolkas kol mamyte gamina... susikloscius kitokioms aplinkybems ismoksi - as imokau ir dabar kai ne tevu namuose bunu gaminti megstu, pasikvieciu drauges ir experimentuojam drauge:D)

43

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Agnute, 17 parašė:

egle, lepinkis kolkas kol mamyte gamina... susikloscius kitokioms aplinkybems ismoksi - as imokau ir dabar kai ne tevu namuose bunu gaminti megstu, pasikvieciu drauges ir experimentuojam drauge:D)

agnute-saunu;)tai as ir lepinuosi..lb man patinka buti lepinamai,todel tevai ir sako,kad man reiks gero vyro,kuriam galeciau sedet ant sprando:Do tokiu,kaip zinia,nedaug yra....

44

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Anksciau man atrode valgio gaminimas kancia,bet kaip uzsienyje bunu dabar ir nera kam pagaminti ir greitas maistas yra nesveika,tai gaminiosi ir sekasi neblogai ir patinka istikruju,o dbar kol atostogauju lt pas mama,tai mama daro,o kaip pas sese ir svogeri,tai kas antra diena tenka daryti valgyti,svogeris yra geras kulinaras savamokslis,tai daug is jo ismogstu..Isvis kiek as valgau tai nera problemos pasigaminti!

45

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Lina svarbu tureti noro ir nebijoti paeksperimentuoti wink

46

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

ha linai...as ta ir darau..Nors kartais ir nz ar tai bus skanu ar ne!

47

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Daug patarimu,receptu ir t.t gali rasti ivariose knygose,internete..pasiteirauk mamos ar mociutes..Jei nuspresi gaminti ipatinga patiekala ir jis nelabai pasiseks..nenusimink juk pirmas blynas visada prisviles :}

48

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Rokas, 19 parašė:
Ievute, 19 parašė:

o kam gaminti,kai aplink sitiek kaviniu,piceriju,uzkandiniu ir dar visokiausiu kompleksu????:D


Teisingai ieva... tik pinigu turek tris kartus picerijoj valgyti ir viskas bus normaliai.. big_smile big_smile big_smile

na tai todel merginos ir ieskosi turtingu vaikinu ;D

49

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Danguole, 20 parašė:
Egle, 15 parašė:
Danguole, 20 parašė:

ismokti gaminti nera sunku...reikia tik noreti,tureti pasaukima is pradziu receptu knyga,paskui po truputelio praktikos jos nebereikes...:::034 ir aisku daug daug meiles:::034

o ka daryti jei to noro nera?kaip man pvz.prisiversti nors karta gyvenime prie virykles atsistoti ir ka nors pasigaminti?


na jei nera noro tai nestok prie tos virykles,nes neskaniai gausis...yra juk visokiu pusfabrikaciu ne problema...kam save prievartauti jei nesinori:::034

o jei tenka?.. ;D

50

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

kazkaip tie kulinariai sugebejimai buna is prigimties arba ju nebuna... big_smile na aisku,visko galima ismokt,bet vieniems reikia laiko daugiau,kitiems maziau... o siaip tai tikrai pastebejau ne karta,kad vyriskoji gimine labai vertina skanius pusrycius,pietus,vakariene ir pan... big_smile dziaugiuos kad kazka sugebu ir nesu beviltiska virtuvej,tai praktiskai privalumas big_smile ir labai malonu,kai prisimena karbonadus,kuriais sakykim buvau pavaisinus pries kokius metus big_smile

51

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

svarbiausia moket gamint cepelinus smile o tai visai paprasta big_smile

52

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

o kodel butent cepelinus? smile

53

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Ievute, 19 parašė:

o kam gaminti,kai aplink sitiek kaviniu,piceriju,uzkandiniu ir dar visokiausiu kompleksu????:D

tai tada ir waiksciosim kaip amerikoj wisi su storom siknom big_smile

54

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Diana, 17 parašė:

o kodel butent cepelinus? smile

cepelinai skaniausias dalykas smile

55

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

As jau geriau nebandysiu jokiu receptu.. is mamos neismokau, nes nenoriu, ne man prie virykles puse dienos stoveti.. nebus is manes nei pavyzdinga mama, nei namu seimininke big_smile sugadinau savo mamos svajones big_smile sakydavo, kaip tu savo seima - vyra, vaikus - maitinsi? o as visada sakiau, kad neturesiu jokios seimos.. va stai ir apsimetymo argumentais pradzia. negrazu, bet man patinka laikytis savo big_smile

56

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

na asmeniskai as tai moku gaminti ir niekas pakolkas nesiskunde big_smile na seip tai gaminti yra gan paprasta ir idomu nes gali visko prisigalvoti big_smile na bet retkarciaisir norisi patingyniauti todel dziaugiesi kad egzistuoja kavines big_smile big_smile

57

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

seip tai ziaurei geda butu pasakotis,kad mergina,moteris nemoka isvis to daryti..... absurdas kazkoks....  bandymas saves pakelti,taciau nusileidimas didesnis gaunasi....   :::961

58

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Sakoma, kad visu laiku geriausi kulinarai yra vyrai big_smile
Gal mesteltu koki receptuka ir jie smile

59

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

smile skaniai darai valgyti, esi tvarkinga, miela, kartais nuolaidi ir taip jie susigundo... vat ir visa paslaptis :::818:::757:::757:::757

60

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

laaaaaaaaaaaaaabai geras receptelis.....VISOMS..............  :::305    o seip jei,receptelio kazkokio noris ,tai gal reiketu pamineti kazkoky ingridienta.....is ko mazdaug tai turetu buti.....  ka megstat,kas gal but seimai labiausiai patinka.....   :::818