61

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Receptu tikrai nera sunku susirasti ir rodos gaminti nesudetinga sek nuarodas ir turesi. Manau didziausia paslaptis tai kruapshtume, nuasirdume, stengtis, noreti, tureti aistra valgio gamybai, reiske neatleidus bamba atbulom rankom, bet sukaupus ir sutelkus visa savo demesy. Kai kiekvienas momentas bus tikslei pasvertas, pamatuatas, nepervirtas ir ne nedavirtas tai ir gausis gerai. Tai reikia tiesiog megti ir tureti aukstas ambicijas, Beto mesk rukyti  tai atbukina tavo uasles ir skonio receptorius.   

62

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

jau cia pas tave viskas atbuke.....  :::018

63

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Lilita, 28 parašė:

jau cia pas tave viskas atbuke.....  :::018


big_smile ko toks snukis suvažinėtas ;D
Dabar suprantu kodėl ruko , po tokiu kalbu du pakus sutraukia ir eini bulbias virt;D
Zilvinas teisus kam  aromatas jei iš burnos  paduoda ?

64

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Renalda, 19 parašė:

na patyrusios kulinares atejo jusu paslapciu issisakymo metas...
kaip jus ten sugundot tuos vyrus???sako vyrui meile ateina per skrandi...
taip kad malonu butu isgirsti patarimu..


duok jam pinigu jis pica uzsisakys , paskuj galima ir pasimileti

65

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

as taip pat moku gaminti,kaip ir mano vyras,kuris mane taip pat buna palepina kokiu skanestu:) Tai visai nesunku,tik reikia noro tureti ir kantrybes...

66

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

as no to eksperimentavimo ismoksto daugiau skaniu patiekalu gamint svarbiause man patinka gamynt beveik kiekviena diena gaminu.
Bet geriause gamint kartu tada zinai ko ji ar jis miegsta ir ka ne
Dar yra keikurie lietuvisku patiekalu kokiu norietciau ismokt gamint.

67

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

kazko vis labiau matau cia blevizgos ir blevizgos... o normaliu patekalu kaip nera taip ir nera

68

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

štai paprast receptas, kaip skaniai upėtakį pasigaminti ir nieko daug nereikia - upėtakio, Vegeta Natur prieskonių be maisto priedų, citrinos, pipirų, garnyrui ryžių - http://www.manoreceptai.lt/receptas/812 … iais.html. Galima ir šventėms pagaminti - žuvis labai tinka, skani ir šilta, ir šalta.

69

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Giedrė, 27 parašė:

štai paprast receptas, kaip skaniai upėtakį pasigaminti ir nieko daug nereikia - upėtakio, Vegeta Natur prieskonių be maisto priedų, citrinos, pipirų, garnyrui ryžių - http://www.manoreceptai.lt/receptas/812 … iais.html. Galima ir šventėms pagaminti - žuvis labai tinka, skani ir šilta, ir šalta.

žiūriu ir tu su Vegeta Natur gamini - aš tai turiu šitų prieskonių mišinukų vištienai, salotoms ir paskutinis atradimas - varškei ir kefyrui. Beje, labai skanūs ir šaltibarščiai gaunasi su va šitais prieskoniais - http://www.assorti.lt/vegeta-natur-prie … efyrui-20g

70

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Jei jau nemoki gaminti, tai ir neišmoksi, kaip sakoma, jei neduotas talentas, tai ir neturėsi smile pažįstu ne vieną, kuri gamint gamina, bet iš to nieko gero nesigauna smile

71

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

kiek stengiesi tiek ir gaunasi-noresi domins ismoksi ,cia tik tinginys gal i sakyt ai talento nera negaminsiu,,,
idomu kazka pabandyt naujo laisvalaikiu

72

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

tinsanis, 30 parašė:

kiek stengiesi tiek ir gaunasi-noresi domins ismoksi ,cia tik tinginys gal i sakyt ai talento nera negaminsiu,,,
idomu kazka pabandyt naujo laisvalaikiu

kalbu ne apie kažkokias paaugles ir paikas mergas, o solidaus amžiaus moteris, turinčias šeimas, vaikus.

73

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

a tu pre solidaus amziaus moteru prisiskaitai ar uz kitus lengvia sneket nei uz save?

74

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

tinsanis, 30 parašė:

a tu pre solidaus amziaus moteru prisiskaitai ar uz kitus lengvia sneket nei uz save?

kas liečia mane ir maisto gaminimą, tai tą darau ir pakankamai skaniai (bent jau man tai yra skanu ir priimtina, iš kitų priekaištų neteko išgirsti, bent jau į akis nepasakė, kad nepatiko).

75

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Lengviausias būdas išmokti gerai ir skaniai gaminti, tai gaminti dažnai. Aš irgi nieko nemokėjau, bet po truputį po truputį ir įgaunu pagreitį, daug maloniau gaminti kompanijoje, tada ir skaniau ir smagiau viskas gaunasi.

76

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Jei mergina ar moteris ne mėgsta gaminti manau joke patarimai ne padės

77

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Tegul vyras gamina man, o aš pažiūrėsiu. :::016.

78

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Niekada nesukau galvos ką savo maistu sugundysiu ar ne. Gaminu nes maistas yra kasdienis žmogaus poreikis, kurį atlieki arba kūribingai ir taip kad pačiam būtų malonu, skanu ir akiai gražu arba atmestinai betik į bliūdą ir skrandį būtų ką įdrėpt. Kad išmokti gaminti pirmiausia turi būti motyvacija ir atlkta savianalizė, kokios mitybos šalininkas esi ir ta sritimi domėtis, kaip ir bet kame, o ne stengtis kažkam įtikt. Mityba vienas iš rimčiausių kriterijų siejančių poroje, jei poreikiai ir skonis atitinka tai viskas šitoj vietoj liuks, o jei vegetarui gaminsi kad ir superiniausius cepelinus- nieko iš to nebus:) Kolkas man gaiminimas vienas iš malonumų o ir artimieji bei draugai nesiskundžia smile

79

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

vyrai gamindami akcentuoja skoni, moterys - patiekalo isvaizda

80

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Sandra, 22 parašė:

as taip pat moku gaminti,kaip ir mano vyras,kuris mane taip pat buna palepina kokiu skanestu:) Tai visai nesunku,tik reikia noro tureti ir kantrybes...

Turiu ir noro, ir kantrybes, bet kai suskaiciuoju kiek sugadintu produktu reiks ismesti, kol ismoksiu... ir kepu kiausiniene arba einu i kavine smile