1

Tema: Interjeras

Ar daug demesio skiriate namu interjerui?Ar tai jums svarbu?I ka atkreipiate demesi,kai ateinate i svecius?

2

Re: Interjeras

tai tikrai svarbu ir mane tai domina.

3

Re: Interjeras

labai placiai pletojama tema wink big_smile

4

Re: Interjeras

labai atkreipiu demesi i buto ar namo interjera visur....pati savo namuose megstu kurti ir ieskoti ko nors idomaus ir grazaus,skoningo.....

5

Re: Interjeras

seip as taip pat siuo klausimu domiuosi ir po biski bandau savo kambarius paverst grazesniais ir siolaikiskesniai big_smile na galima kalbeti cia labai daug ka, sveciuos ziuriu tik padrindinius elentus seip stengiuos but orginalus nekopijuoti

6

Re: Interjeras

man artimiausiais skandinavisko stiliaus interjeras - kad visur sviesios spalvos butu, grazios medines grindys, nu vnz kazkas http://www.mitsuihome.co.jp/sumai/interior/style/scandinavian/image/scn01.jpg - tokio smile
ir tevus priverciau taip panasiai namus isirengti, tai nesigailime, nes ziema lb jauku taip gyvent smile o pas mus ziema ~9 menesius, tad big_smile~

7

Re: Interjeras

namu interjeras labai svarbu, nes tai lemia namu jaukuma. man svarbu, kad erdve butu neuzgriozta, patinka siuolaikiski baldai, tik ne tokie, kurie dvelkia saltumu, svarbu ir lempos, tapetai (lb negrazu tokie senoviski su geliu rastais, o dar jei murzini..), grindys (jei kilimas - tai nenubruzintas taip, kad jau i kilima nepanasus), seip sveciuose daznai atkreipiu demesi i tualeta ir vonia, mazai kur sitie kambariukai buna jaukus, bent jau man vonia ir tualetas turi dvelkti mazu maziausiai svara, o uzrudije klozetai ir kriaukles tokiu pojuciu tikrai nesukelia.. apskritai man labai svarbu tvarka, bet ne voratinkliuose ar dulkese esme. tvarka susideda is daugybes mazu dalyku. kad ir geles ant palangiu - tik ne su nudziuvusiais lapais ar apmusijusiais vazonais. o seip dar lb lb daug galeciau rasyt, bet gal jau uztex:D

8

Re: Interjeras

geras posakis yra.."nori pazint zmogu ateik i swecius pas ji"..manau kiekvienas nori susikurti sawo nemuose jaukuma ir siluma...kiekvienas nori atejes namo tiesiog atrasti harmonija...tik ne visiems gaunas...:) na nezinau pirmas dalykas i kuri atkreipiu demesi yra baldai...jie gali buti ir tie sowietiniai,bet tai swarbu kas juos supa ir kas yra aplink jos.. smile dar stoga rauna grazios virtuves... big_smile

9

Re: Interjeras

as visada pirma apziuriu namus..man kazinau..idomu...kaip kas...koki skoni zmones turi ir pan..

10

Re: Interjeras

na as asmeniskai manau kad ir koks dizainas, niekuomet nereikia jo perkrauti nereikalingais daiktas ir baldais. Seip patinka metalas, akmuo ir neperdirbtas medis. Svarbiausia kad butu skoninga. Cia vienas mano idealu: http://www.instruktlab.com/wrk/prsnl/prsnl10.html

11

Re: Interjeras

As ateidama i svecius pirma ziuriu i baldus...Bet labai svarbu atkreipti demesi i tapetus,jie labiausiai nurodo kambario stiliu...Siaip man nepatinka kambariai su tamsiomis spalvomis(pvz:jei yra daug juodos,toks kambarys manes netrauktu,o jei daug baltos,ar kitu sviesiu spalvu,tai labai malonus kambarys...:)Mano pacios kambarys labai sviesus,daug geltonos,bei baltos spalvu...Beje dabar labai madinga zydra spalva,bei geltoni aksesuarai:):):)

12

Re: Interjeras

Manau, kad interjeras yra labai svarbu- juk nuo to, kokioje aplinkoje gyvename, labai priklauso tai, kaip jaučiamės. Jei yra galimybė, reikia patikėti jį kurti profesionalams- jie pasiūlo tai, ko pačiam niekada į galvą neateitų..

13

Re: Interjeras

man grazus labai minimalumas, kuo maziau baldu

14

Re: Interjeras

ateidama i svecius .visu pirma eini i pas pazystama zmogu....jau turi nusistases nuomone apie ji...tai ir stengiesi jo namuose rasti kazka susijusi su juo..ar ta aplinka tinka jam....

15

Re: Interjeras

man tai labai svarbu...pas mane kambary vyrauja gelsvi, oranziniai tonai - suteikia jaukumo, silumos; daug sirdziai mielu smulkmenikiu: kadangi kambarys barako, tai bent tai sukuria jaukumo, savumo, artumo nuotaika... megstu senovinius baldus ir pan...

16

Re: Interjeras


Mano gyvenime interjieras visada buvo ir bus svarbus...Jis geriausiai gali apibudinti zmogaus charakteri ir gyvenima...Jis Tikrai labai daug atiduoda saves,kad susikurtu butent tai ko labiausiai trosko,kad jam butu jauku ir smagu,galetu atsipalaiduoti grozedamasis savo sukurtu bustu!
O as jam skiriu tikrai daug demesio,kiekviena vakara mano namuose prie langu dega daug zvakuciu ir svetaineje zidinys sildo(Cia Norvegijoje kaip gyvenu)...Atsisei priesais zidini ir tokia ramuma,ziuri ir galvoji.... Nemazai ivairiu geliu ir mazai baldu,daigtu,kad tik butu namas jaukus ir neperkrautas nereikalingais daiktais!...
O visur kaip nueinu atkreipiu i tvarka,ar daigtai neismetyti,kaip jie isdelioti,tada tik gali suprasti ar zmogus yra tvarkingas ir ar rupinasi savo busto interjeru,kiek jis jam skiria laiko!

17

Re: Interjeras

Egle, 18 parašė:

Ar daug demesio skiriate namu interjerui?Ar tai jums svarbu?I ka atkreipiate demesi,kai ateinate i svecius?

Taip svarbu :? NEturi buti labai apkrauta kambaryje,o TIK butini dalykai ir kokia viena kita puosmena,bet ne daug daiktu. Kitaip iauciuosi nesmagiai lig gyvenciau sandelike tarp daigtu:::809

18

Re: Interjeras

Barbora, 40 parašė:

Manau, kad interjeras yra labai svarbu- juk nuo to, kokioje aplinkoje gyvename, labai priklauso tai, kaip jaučiamės. Jei yra galimybė, reikia patikėti jį kurti profesionalams- jie pasiūlo tai, ko pačiam niekada į galvą neateitų..


drisciau nesutikti, kad jei tik yra galimybe, reikia viska atiduoti i profesionalu rankas. svetimas zmogus tau niekada nesukurs to, kas butent tau butu jaukiausia, mieliausia ir graziausia. pvz mes kai persikraustem i buta, viska patys mastem ir galvojom. virtuves aisku pats nepasigaminsi, bet ir tai dizaineres ideju ten buvo daug maziau negu mano mamos:::858

19

Re: Interjeras

Interjeras yra laaabai svarbu! :::011 drysciau vaikscioti senais drabuziais bet noriu kad namie butu jauku!!! o tai sukuria interjeras... deja galimybiu neturiu naujiems daiktams (kurie labai pagrazina aplinka)... su senais nekaip ir kambariuks atrodo... bet darysim dabar remontuka maza : sviesiai zalios sienos bus (nemegstu tapetu) pirksim sofka, staliuka, komp stala, lempa ir gal vaizdas pageres smile aj dar pamirsau - grindys labai svarbu! o pas mane seeenos taj reiks kazka daryt...
Apibendrinant: interjeras turi buti suderintu stiliu, spalvu, jaukumo detaliu pilnas (geles, mielos smulkmeneles, ryskiu spalvu...) Kadanors turesiu grazu buta ar nama smile ZIDINIO NORIU!!!:::634

20

Re: Interjeras

man patinka bordo elementai...labai jaukina aplinka :::110