1

Tema: Politinės organizacijos

    Na, norėčiau jūsų nuomonę sužinot apie politines jaunimo organizacijas kaip LSDJS, LLJ ir pan....
ką apie jas manot..?
ar jos tikrai vertos ir naudingos jaunimui, ar tiesiog egzistuoja tam, kad patalkininkautų savo partijai prieš rinkimus ir pan.?

2

Re: Politinės organizacijos

gaila bet tokiais dalykais visiskai nesidomiu:)

3

Re: Politinės organizacijos

apie ka cia reikia diskutuoti Vilhelmina ? smile

4

Re: Politinės organizacijos

big_smile big_smile big_smile
ajjj.. buvau kada čia sukurus, bet pažiūrėjau, kad niekas čia nerašo, tai  ištryniau...
šiaip turėjo būti apie politines jaunimo organizacijas..
ar jos tikrai vertos ir naudingos jaunimui, ar tiesiog egzistuoja tam, kad patalkininkautų savo partijai prieš visokius rinkimus, padalintų lankstinukų, laikraštukų ir pan. .
tia va.. neutral

5

Re: Politinės organizacijos

Vilhelmina kam ta politika?ir baik vel liudeti rrrrr

6

Re: Politinės organizacijos

Aš tai nesuprantu... kas Tau , Laimi, sakė, kad aš liūdžiu..?
Nei man liūdna, nei man ką...
Jei Tu liūdi, tai nereiškia, kad ir visi aplink Tave liūdi..
O jei Tu nesidomi politika, tai kokio pypt čia lendi...?
Lįsk į forumus tarp mūsų mergaičių..

7

Re: Politinės organizacijos

Vilhelmina, 19 parašė:

Aš tai nesuprantu... kas Tau , Laimi, sakė, kad aš liūdžiu..?
Nei man liūdna, nei man ką...
Jei Tu liūdi, tai nereiškia, kad ir visi aplink Tave liūdi..
O jei Tu nesidomi politika, tai kokio pypt čia lendi...?
Lįsk į forumus tarp mūsų mergaičių..

kokia arsi smile wink

8

Re: Politinės organizacijos

Darius, 19 parašė:

kokia arsi smile wink

o kaip kitaip..?
jei kiekvienam laiške gaunu, kad Tiu tik neliūdėk, neliūdėk, neliūdėk..
tokios geros nuotaikos dar niekad nebuvau..
tai iškur čia traukia, kad aš liūdžiu.. ?
nepatinka man taip, kai žmonės nieko nžn ir po to sako ir dar aiškina..
todėl ir arši... tongue
tik aišku ne visada.. būnu ir gera.. smile :]

9

Re: Politinės organizacijos

JOD - jaunimo organizacija "darbas". typo darbo partijos marazmas jaunimui... kazhkaip neitin geras ispudis liko,nors... keleta tusu kuriuos darem yvairiu shvenciu proga 50% finansavo... tj tiek to gerumo

10

Re: Politinės organizacijos

nekenciu politikos!manau cia tik jaunimo pritarukimas i savo partija

11

Re: Politinės organizacijos

Mano nuomone jaunimo organizacijos yra teigiamas dalykas! Butent jos suteikia jaunimui kuriam to reikia ir idomu dometis politika kitu kampu ir joje dalyvauti, sprendziant problemas, priimant aktualius sprendimus. smile

Kitas momentas yra kuomet rimtos partijos naudoja tas jaunasias partijas kaip savo agitacijos iranki.. kaip cia kazkas minejo laikrashtuku dalinima, ar lankstinuku platinima... bet tai yra visuoe darbuose, niekur vos atejas nesesi i vadovo kede. smile

manau kad jaunimo organizacijos yra gerai tik man labai gaila kad paskutiniu metu ten kaip ir visoje rimtoje politikoje prasidejo korupcija ir sukciavimai !!! smile Pinigu grobstymai ir t.t. na zodziu. smile
kas turi galva ant peciu tas ir sukasi.!

12

Re: Politinės organizacijos

Na, taip... galbūt tai vienas iš būdų, kad jaunimas suprastų apie politiką.. jos esmę...

13

Re: Politinės organizacijos

Vilhelmina, 19 parašė:

Na, taip... galbūt tai vienas iš būdų, kad jaunimas suprastų apie politiką.. jos esmę...


O suprate prasimushtu i ja lengviau... smile

14

Re: Politinės organizacijos

Rokas, 19 parašė:
Vilhelmina, 19 parašė:

Na, taip... galbūt tai vienas iš būdų, kad jaunimas suprastų apie politiką.. jos esmę...


O suprate prasimushtu i ja lengviau... smile

Na, taip.. čia irgi vienas iš būdų kaip lengviau patekti į politiką... ar arčiau valdžios.. net gi žinau tokių atvejų... smile

15

Re: Politinės organizacijos

Vilhelmina, 19 parašė:


O jei Tu nesidomi politika, tai kokio pypt čia lendi...?
Lįsk į forumus tarp mūsų mergaičių..

nu atsiprasant jeigu tau taip idomu politika tai  lisk i forumus  kur visi politika domisi  cia  faktiskai daugumai forumo lankytoju politika neidomi isvis ka  cia veiki  ?

16

Re: Politinės organizacijos

taip tiesa, politines jaunimo organizacijos puikus "playgroundas" jaunimui, jai esi politiskai aktyvi butinai patariu istoti, netgi nebudama ipac aktyvi organizacijos veikloje dauk ismoksi ir igausi patirties ir kas svabiausia susirasi dauk pazystamu smile

o nauda yra abipuse, tiek jaunimui, tiek ir partijoms.....
Jaunimas padeda partijai, sakykime prieš rinkimus, skleisdamas politine agitacija, o politikai padeda jaunimui politiskai tobuleti ir leidzia dalyvauti politikoje, nors daugelis nariu pagal amziu to daryti nelabai galetu (per rezoliucijas ir pan.). Nevadinciau to isnaudojimu, kadangi jaunimas renkasi organizacija pagal savo ideologija, o jai ideologija yra tavo, tau priimtina, tai tu esi sunteresuotas kad tavo organizacijos remema partija, na sakykim laimetu rinkimus ar bent labiau itvirtintu savo pozicijas visuomeneje, nesioji laikrastukus, reki parasus, diskutuoji.......
Su DP jaunimu buvo siek tiek kitaip, kadangi nevisalaik buvo aisku kokia paciu darbieciu ideologine pakraipa, tiesiok geris, jaunimui tiesiok buvo prizadeta galimybe gauti renginiu ir galimybes pasireiksti, kitaip sakant busi musu bus ciotka..... Todel manau tai ir atrodo kaip politikos sestuku organizacija.

As pats priklausau/iau Juniesiems Krikščionims Demokratams

17

Re: Politinės organizacijos

Arminas, 19 parašė:
Vilhelmina, 19 parašė:


O jei Tu nesidomi politika, tai kokio pypt čia lendi...?
Lįsk į forumus tarp mūsų mergaičių..

nu atsiprasant jeigu tau taip idomu politika tai  lisk i forumus  kur visi politika domisi  cia  faktiskai daugumai forumo lankytoju politika neidomi isvis ka  cia veiki  ?

Tavęs niex čia neklausia... jei nesidomini, tai nxj čia lendi tada...
Yra kas domisi ir parašo... tongue

18

Re: Politinės organizacijos

Vilhelmina Vilhelmina smile)) daugiau mandagumo rodyk smile

19

Re: Politinės organizacijos

O vat as tai dristu nesutikti... "Politines Jaunimo organizacijos" uzsiema visisku briedu... Jie nei trupucio nedaro to ka savo deklaracijoje ir teiginiuose teigia. smile Visa ju veikla, tai rekreacija ir renginiu organizavimas. Surengt raudonuju kaspinu akcija. Ar padalint rozes per miesta, mat mes remiam benamius ir norime suaktyvinti visus zmones padalindami jiems rozes kad sie rupintusi benamiais... :? Logikos 0. O ir rekreacinje veikloje, kad ir kaip bekasyciau savo galva, nerandu jokio rysio su Politika.

DAR kas skaudziausia, kad politines partijos ne tik isnauduoja tas organizacijas per rinkimus, taciau ir VAIRUOJA ju vaira. smile Kitaip tariant, tu budamas organizacijoj tiesiog negali nukryptu ar kitaip mastyti negu galvoja tavo virsininkai wink Nes busi pasalintas is organizacijos arba tavo organizacija negaus finansinio palaikymo ;D

Tad protingieji zmones, paaiskinkite man kaip durnam Lietuvos pilieciui, kaip gi tas zmogus apsisviecia "politiskai" ir igauna "politines patirties", organizuodamas rekreacinius renginius ir kitas idiotiskas akcijas?? :? Man visai nekeista kad poto visa ziniasklaida ir juokiasi is politiku. Kad kiekviena diena Politikai vis linksmina ir juokina ziniasklaida. Zinoma, ka ismokoa, ta ir daro seimuose ir tarybose, o gi REKREACIJA !! big_smile

20

Re: Politinės organizacijos

Na, galbūt, bet jaunimas dažnai tokiuose organizacijose dažniausiai išmoksta organizuotumo ir bendradarbiavimo, darbo kartu...