1

Tema: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

Apibendrinau savo mintis ir padariau toki retorini klausima. Ko dabar iesko panos?  Ar joms dar rupi dvasiniai dalykai? Ar sirdis uzkariauti paprasciau materialiniais ?
Aisku, kalba eina ne apie visas 100%, bet apiedidžiąją masę. Aisku, kad merginos tai neigia, bet tiesa tokia yra. Truksta paprastumo, nuosirdumo. O vis labiau atsispindi puikybe, pavirsutiniskumas. Pilnai sutinku, kad su prascioku irgi nebus ka veikti. Taciau nepervertinkite saves ir nesokite auksciau, kiek esate.
IR SUPRASKITE, KAD LAIME NE DAIKTUOSE!!!

2

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

Manau kiekviena panele svajoja apie princa ant balto zhirgo, taciau mano jokio princoo nereikia, nes ash ne princese;>
Tiesiog noretusi paprasto ir supratingo zhmogaus. ir manau dvasiniai dalykai(asmenishkai man) yra svarbiau uzh meterialinius. Juk meile uzh pinigus nenusipirksi;)
Atsakant i temos klausima: nuoshirdaus, paprasto, protingo, simpatishko ishvaizda ir grazhaus savo vidumi, mokanchio bendrauti, draugishko;))))

Ir teisingai tu pastebejai, laime ne daiktuose))

3

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

Linai duosiu patarima gera ... Jei ikirsi sitema kad ir kaimyne tavo bus big_smile wink

Pirma: susipazinus su panele buk neutralus nelysk jai kad patiktum paprasciausiai bendrauk nerodyk kosk tu esi  bei kad domiesi ja nerodyk smile
Antra: susitikus kelis kartu siseiles panalizuok kokio jai reikai zmogaus, kaip i gyvenima ziuri ir t.t.
Trecia: Pamates ir ivertiens ar nori jos pabuk kaip kopki jo nori matyt vaikina salia, tada parodyk kad nuo siandien tik ja ir tematai smile
Vsio aisku nepavyks pirma karta bet paskui ikirtes kaip viskas vyksta busi iliuzijos meistras wink PATIKEK wink

4

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

Dekui Martynai uz patarimus. Taciau, tu nesupratai pacios antrastes. As sukuriau tema, noredamas suzinoti paneliu nuomone "koks idealus vaikinas" ir ar materialiniai dalykai darosi svarbesni už dvasinius.
Zinok, kad nera kazkokio modelio kaip suzaveti viena ar kita mergina. Zinok, kad zmones yra visi skirtingi. Ir jeigu tau isdege su viena mergina sitas tavo modelis, nereiskia , kad gali kazkam patarti ir taikyti vos ne kaip dogma.
Kiekvieni turim savo budus ir nuomones.
P.S. Budamas bent 30 metu galesi patart, nes jau turesi pakankama patirti. O kol kas gali patart nebent savo jaunesniam broliui kaip paneles sužavet smile
Vistiek dekui

5

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

Linas, 21 parašė:

Zinok tiek tave tiek mane taip galima apsukt smile o cia nesuvina isdege uir tikrai as tau sakau , beto nera taip lengva kaip perksiaitei cia vios neknyga psihologine galiu jau parasyt ... P.S. kartais sake draugai kad i psixolugus galima.. reik ismokt zmogu suprast is puse dzodzio, o tada nesvarbu tu manekenas ar turcius jei tau bent iseitu su panele uzmegsti pokalbi ji tavo ....

6

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

tarp zmoniu pirma turi atitikti biolaukai, ir charakteris. Tas nematomas rysys. Tiesiog nera lengva rasti sau skirta zmogu. Vieni randa greitai, kiti gali ieskoti 20 metu. Svarbu, kad atitiktu. Del to tiek daug skyrybu tarp jaunu zmoniu ,  nes neatranda sau isrinkto, paskuba per daug. Tuo labiau, jei vedybos vyksta, ne is meiles. O kas liecia manikenus ar manikenes, tai sie zmones yra visiki tustybes. Ir is tikro jie nera laimingi, o tiktai marionetes. PVZ ar noretum turet zmona, kokia nors vakaro ziniu mergaite? Ji net nemoketu bulviu iskept. Ir reikalautu demesio kaip ipatinga siltuju krastu gele, o kai nuvystu-to recycle bin smile

7

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

niu zinai linai... is vienos puse su tavim sutinku... pastaruoju metu is draugiu tiek prisiklausau (pvz, o ar matei kokia grandinele man nupirko.. o tu ar zinai,kad jis mane vesis atostogu i praha...)
tai juokinga... negi siais laikais is tikruju zmones labiau vertina materealius dalykus?... o kur romantika, svajones ir nematerealus dalykai, kuriais gali nustebinti zmogu ir priversti ji nusisypsoti?..
bet taip pat manau, kad ir jus patys esat kalti...pratindami merginas prie ivairiu materealiu dalyku, be kuriu poto merginos negali apseiti...
tad geriau jau bukite naturalus, nevaidinkite tokiu kokie nesate... tai daug labiau zavi merginas, nei apsimestinumas...

8

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

Jolita, 20 parašė:

niu zinai linai... is vienos puse su tavim sutinku... pastaruoju metu is draugiu tiek prisiklausau (pvz, o ar matei kokia grandinele man nupirko.. o tu ar zinai,kad jis mane vesis atostogu i praha...)
tai juokinga... negi siais laikais is tikruju zmones labiau vertina materealius dalykus?... o kur romantika, svajones ir nematerealus dalykai, kuriais gali nustebinti zmogu ir priversti ji nusisypsoti?..
bet taip pat manau, kad ir jus patys esat kalti...pratindami merginas prie ivairiu materealiu dalyku, be kuriu poto merginos negali apseiti...
tad geriau jau bukite naturalus, nevaidinkite tokiu kokie nesate... tai daug labiau zavi merginas, nei apsimestinumas...

matai kaip---- buna siais laikais protingu moteru smile

9

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

saipaisi?...

10

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

tiesa, kad vaikinai pratina prie tokiu dalyku. kartais, net jie patys sugadina. Bet pirmiausia panele turi nesileisti sugadinama, tiesiog paaiskinti, kad dovanomis ar kaip Jolita ,sakai, brangiomis kelionemis.
bet jeigu abiems pusems gerai, tai nera ko ciam mums pergyventi. Vaikinai pirkdami bragias dovanas visada tikisi, kad jiems irgi bus atsilyginta( kita prasme). Taigi daugelis merginu netiesiogiai parsidavineja.

11

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

manau, jog merginos galvojancios kad ivairios dovanos tai meiles israiskos nelabai daug nuo keksiu skiriasi. ir tos ir anos yra perkamos.

12

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

o va cia tai ziauriausias dalykas... mano nuomone siais laikais einant kad ir i kavine mergina pati turetu susimoketi, jei nenori tapti priklausoma nuo kazko arba jaustis skolinga...

13

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

na kavinej sumoketi gali ir vaikinas, jeigu jis pakviete smile

14

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

niu priklauso nuo to, kokia situacija.. bet mano nuomone kitokia...

15

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

gerai nekrypstam... smile
isvis manau, kad svarbiausias dalykas turi buti dvasinis rysys.. tuomet nesvarbu koks esi... nesvarbu, ka turi, o ko ne... va tuomet turetu buti viskas ciki...

16

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

Linas, 21 parašė:

Apibendrinau savo mintis ir padariau toki retorini klausima. Ko dabar iesko panos?  Ar joms dar rupi dvasiniai dalykai? Ar sirdis uzkariauti paprasciau materialiniais ?
Aisku, kalba eina ne apie visas 100%, bet apiedidžiąją masę. Aisku, kad merginos tai neigia, bet tiesa tokia yra. Truksta paprastumo, nuosirdumo. O vis labiau atsispindi puikybe, pavirsutiniskumas. Pilnai sutinku, kad su prascioku irgi nebus ka veikti. Taciau nepervertinkite saves ir nesokite auksciau, kiek esate.
IR SUPRASKITE, KAD LAIME NE DAIKTUOSE!!!


pilnai suprantu tawe, bet zinai tokias mus jus patys ir padarote, nes daugeis wainu skaudina nepagwalwojes kad mes weliau darsimes tokio materealistes. as zinau nes esu stipriai yskkaudinta ir manau kad abejosiu waikino jausmais ir atwirumu. nes daugelis meluoja ir apgaudineja. mano gywenime mazai laiko skiriama waikinams, jei turiu wiena daugiau nieko nereikia. o beto ir laiko netureciau nes uzimta labai esu. bet noriu to jausmu nes kaip buna sunku neturiu y ka remtis. o kad yra tokiu kuriom nerupi materealumas tai yra, wienas pwz buwau as. dbr nezinau kaip bus nes nusiwylusi wiskuo. bet zianau kad buciau labai dziaugusisi kad ir jo nupiestu paweiksliuku. nereike man jo pinigu , man reike tik jausmu. bet to negwau. taip kad waikinai neieskokit mumyse pirma bedu bet atsizwelkit ir y sawe. nors wisokiu epizodu buna ir yra. bet as buwau o gal ir esu is tu wienetu . nes man materealumas eina antas... nes ko as noriu galiu nuspirkti.

17

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

na manau Indre dar surasi savo isrinktaji, jau dar esi.
labai daug klaidu pridarei tai sunku skaityt tavo rasliava.
Laukiu vyresniu paneliu pasisakymu, kurios turi daugiau patirties

18

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

PS. kam < 18 yra atskira skiltis

19

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

Auguste, man tavo amziuje rupejo trupuciuka kiti dalykai. tikrai ne mergaites smile

20

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

auguste, kokio tu nori vaikino, zinok, kad tokio nera... nes tokie tiesiog neegzistuoja... arba labai giliai pasislepe... smile tu dar tik maza mergyte, kuri turetu zaisti su lelemis... nepamirsk vaikystes...