61

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

Maniau, kad retorinis klausimas t.y. klausimas nereikalaujantis atsakymo ... smile   ,Linai

Specialiai nieko neieskau, tuo labiau neturiu susidariusi savojo princo idealo. Bet zinoma noriu paprasto vaikino, t.y. Turtingo, grazaus, protingo, gero, DOSNAUS! (man), tikro dzentelmeno, paslaugaus, darbstaus, nuolankaus, mokanciu mane linksminti, stipraus, na vienu zodziu tik tiek :::454

62

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

pasirodo reikalaujantis atsakymo smile

63

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

nu va melavo mokytojai, melavo TZZ (tarptautiniu zodziu zodynas), melavo mama :::225:|

64

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

Linas, 21 parašė:

tarp zmoniu pirma turi atitikti biolaukai, ir charakteris. Tas nematomas rysys. Tiesiog nera lengva rasti sau skirta zmogu. Vieni randa greitai, kiti gali ieskoti 20 metu. Svarbu, kad atitiktu. Del to tiek daug skyrybu tarp jaunu zmoniu ,  nes neatranda sau isrinkto, paskuba per daug. Tuo labiau, jei vedybos vyksta, ne is meiles. O kas liecia manikenus ar manikenes, tai sie zmones yra visiki tustybes. Ir is tikro jie nera laimingi, o tiktai marionetes. PVZ ar noretum turet zmona, kokia nors vakaro ziniu mergaite? Ji net nemoketu bulviu iskept. Ir reikalautu demesio kaip ipatinga siltuju krastu gele, o kai nuvystu-to recycle bin smile

Respect, Linai. Nuosirdziai buvau suzaveta. Nors su gramatika tau itin prastai
:=):-)
bet tavo mintis man patiko

65

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

dekui dekui. kai skubu tai ir klaidu priveliu. bet nepiktybiskai smile

66

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

justina zinok jog svajones dazniausiai ir lieka tik svajonemis... :-D

67

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

man pirmiausia yra svarbu bendravimas.. o kiek jis turi pinigu manes tai nedomina.. juk jie yra uzdirbami..  todel man svarbu yra kad vaikinas butu ryztingas.. siektu kazkokio tikslo.. nesedetu vienoje vietoje ir neverkslentu kaip jam blogai.. pazistu pora berniuku kurie neigaledavo net merginos arbata pavaisint.. taciau atkakliai sieke savo tikslo ir dabar turi visko ko nori...

68

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

Vytautai, neliudink manes :::454

nors zinoma man ir mama ir visos kitos moteriskos sake, kad tokiu vyru nebent pasakose buna, bet visdelto as neprarandu vilties :::202

69

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

Zygimantas, 25 parašė:

bet manau monika stengesi,4balai:)saunuole:)


na as taip isijauciau big_smile ir galvojau,kad ka nors protingo suskelsiu... big_smile eilini karta nepavyko... big_smile big_smile bet as tikrai stengiausi wink

70

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

pazistu kelis tikrai labai grazius vaikinus, taciau vien grozis nera svarbu su jais pradejus bendraut buvo be galo nuobodu jie buvo neidomus tiesiog su jais nebuvo ka kalbeti... tai gi vaikinas turi buti linksmas, neiieskantis zodzio kiseneje, mandagus, idomus, atkakalus nenamiseda... na o del pinigu tai zinoma malonu kai vaikinas atnesa geliu ar nusiveda i kavine ar pan. taciau galima ir be viso sito linksmai praleisti laika..
tai va cia mnao nuomone smile

71

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

Zygimantas, 25 parašė:

nebuvau dar per savo gyvenima sutikes tokios panos kuriai nereiketu materialinio palaikimo,jos kalba nereikia man,nereikia man o idomu kaip jos ziuretu i tai jai koki trejata menesiu vaikinas ant jos neisleistu nei cento,manau jos ji nupustu kaip pukeli vejo bangomis:)

kaip jus baisiai nusiteike!zmogu myli ne del turto!!!jei renkies drauga pagal kisenes gyli laimingas vistiek nebusi!!!man jis per trejus metus ne cento neisleido,ir mes vis tiek laimingi buvom...

72

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

Justina, 20 parašė:

Vytautai, neliudink manes :::454

nors zinoma man ir mama ir visos kitos moteriskos sake, kad tokiu vyru nebent pasakose buna, bet visdelto as neprarandu vilties :::202

mm.. As ir kazkada svajojau apie grazia ir protinga,istikima,supratinga ir t.t. Bet bukim realistai,taip niekada nebus... hmm

73

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

dovanos ne esme.. Nors aisku malonu gaut dovanu. smile

74

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

O as tai idealaus ieskau.Gal per ziauriai pasakyta, bet ka as padarysiu.. sad Tokia jau esu..

75

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

Zygimantas, 25 parašė:

nebuvau dar per savo gyvenima sutikes tokios panos kuriai nereiketu materialinio palaikimo,jos kalba nereikia man,nereikia man o idomu kaip jos ziuretu i tai jai koki trejata menesiu vaikinas ant jos neisleistu nei cento,manau jos ji nupustu kaip pukeli vejo bangomis:)

Zygimantai ;] o as visad visur principingai uz save moku, mano drauges irgi, taigi...

76

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

Na panos is tikru viska nori tik gaut.. O kai duot tai spyga... Nekalbu apie sexa.. Tiesiog romantikos jos tikisi is vaikinu.. O pacios tos romantikos net nesistengia padaryt..Dovanu kazkokiu irgi nori. .O kad pacios padovanotu ka nors menko ir padarytu neiprasta dalyka retai kada sulauxi. .Vz panos jauciasi kad ju virsus.. Bet kad labai daznai pacios nzn kas uz ju nugaru dedas wink

77

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

Zinot jaunimas, man atrodo kiekvienas turi savo ideala, ir bando surasti... Vieniem siseka, kitiem nelabai, bet juk vistiek kazkaip zmones susiranda vienas kita?A?
Zinoma vyrui reikia kazkiek investuot i moteri, kad ji butu grazi, patrukli, istikima tik jam, bet manau tuo paciu ruoztu moteris turetu nepamirsti, kad vyras ne masina, na ir kazkaip atsidekoti jam... A?

78

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

Tikra tiesa vyrai

79

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

perskaiciau paskutinius tris komentarus ir taip panoro nusikeikt (ko niekad nedarau). Nu jezus marija ir sventas juozapai neabejoju, kad tie vaikinai mano pazystamu rate nesisukineja. Siauros jusu paziuros, siauros pazintis na ir t.t.
o gal jus tiesiog save pasendinote keleta metu? :=D

:::718

gerai,kad pazystu protingu vyru, o tai tokiu komentaru prisiskaicius ir as sakyciau: ,,vyrai...\

80

Re: Kokio vaikino dabartiniais laikais iesko paneles?

Nana... kitokia buna 1 is 20... Mergos tik moka noret ir principus skleist.. As tej geriausiai darau.. Kai uzkn.. tai pradedu ignoruot..Ir taip pat elgtis kaip pana.. Kazkodel jai tai dazniausiai nepatinka..Bet man turi tai patikt :? Ai vz iki 30 metu geriau su panom but tik is idejos wink