1

Tema: Kam alergija nuo univero?

idomu kas tiesiog verste vercia save eiti ten kad tik baigtu... turiu omeny ne seip tinginius ar ka, bet zmones kurie jaucia kad nedaug liko o taip nera jegu baigti

2

Re: Kam alergija nuo univero?

cia is patirties?:V

3

Re: Kam alergija nuo univero?

As tai laiko masina sukuriau... big_smile big_smile big_smile

4

Re: Kam alergija nuo univero?

nesupratau, temos? kas tie univerai? smile

5

Re: Kam alergija nuo univero?

Univeras-Universitetas:D Nejau taip sunku suprast?:D

6

Re: Kam alergija nuo univero?

siaip tai jo, sunku angeliuk! big_smile

7

Re: Kam alergija nuo univero?

Pfff... Ka jus galit but protingi... tongue

8

Re: Kam alergija nuo univero?

jei mokais univere nereiskia kad jau labai protingas, nesamone tam unike moytis. Kai pasako kad studentas, tipo jam sunku jis daug mokosi, tai trup.juokas mane paima. anksciau as ir taip maniau, bet nebe. Cia didelio proto nereik, kas moka suktis, nusirasinet ir t.t. cia gan paprasta.todel ir vemt vercia nuo to uniko, nes nelab moku suktis big_smile

9

Re: Kam alergija nuo univero?

Reik arba moket nusirashinet ir t.t. ar ish tikro ishmokti smile O man irgi jau pabodo nerealiai unikas, ypach shy semestra pavasario-vasaros ... gi tox grazhus oras laukia o raik sedet egzam ruoshtis neutral Ishvis geriausia mokytis kai buna zhiema ar pan o kitu metu tai tiesiog y galva nelenda nes ne moxlai galvoj big_smile

10

Re: Kam alergija nuo univero?

nesakau kad as  tokia, bet yra tikrai gabiu zmoniu kurie stengiasi,ziauriai mokosi nu ir taip nutinka kad geriau gauna tie kas nieko nesimoke. Rasiau fizikos egza, nu mokinaus tikrai ne viska ismokau bet mokiaus, o viena tokia atejo visiskai nesimokius ir nusirase beveik viska ir aisku ji islaikys. nesakau kad man ten gaila ar ka, bet cia jau nebe mokyklos laikai  kai dzin tas pazimys budavo, svarbiausia ka pats i galva isikalei. Dab priklauso ar teveliams reiks moket uz mokslus ar nereiks, ar gausi stipke ar ne.... oj kokia pikta as big_smile nu nieko lauksiu pabaigos sesijos, tada dziaugsiuso vasarele, eisiu dirbt kad uz mokslus tevam nereiktu moket big_smile

11

Re: Kam alergija nuo univero?

bet nesakykit, studentavimas yra pats linksmiausias dalykas smile

12

Re: Kam alergija nuo univero?

siaip jo. man pati pradzia labai patiko, kai viskas nauja ir t.t.

13

Re: Kam alergija nuo univero?

siaip jo. man pati pradzia labai patiko, kai viskas nauja ir t.t.

14

Re: Kam alergija nuo univero?

o ka dabar jau nebepatinka? smile

15

Re: Kam alergija nuo univero?

dab truputi semestras ir sesija sunkesne.sel to taip... pradzioj kazkaip daugiau pabimbinet galima buvo

16

Re: Kam alergija nuo univero?

o mes kaip bimbinejom taip ir dabar bimbinejam big_smile

17

Re: Kam alergija nuo univero?

man:)

18

Re: Kam alergija nuo univero?

Joo, apie studentavima prakalbus taij kaip chia pasakius... teko keist kelias gyvenamasias vietas, nes vis taij viena prisidirbu su kambariokaijs, taij kita big_smile , o universitetan nebuvo noro eit nes su destytojais blogai sekes sutart, beje tik puse grupiokiu panu duodavo nusirashyti  big_smile

19

Re: Kam alergija nuo univero?

Kad ir kaip ten butu gerai ar blogai tam univiere, vis tiek studentavimo laikai patys geriausia. Ir nera ko skubeti taip greitai suaugti, nes dirbti 8-5 tai ne taip jau smagu ypac kai dar nori + pasitusinti

20

Re: Kam alergija nuo univero?

o mane alergija uzvalde tai meciau, bet daba sumasciau kad pripratau prie jos, tai ir perstojau big_smile