21

Re: Kam alergija nuo univero?

man tai tik du pirmi kursai patiko. o daba sunku prisverst baigti. o taip nekenciu ten lankytis ir blablabla.... geriau dirbti jau. bent jauti kad nauda is to kazkokia..

22

Re: Kam alergija nuo univero?

nius as taqi sazininga studente, kad net paras kartais ima del to, kad kitiems geriau pavyksta nei man, nors as kaip kvailute sedejau ir mokiausi
bet apskritai, reikia papulti tarp geru zmoniu, tada studentavimo NEPAMIRSI NIEKADA

23

Re: Kam alergija nuo univero?

per egzus o taip tai ura man patinka

24

Re: Kam alergija nuo univero?

as tai ne univere bet koledze mokausi big_smile bet vistiek man jau ten bloga darosi :-{

25

Re: Kam alergija nuo univero?

Saulė, 21 parašė:

o mes kaip bimbinejom taip ir dabar bimbinejam big_smile



O tai ka studijuoji, kad jus ten taip bimbinejat?:?

26

Re: Kam alergija nuo univero?

Giedrė, 19 parašė:

jei mokais univere nereiskia kad jau labai protingas, nesamone tam unike moytis. Kai pasako kad studentas, tipo jam sunku jis daug mokosi, tai trup.juokas mane paima. anksciau as ir taip maniau, bet nebe. Cia didelio proto nereik, kas moka suktis, nusirasinet ir t.t. cia gan paprasta.todel ir vemt vercia nuo to uniko, nes nelab moku suktis big_smile


Tikriausiai mokaisi ,,nusirasinejimo ir kaip dar labiau nuobodziauti" universitete? Tai kodel taip sunku istoti i universiteta,tokie auksti stojimo balai???Tai gal mesk universiteta,is aukstojo universitetinio issilavinimo jokios naudos, ir stok i kolegija ar profesine mokykla :)Ir bus idomiau, ir daugaiu praktikos igysi :::556

27

Re: Kam alergija nuo univero?

man kaip pasiraso kad islaikiau arba baigiu sesija buna sausas orgazmas