1

Tema: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

pamirshkit tuos vaikinus big_smile reikia aptarti rimtus reikalus =]

2

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

Kaip jau kazkur sakiau: svarbu kad vaziuotu, butu talpus ir ekonomiskas smile

3

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

sportines, greitos, grazios spalvos nu ir tt big_smile

4

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

man patinka aptakiu formu automobiliai

5

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

Vilija, 33 parašė:

man patinka aptakiu formu automobiliai

he  he  aptakiu vadinasi nauji  big_smile

6

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

man taip pat aptakių dormų, erdvūs, tik ne 7viečiai automobiliai, nors kažkada labiausiai patikdavo sportiniai smile

7

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

Hm.. Noriu BMW X5 visureigio smile ot masinyte.. na bet pradziai ir kregzdute gerai butu big_smile

8

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

siaip man grazus ir mielas atrodo mini one d, mazai benzino ryja, ekonomiskas, mazas, kompaktiskas, patogu mieste smile

9

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

Bitė, 17 parašė:

... mini one d, mazai benzino ryja..


mini one d - dyzelis wink

10

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

nu dyzelio big_smile ten yra vienas modelis yra dyzelio ir kitas benzino, sumaisiau juos smile

11

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

Subaru Impreza ruzava :::745

12

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

Loreta, 17 parašė:

sportines, greitos, grazios spalvos nu ir tt big_smile

pvz.: scirocco :=D

13

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

Gera tema..Man visada patinka su sypsena klausyti ar skaityti paneliu isvedziojimus apie masinas..Siaip labai gerbiu panas tas kurios bent siektiek apie tai ismano..:D Mano pana tai svaixta apie Alfa Romeo Brera..:D

14

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

Noriu BMW Z4 arba juodo merso slk big_smile nu svarbu kad butu dvivietis kabrikas:D~
bet bus gerai man ir su opel tigra vazinet, bent jau pavadinimas kazka pasako ;D

15

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

Tomas, 26
Gera tema..Man visada patinka su sypsena klausyti ar skaityti paneliu isvedziojimus apie masinas..Siaip labai gerbiu panas tas kurios bent siektiek apie tai ismano.. Mano pana tai svaixta apie Alfa Romeo Brera..



patikek man juoka taip pat kelia kai kurie vaikinai,kai suseda ir pradeda bazarinti apie masinas,nors visiskai nieko apie jas neismano: zino markia,kiek traukia ir varoma ant bendzo ar dyzelio,ir jau primeta sustrekus...ne vienas ir uzsivarte kai pradejau daugiau klausinet tongue taip kad ne tik merginos svaiksa apie masinas tongue gal jos ir maziau ismano bet niekada neprimeta kad zino daug tongue
o as siaip db audi TT susizavejus esu,atrodo tai pasakiskai :-D

16

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

as tai noreciau dodge viper, va ten tai masiniukas smile bet svajones lieka svajonem smile

17

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

noriu  mitsubishi eclipses cupe, 2003metu..  juodos..

18

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

O as jokios nenoriu. Geriau tegu mane kas nors vezioja:D jauciu, kai vaziuociau kokia tacka, tai arba zenklu nepastebeciau, nes vis ziureciau i kelia, kad ko nenukalt nuo vaizdo, arba ziuredama i zenklus kelio nepastebeciau ir ka nors nutrenkciau:D Na, o uzsimaniusi pasnaust, taip ir padaryciau, o paskui miegociau amzinu miegu kokiam griovy:D

19

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

Na, o siaip tai man AudiA6 visai nieko..:D)

20

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

noriu fiat coupe big_smile geltonos spalvos...:D mmmm big_smile:]